חלונות קיפ – סדרה 100

סדרה 100 של חלונות אנדרסן מכילה את סוגי החלונות  המבטיחים ללקוח את התמורה האולטימטיבית בעבור כספו, שילוב מנצח של איכות חלונות חסרת פשרות של מוצרי עילית עם אחריות ארוכת טווח, יחד עם מחירים אטרקטיביים ביותר. במסגרת סדרה זו ניתן למצוא מגוון רחב יחסית של מוצרים וסוגי חלונות שונים, וביניהם גם חלונות קיפ שהם חלונות כנף בעלי פתיחה חיצונית. מהם יתרונותיהם של חלונות מסוג זה אשר הופכים אותם למבוקשים יחסית בארץ ומה מאפיין ספציפית חלונות קיפ מהנמכרים במסגרת סדרה 100 של Andersen Windows?

סוג פתיחה המאפשר ניצול אופטימאלי של החלל – חלונות כנף פתיחה חיצונית

אחד היתרונות הבולטים ביותר של חלונות קיפ בעלי פתיחה חיצונית, הוא העובדה כי סוג פתיחה זה מאפשר ניצול אופטימאלי של חלל החדר, לפחות בכל הנוגע למרחב שתופס החלון עצמו. בניגוד למקרה של פתיחה פנימית (בה החלון נפתח כלפי פנים), בפתיחה חיצונית החלון נפתח בלי לתפוס אפילו סנטימטר מעוקב אחד מחלל החדר, וזה יתרון אשר בא לכדי ביטוי במיוחד בחללים קטנים, דוגמת חדרי רחצה ושירותים או חדרי שינה.
לכן מציעים בחלונות אנדרסן חלונות קיפ פתיחה חיצונית במגוון רחב של דגמים, צבעים וסוגים שונים, כך שכל לקוח ולקוחה יוכלו למצוא את החלון המושלם והמתאים ביותר עבורם

חלונות קיפ מפייברקס במחירים אטרקטיביים – סדרה 100

במסגרת סדרה 100 של חלונות אנדרסן ניתן למצוא כאמור גם חלונות קיפ פתיחה חיצונית, וכשאר סוגי החלונות הנמכרים תחת סדרה זו, גם חלונות הכנף מתאפיינים באותם יתרונות מובהקים. חלונות קיפ בסדרה 100 עשויים מפייברקס חומר מיוחד אשר פותח במעבדות המחקר של Andersen, ספציפית כחומר גלם אולטימטיבי עבור חלונות, הן מבחינת עמידות וחוזק והן מבחינת בידוד תרמי. פייברקס הוא חומר אשר עשו מסיבי עץ תרמופלסטיים אשר עוברים תהליך כימי מיוחד על מנת להפוך לאותו חומר גלם אופטימאלי לייצור פורפילים ומסגרות לחלונות. הבידוד התרמי המושג על ידי חומר מיוחד זה הוא מהטובים ביותר בשוק, הרבה יותר מאשר חומרים נפוצים אחרים בתחום דוגמת אלומיניום או pvc.
חלונות קיפ של סדרה 100 ניתן להזמין הן במידות סטנדרטיות וקבועות מראש (על פיהן נבנים מרבית החלונות בעולם) והן במידות מיוחדות (Custom Made), כך שגם מי שמשפץ מבנה קיים בו החלונות כבר בנויים במפתחים אשר אינם סטנדרטיים מבחינת גודלם, יוכל למצוא גם חלונות קיפ באותן מידות מיוחדות, על פי הזמנה. אחת האיכויות האטרקטיביות ביותר של סדרה 100 היא כי אין הבדל משמעותי במחיר בין חלונות במידות סטנדרטיות לבין חלונות במידות מיוחדות, כך שסדרה זו משתלמת במיוחד גם עבור מי שמעוניין להחליף חלונות בבית קיים (וזקוק למידות ספציפיות).
חלונות אלו, כשאר המוצרים שבסדרה 100, מגיעים במגוון של שישה צבעים חיצוניים לבחירה, וארבעה צבעים פנימיים.
ולבסוף, יתרון מרכזי ומשמעותי נוסף של סדרה 100, הבא לכדי ביטוי גם בחלונות קיפ הנמכרים במסגרת סדרה זו, הוא כי דגם זה של חלונות אנדרסן נחשב מבחינות רבות לחלון הירוק ביותר בעולם. זאת משתי סיבות עיקריות – הראשונה היא אורך החיים של הפייברקס ועמידותו, מה שמאפשר לא להחליף חלון לאורך עשרות שנים. הסיבה השנייה היא כי מדובר בחומר הניתן למחזור, בין השאר מכיוון שהוא עמיד ביותר ואינו נרקב או נפגע, כך שבסוף מחזור חייו ניתן לגרוס אותו ולמחזרו באופן כמעט מלא.

חלון קיפ - Andersen

לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, חלונות אלומיניום, חלונות קיפ, חלונות עץ, חלונות בלגיים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן