חלונות קיפ – סדרה 400

חלונות קיפ הם פופולאריים ביותר בימינו, ולמעשה ניתן למצוא אותם בלא מעט בתים, משרדים ומבנים ציבוריים שונים, בין השאר מפני שהם מהווים חלון אולטימטיבי עבור חללים וחדרים קטנים יחסית. חלונות קיפ הם למעשה סוג של חלון כנף מבחינת צורת הפתיחה שלהם, וכאן בחלונות אנדרסן אנו מציעים מגוון חלונות קיפ עם פתיחה חיצונית אשר יאפשר לכל אחד למצוא את מבוקשו בהקשר זה. היתרונות המרכזיים של חלונות קיפ בצירוף המאפיינים של סדרה 400 העשירה והמגוונת של אנדרסן, מציעים חלון מסוג זה כפתרון המושלם עבור כל צורך.

אוורור וניצול אופטימאליים של חלל החדר – חלונות קיפ עם פתיחה חיצונית

שניים מהיתרונות המהותיים והמרכזיים ביותר של חלונות קיפ עם פתיחה חיצונית, דוגמת אלו שתוכלו למצוא בסדרה 400 של Andersen Windows, הם האפשרות לאוורר ולהאיר את החדר באופן אופטימאלי, כמו גם האפשרות לנצל את החלל העומד לרשותנו בחדרים קטנים בצורה טובה. מכיוון שמדובר בחלונות הנפתחים כלפי חוץ, הם אינם תופסים כלל מקום במרחב, ולכן מתאימים במיוחד לחדרים קטנים ו/או צפופים, בהם אנו מעוניינים להשתמש בכל החלל ולא להשאיר חלק ממנו פנוי לצורך פתיחת החלון.
מכיוון שמדובר בסוג של חלון כנף אשר נפתח כולו כלפי חוץ, גם המפתח המתקבל בעת פתיחתו הוא מקסימאלי, ולכן מאפשר כניסת אוויר אופטימאלית אל החדר, כמו גם כניסה של אור טבעי. יתרונות אלו הופכים חלונות כנף באשר הם וחלונות קיפ עם פתיחה חיצונית לפופולאריים ונפוצים ביותר בארץ, במיוחד כאמור בחללים קטנים כמו חדרי רחצה ושירותים, חדרי שירות וחדרי שינה.

מבחר חסר תקדים ואפשרות למידות מיוחדות – חלונות קיפ בסדרה 400

כאמור, ניתן למצוא חלונות קיפ עם פתיחה חיצונית של חברת אנדרסן במסגרת כמה וכמה סדרות ודגמים שונים של החברה, אך גם במסגרת סדרה 400, הנחשבת לאחת המגוונות והעשירות ביותר באפשרויות.
סדרה זו מכילה חלונות מעץ מלא עם חיפוי חיצוני של פרמה שילד – פיתוח מיוחד של אנדרסן מחומרים תרמו פלסטיים לצורך יצירת חומר גלם אפקטיבי ואידיאלי עבור פרופילים חיצוניים של חלונות. חומר זה עמיד ביותר לאורך זמן, אינו נפגע או נרקב גם אם הקיר בו הוא מותקן ספוג במים לאורך זמן, זהו חלון מבודד תרמי, בצורה טובה מאוד. כפי שנאמר חומר אולטימטיבי לשימוש במסגרות של חלונות איכות.
מאפיין מהותי נוסף של סדרה 400 הוא המגוון העשיר וחסר התקדים שמציע דגם זה ללקוחות החברה – הן מבחינת סוגי הזכוכית והן מבחינת צורות פתיחה, מידות או צבעים – בסדרה 400 תמצאו מגוון עשיר ביותר אשר יאפשר לכם למצוא את חלונות הקיפ המתאימים והמושלמים ביותר בעבורכם.
בניגוד לסדרות אחרות של אנדרסן, בסדרה 400 תוכלו לבחור חלונות קיפ (או מכל סוג אחר הנכלל בסדרה) במידות סטנדרטיות, כמו גם במידות מיוחדות על פי הזמנה. במידה ואתם מחפשים חלונות עבור בית או דירה הנמצאים בבנייה, עדיף כמובן להתאים את המפתחים לגדלים הסטנדרטיים הנהוגים בשוק ולהזמין חלונות במידות סטנדרטיות. אך במידה ואתם משפצים ועובדים עם מפתחים אשר מידותיהם כבר נקבעו מראש, או עבור כל צורך אחר במידות מיוחדות, בסדרה 400 תוכלו להזמין חלונות בכל גודל באשר הוא.
חלונות קיפ עם פתיחה חיצונית של דגם 400 תוכלו למצוא בשבעה צבעים חיצוניים שונים ובשלושה צבעים פנימיים (של העץ המלא ממנו עשוי פנים החלון), אך ניתן גם להזמין עץ "ערום" ובלתי צבוע, ולאחר מכן לצבוע אותו במצבעה הייעודית של אנדרסן כאן בארץ. זה מגדיל משמעותית את היצע הצבעים השונים עבור החלק הפנימי של החלון, למגוון רחב של צבעים שונים.

חלונות קיפ מעוצבים במבחר דגמים ועיצובים יחודיים - אנדרסן

לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות עץ, חלונות בלגיים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן