תיקון תקלות נפוצות בחלונות אלומיניום

כשמגיע השלב בחיים בו מתחילים לתכנן את בית החלונות שלנו, עומדים בפני החלטות רבות. חלקן משמעותיות יותר וחלקן פחות. עיצוב חכם לוקח בחשבון עם אלמנטיים עיצוביים, וגם את צרכי הדיירים מבחינה מעשית. החלטות על סוג החלון ישפיעו על מראה החללים השונים של הבית, ועל האווירה שתשרה בו. בעוד שחלונות אלומיניום הם בחירה מצוינת עבור בתים ועסקים כי הם נחשבים מאוד עמידים, חלונות אלו עדיין לא חפים מסוגי תיקונים שונים. אם לאחרונה החלונות מרעישים, מסרבים להיסגר בצורה אטומה או אפילו מזילים מים דרכם, הגיע הזמן לתקנם.
חלונות אלומיניום נפוצים מאוד מכיוון שהם חזקים, עמידים וניתן לעצב אותם בדרכים שונות. אבל יחד עם זאת, גם חלונות אלומיניום יכולים להתקלקל לפעמים, כמו למשל במקרים בהם מתפתחת קורוזיה בחלון עצמו, בצירים שלו, בתריסים וכו'. אבל אין צורך להילחץ, מכיוון שאת כל סוגי הבעיות בתריסים ניתן לפתור די בקלות.

סוגי הבעיות הנפוצות בתריסים

לא בטוחים מה בדיוק התקלה בחלון האלומיניום שלכם? תיקון חלונות אלומיניום יכול לכלול את חלק מהבעיות הבאות:
• קורוזיה ורטיבות – קורוזיה מתפתחת בדרך כלל באזורים של אקלים לח, מה שאומר שבמרכז הארץ סובלים יותר מקורוזיה מאשר בצפון, אפילו על חלונות אלומיניום, שכביכול אינם אמורים לסבול מקורוזיה.
• בעיות איטום – בעיות אלו בדרך כלל מגיעות יחד עם הצרה של רטיבות, מה שעשוי להוביל להתפתחות עובש.
• צירים שבורים – צירים שבורים בחלונות אלומיניום בד"כ מצביעים על בלאי, עייפות החומר או על חבלה. כך או כך, יהיה צורך לפרק את החלון כדי להחליפם ברוב המקרים.
• מערכת גלילה חשמלית או ידנית תקולה – חלונות אלומיניום או תריסי אלומיניום, לרוב מגיעים עם מערכת גלילה שיכולה להתקלקל. אם המנוע התקלקל, התיקון עשוי להיות יקר.
מלבד התקלות שציינו כאן, חלונות אלומיניום יכולים להתקלקל גם כתוצאה מבלאי טבעי של חומרי הגלם. במקרים אלו, לעיתים יהיה עדיף להחליף את החלונות או התריסים לדגמים חדשים יותר.

ולבסוף, תאתרו את אנשי המקצוע הנכונים

אמנם לאנשי המקצוע המתקנים חלונות אלומיניום יש את הידע והניסיון הנדרשים לתיקונים שונים, אבל תיקחו בחשבון שכל איש מקצוע עדיין מגיע עם מומחיות מסוג שונה. למשל, חלק מהטכנאים מתמחים בחלונות ותריסים חשמליים, בעוד שאחרים מתמחים בידניים בלבד.
על מנת להבטיח שעבודת התיקון תתבצע בצורה בטוחה ויעילה, תוודאו שהטכנאי מכיר את כל סוגי חלונות האלומיניום, כולל אלו שמותקנים ספציפית אצלכם בבית. והכי חשוב, תמיד תקפידו על השוואת מחירים בין טכנאים לתיקון חלון אלומיניום.

חלונות אלומיניום איכותיים - Andersen

לפרטים נוספים חלונות לבית בהתאמה אישית של חברת אנדרסן, המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים בטבלה מטה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן