חלונות אנדרסן – להכניס עיצוב הביתה

חלון הוא הפתח המחבר בין פנים לחוץ הבית. חלון גדול ורחב מכניס הרבה אור, ונותן אווירה חמה ונעימה לבית. חלונות אנדרסן מצופים שכבת LowE4 שמכניסה את האור הנראה החמים לבית, ולא מאפשרת לאור המזיק והמחמם להיכנס. כך שלמרות שהבית מוצף באור הוא אינו מתחמם, והרהיטים לא דוהים בשמש. חלונות אנדרסן מבודדים היטב מפני חום וקור, וחוסכים לכם כסף על ידי צמצום הוצאות חימום הבית בחורף וקירור הבית בקיץ.

חלונות מבודדים מרעש

הבית הוא חוף המבטחים שלנו, מקום שאפשר לנוח ולהירגע בו, ולא להיות מוצפים מגירויים לא רצויים, כגון רעש. רעש שמגיע מבחוץ יכול לעיתים להיות בלתי נסבל, במיוחד אם גרים ליד כביש סואן, או בקרבת שדה תעופה. יש אנשים שאוהבים את הרעש שמגיע מאנשים, אבל נסו לתאר לעצמיכם שאתם גרים ליד סניף של תנועת נוער, ושיש להם פעילות בשעות הלילה. יש רעשים טובים ורצויים, ויש כאלה שאנחנו מעדיפים שלא לשמוע. אז סגרו את החלון והשאירו את הרעש בחוץ, כי חלונות אנדרסן הם חלונות לכל החיים ובאחריות של 25 שנים.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

סדרת חלונות מבודדים של חברת Andersen המומחים בייצור והתקנת חלונות לבית ודלתות כניסה מעוצבות נחשבים לסדרה פופולרית, הנותנת מענה רחב לחלונות מעוצבים לבית וגם כחלון ויטרינה לסלון, וזאת ללא פשרה על איכות ורמת גימור. למידע ולפרטים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן