קבלני אלומיניום בצפון

אתם ניצבים בפתחה של תקופה מרגשת וסוחפת. רגע לפני שאתם מתחילים לשפץ מן היסוד את הבית או לתכנן לראשונה את המבצר הפרטי והמפנק שלכם, כל ההזדמנויות פרושות בפניכם, ואתם רוצים לקבל את כל ההחלטות הטובות ביותר. אחת ההחלטות הללו קשורה בעבודות אלומיניום, ובפרט בתכנון החלונות המעוצבים, דלתות הפנים ודלת הכניסה. חומר הגלם המבוקש והאיכותי הוא כוכב אמיתי בכל אחד מהמוצרים הללו, משום שיש לו לא מעט יתרונות לספק. עם זאת, כדי שתפעלו נכון ותיהנו מתוצאות מדויקות וללא פשרות, כדאי לבחון לעומק קבלני אלומיניום בצפון, ולבחור רק את הטוב ביותר.

קבלני אלומיניום בצפון – לתכנון דלת הכניסה

אחד הפריטים הבסיסיים והחשובים ביותר נמצא בכניסה לבית, ולמעשה נחשב לאמצעי מיגון משמעותי שהאסתטיקה היא חלק בלתי נפרד ממנו. זוהי כמובן דלת הכניסה, שאמנם מתוכננת לרוב מעץ מלא אבל חיפוי איכותי שלה בהחלט תורם לחיזוק הדלת, לעמידות שלה בתנאי מזג האוויר ואף לבידוד אופטימלי. כאן נכנס לתמונה האלומיניום, חומר גלם המטרתו לגונן על הדלת מפני נזקי מזג האוויר, תוך שהוא מאריך את תוחלת החיים שלה באופן ניכר. עם זאת, ישנם היום גם פתרונות מתקדמים אחרים, כמו פייברקס וחומרים גלם שפותחו במעבדות אנדרסן. חומרים אלה עוצמתיים ואיכותיים, עם אחריות לטווח הארוך ועם כל היתרונות שיש לאלומיניום להציע, מינוס כמה מהחסרונות הבולטים שלו.

קבלני אלומיניום בצפון – לחיפוי חלונות עץ

אם יש חומר גלם שזוכה לאהדה גדולה במיוחד, בוודאי בישראל, זהו העץ הטבעי. אין בכך הפתעה גדולה, בעיקר משום שזהו חומר שמשווה מראה חמים ונעים לכל פינה ולכל מרחב בבית. בהתאם, קבלני אלומיניום בצפון מתכננים מסגרות אלומיניום לחלונות עץ כדי להשלים את התמונה ולחפות על כמה מהחסרונות העיקריים של העץ. הרי האלומיניום היא מתכת שמספקת מראה קר יותר אבל גם חזק ויציב יותר. זהו חומר גלם קל ועמיד מאוד, שלא מחליד בקלות ובהתאם מופיע לא פעם בחלונות הבתים. השילוב בינו לבין העץ מבטיח לנו את המיטב מכל העולמות גם יחד – מראה חמים וטאץ' יוקרתי, אסתטי ונעים, ומצד שני עוצמה ויציבות גם בפני הגשמים, הלחות ואפילו קרני השמש הלוהטות.

קבלני אלומיניום בצפון - אנדרסן

קבלני אלומיניום בצפון – בידוד ברמות הגבוהות

על אף היתרונות הברורים שיש לאלומיניום להציע, חשוב לזכור כי יש לחומר הגלם כמה חסרונות, בפרט בכל הקשור לבידוד תרמי ואקוסטי. לכן, כשאתם בוחרים קבלני אלומיניום בצפון מומלץ לבחון בקפידה את איכות חומר הגלם ואת הפתרונות הייחודיים שמציעה חברה כזו או אחרת. כך, בחלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות של חברת אנדרסן נעשה כיום שימוש בחומרים עוצמתיים במיוחד, שמעניקים לכל חלון את היתרונות הברורים של העץ והאלומיניום, אבל מכפרים על החסרונות שלהם. אלה הם מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, עם בידוד תרמי ואקוסטי שקשה למצוא להם מתחרים בשוק המקומי. מהחלונות המעוצבים והיפים הללו תוכלו ליהנות לאורך שנים משום שהם גם איכותיים מאוד, ומצוידים באחריות מקיפה.
כדי לתכנן חלונות מרהיבים ודלתות כניסה מעוצבות אתם זקוקים לאנשי המקצוע הטובים ביותר, ולחברה אמינה ועתירת ניסיון שתלווה אתכם לכל אורך הדרך. אם כן, כשאתם מחפשים קבלני אלומיניום בצפון שימו לב לחומרי הגלם המשובחים, לתהליכי הייצור המוקפדים ולליווי האישי שתקבלו בכל שלב – מהתכנון ועד לליטושים הקטנים. במילים אחרות, לפני שאתם מתכננים את הבית המושלם או משדרגים את חלל המגורים, זה הזמן לפנטז בענק ולתת לאנשי המקצוע להגשים עבורכם את כל החלומות, כדי שתוכלו ליהנות מהם גם בעוד המון המון שנים מאושרות.

אנדרסן - קבלני אלומיניום בצפון

שדרגו לחלונות ודלתות אנדרסן, למידע ועדכונים – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן