חלונות קיפ

כאשר אנו נדרשים לבחור או להחליף את חלונות הבית, אנו מגלים פתאום כי מדובר בעולם שלם המכיל אינספור אפשרויות שונות, וכמה אפשרויות עיקריות של חלונות הנבדלים ביניהם בסוגי הפתיחה. אחד מסוגי החלונות האסתטיים והפופולאריים יחסית הן בארץ והן בעולם הם חלונות קיפ. מהו למעשה סוג חלונות זה, אילו סוגי חלונות קיפ תוכלו למצוא אצלנו ומהם היתרונות של חלונות אנדרסן אשר הופכים את החברה לספק האולטימטיבי עבור חלונות אלו, אליו מומלץ לפנות בכל צורך?

חלונות קיפ
סדרה 100

חלונות קיפ
סדרה 400

חלונות קיפ
סדרה E

חלונות קיפ
סדרה A

חלונות כנף בעלי פתיחה חיצונית – חלונות קיפ של אנדרסן

למעשה, השם "חלונות קיפ" הוא שם של סוג כללי של חלונות, ובמקומות שונים תמצאו חלונות שונים אשר נכללים תחת קטגוריה זו. באופן כללי, מדובר בחלונות בעלי ציר פתיחה, כלומר, כאלו הנפתחים פנימה או החוצה, ולא למעלה כמו חלונות גיליוטינה או לצדדים כמו חלונות הזזה, כאשר הציר עשוי להיות בפאה התחתונה של החלון או בפאה צדדית.
ב Andersen Window-אנו מציעים מגוון רחב של חלונות קיפ בעלי פתיחה חיצונית. כלומר, מדובר בחלון כנף אשר נפתח החוצה מהחדר, מה שמציב יתרונות מסוימים ומשמעותיים בפני עצמו כאשר חלון הכנף נפתח כלפי חוץ הוא למעשה אינו תופס כלל מקום במרחב של החדר, מה שהופך אותו לחלון אולטימטיבי עבור חדרים צפופים וחללים קטנים.
לכן נראה פעמים רבות חלונות קיפ (וחלונות כנף מסוגים שונים) בשימוש בחדרי רחצה ושירותים, בחדרי שינה יחסית קטנים ובכל מקום בו יש צורך בכניסה של אור טבעי מבחוץ, אך בצורה אשר לא תגרום לחלון לתפוס מקום נוסף בחלל החדר.
כאמור, ניתן למצוא בשוק גם חלונות קיפ בעלי פתיחה אופקית (כלומר, כאלו אשר חלקם העליון נפתח כלפי פנים החדר), אך חלונות אלו מתגלים פעמים רבות כבלתי נוחים מבחינות רבות, ואינם מבוקשים במיוחד. ב"חלונות אנדרסן" לקחנו את הדגמים המבוקשים והיעילים ביותר של חלונות קיפ וכנף, אלו אשר באמת מעניקים תמורה טובה בעבור מחירם, ואנו מציעים אותם יחד עם כל היתרונות המשמעותיים המאפיינים את כלל מוצרי החברה.

חלונות קיפ ברמת האיכות הגבוהה בעולם ועם אחריות ארוכת טווח

חברת אנדרסן היא כאמור החברה הוותיקה, הגדולה והמובילה בעולם בתחום החלונות, וככזו היא מציעה ללקוחותיה מספר יתרונות מהותיים ביותר, אותם ניתן למצוא גם בדגמי חלונות קיפ פתיחה חיצונית שמציעה החברה.
אחד היתרונות המהותיים ביותר הוא כי גודלה של החברה מאפשרת ל Andersen Windows להציע ללקוחותיה מה שנקרא one stop shop בכל הנוגע לחלונות ודלתות חוץ. כלומר – כל מה שהלקוח זקוק לו בהקשר של חלונות לבית, הוא ימצא אצלנו ולא ייאלץ לעבוד עם כמה בעלי מקצוע או ספקים שונים. חלונות קיפ של אנדרסן, בדומה לשאר החלונות, מיוצרים באופן מלא וכולל במפעלי החברה, אשר מפתחת ומייצרת בעצמה את כלל החלקים והאביזרים הנדרשים, החל מהפרופילים והמגרות לחלונות ועד לצירים, אטמים, גומיות, מנעולים וכו'. זה מאפשר לנו לבקר את איכות הייצור ולהבטיח כי החלונות קיפ שאנחנו מוכרים הם האיכותיים והאמינים ביותר בשוק.
כלל החלונות קיפ שתמצאו בסדרות השונות של אנדרסן ביניהם: חלונות קיפ מסדרה 100, חלונות קיפ מסדרה 400 וחלונות קיפ סדרה E  – חלונות קיפ מסדרה A מגיעים עם אחריות מוטסת, מלאה וארוכת טווח של החברה. מכיוון שמדובר באחריות מוטסת הלקוחות הישראלים אינם נאלצים להמתין חודשים ארוכים עד לתיקון החלון במידת הצורך, או עד להגעת חלקי חילוף וכד'.
בקיצור, אם אתם מתעניינים בחלונות כנף בכלל ובחלונות קיפ בפרט – מומלץ בחום לבחון את הסדרות והדגמים השונים של אנדרסן המכילים חלונות קיפ עם פתיחה חיצונית.

לפרטים נוספים אודות חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי,חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן