רשתות לחלונות בלגיים

בכל קיץ הם מגיעים, ובכל קיץ הסיפור חוזר על עצמו. הם נמשכים לאור ואיכשהו ברגע אחד קטן שבו ילד פותח את החלון אפילו לזמן הקצר ביותר, הם תמיד מצליחים לחדור לתוך הבית. הם מתעופפים פנימה, ופשוט נשארים. אז הגיע הזמן שמישהו יגיד את זה (אם עוד לא אמרו כבר) די לחרקים!!!! שישארו בחוץ!
רשתות לחלונות הם הפתרון היעיל והזמין ביותר למניעת כניסה של חרקים ומעופפים לתוך הבית. רשתות זבובים חייבות להיות יעילות בחסימת מעבר של חרקים ומעופפים למיניהם. אך כאשר מתקינים רשתות לחלונות חשוב מאוד לשים לב לכמה דברים נוספים:
• אם הרשת אינה מספיק צפופה היא עדיין תמנע כניסה של זבובים, אך לא תמנע כניסה של חרקים קטנים יותר, כגון זבוב החול.
• חשוב שתהיה אסטטית כמה שניתן – אחרת בעל הבית יפרק אותן ואז הן לא יהיו יעילות כלל.
• חייב להיות קל ונוח לפרק אותן לצורך ניקוי.
סוג הרשת הנפוץ ביותר בארץ עשוי מסיבי ניילון בגוון בהיר (אפור/לבן). הרשת עמידה מאד וזה מצויין. אך עקב צבעה הבהיר, הרשת מחזירה אור ממנורות הבית פנימה בלילה ומקשה לראות החוצה.

רשתות שקופות לחלונות אנדרסן

לחברת אנדרסן חלונות ודלתות יש שני סוגי רשתות:
א. רשת סטנדרתית חצי שקופה. הרשת בצבע שחור, ולכן ניתן לראות החוצה בלילה. אך חרקים קטנים מאד עדיין יכולים לעבור בחורים של רשת זו.
ב. רשת שקופה TruScene. רשת זו עשוייה מסיבי נירוסטה דקים במיוחד.היא צפופה הרבה יותר מרשת רגילה ומונעת מעבר של החרקים הקטנים ביותר! ובגלל עובי הסיבים, הרשת מכניסה יותר אור ואוויר מרשת סטנדרטית.
באמת צריך לא לראות כדי להאמין!!!

איך מנקים רשת לחלון?

  1. מפרקים בזהירות את הרשת מהחלון. יש לשמור על כללי בטיחות בטיפול ברשת שנמצאת בגובה רב.
  2. שוטפים בעזרת טוש מקלחת או צינור השקייה בגינה. יש להיזהר מלחץ מים גבוה מדי העשוי למתוח את הרשת או לעוות או לקרוע אותה.
  3. מסבנים עם נוזל כלים ומשפשפים בשני צדי הרשת בעזרת מברשת רכה (כגון מטאטא בית).
  4. שוטפים ביסודיות שוב עד להורדת הסבון מהרשת.
  5. מייבשים במקום מוגן – לא במקום בו עוברים אנשים העלולים לגרום נזק לרשת.

רשתות שקופות לחלונות אנדרסן מאפשרות ליותר אוורור ואור להיכנס לבית ולפחות חרקים לחדור פנימה. מה הם היתרונות של רשתות לחלונות ואיך מנקים רשת לחלונות? כל המידע קיים באתר אנדרסן. אצלנו תמצאו סוגי חלונות רבים הכוללים: חלונות הזזה, חלונות אלומיניום, חלונות בלגיים, חלונות גיליוטינה ועוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן