חלונות עץ

חלונות אלומיניום עדיין נמצאים בשימוש נרחב בארץ הודות לזמינות ולמחיר היחסית נמוך שלהם, אך הטרנד כיום חוזר לשימוש בעץ מכיוון שאלומיניום נתפס כמתכת קרה ונטולת טקסטורה, עם אפשרויות עיצוב מוגבלות. לעומת זאת שימוש בעץ כחומר גלם נותן לבית חום ואופי ייחודי, ומרחיב את מגוון של אפשורויות השילוב. למעשה, מעצבים ואדריכלי פנים כיום מייחסים לחולנות כיותר מרק פונקציה של פתח, אלא אלמנט שיש לקחת החשבון כאשר מתכננים את הבית בקפידה ודואגים לכך שכל הרכיבים ישתלבו יחד באופן זורם שמבליט את אופי דיירי הבית.
היתרונות והפופולאריות של חלונות עץ עדיין רחוקים מלהיעלם מן העולם, וגם כיום מדובר באחד מסוגי החלונות המבוקשים והנפוצים ביותר, ואין צורך לוותר על אחד משני החומרים – כפי שנוכל לראות מיד, באנדרסן אנו מציעים סדרות שלמות ומגוונות של חלונות אלומיניום וחלונות עץ המגיעים עם חיפוי חיצוני של חומרים עמידים דוגמת פרמה שילד, מה שמעניק לחלון את הטוב מכל העולמות והופך אותו לחלון אסתטי מצד אחד, וחזק, מבודד ועמיד לאורך זמן.

חלונות עץ
סדרה 200

חלונות עץ
סדרה 400

חלונות עץ
סדרה E

חלונות בעץ
סדרה A

חלונות עץ מלא במגוון רחב של צבעים

במסגרת סדרות 200 ו 400 של חלונות אנדרסן אנו מציעים מגוון רחב ביותר של חלונות עץ, עם חיפוי חיצוני של פרמה שילד, המתאימים לכל תקציב. כך, ניתן ליהנות מהמראה, הטקסטורה והיתרונות הנוספים והשונים של עץ כאחד מחומרי הגלם הטבעיים והנעימים ביותר בסביבה הביתית בפנים הבית (החלק הפנימי של החלון עשוי עץ), ומחיפוי חיצוני העשוי חומרים עמידים במיוחד, מה שמאפשר לשמור על החלון מפני נזקי מזג האוויר השונים לאורך שנים רבות קדימה.
בדגמי חלונות העץ של אנדרסן נעשה שימוש בעץ מלא, מדובר כמובן בעץ חזק ועמיד במיוחד, מה שמציב יתרון בפני עצמו. לרוב, לעץ מלא מראה ייחודי ואקסקלוסיבי של ממש ועמידותו לאורך זמן הופכת אותו לאחד החומרים האיכותיים ביותר לשימוש עבור פנים הבית, וספציפית עבור חלונות.
אחד היתרונות המשמעותיים ביותר שמציעים ב- Andersen Windows בכל הנוגע לחלונות עץ הוא המגוון הנרחב וחסר התחרות של צבעים (כמו גם סוגי חלונות, סוגי פתיחה שונים וכו'). כמובן שמגוון הצבעים משתנה מסדרה לסדרה, כך שבסדרה 400, למשל, מוצע מגוון רחב ועשיר הרבה יותר של צבעים. אך יתרון מרכזי של אנדרסן הוא המצבעה של החברה הפועלת בארץ, בה ניתן לצבוע את העץ פחות או יותר בכל צבע שרק ניתן להעלות על הדעת. כך, ניתן להזמין את החלון בצבע אורן "ערום", ולצבוע את חלון העץ במצבעה של החברה בארץ, באחד מעשרות ומאות הצבעים והגוונים השונים הקיימים בשוק.
בסדרה האדריכלית של אנדרסן, סדרת איגל, אפשרויות הצורה והצבע רבות אף יותר. למעשה, ניתן לבחור בכל גוון ייחודי שקיים בעולם, לסרוק אותו, ולצבוע את החלון כבר בבית החרושת בהתאם לגוון זה. כלומר – הלקוח אינו מוגבל לבחור באחד מן הצבעים שמציעה אנדרסן, אלא הוא יכול "להביא" צבע משלו, ולקבל את החלון צבוע בצורה מקצועית ואיכותית ביותר בדיוק בצבע זה. כמו כן, יש מגוון גדול יותר של מפתחים וצורות שניתן לבחור בניהם.

מחלונות עץ פשוטים ועד חלונות עץ פרימיום

בחלונות אנדרסן ניתן למצוא כאמור מגוון רחב של דגמים וסוגים של חלונות כמו: חלונות מבודדים, חלונות הזזה, חלונות בלגיים, חלונות גליוטינה וחלונות קיפ, ומבחר חסר תקדים של צבעים שונים. למעשה, מגוון חלונות העץ שניתן למצוא בקולקציות ובסדרות השונות של אנדרסן מתפרש על פני טווח רחב גם בכל לסוג החלון עצמו, הן מבחינת מחיר והן מבחינת הגדרת האיכות. חלונות העץ הפשוטים יותר של החברה (דוגמת אלו נשיתן למצוא בסדרה 200) הם אמנם חלונות איכותיים המגיעים עם כל היתרונות והאחריות ארוכת הטווח של אנדרסן, אך מדובר בחלונות בסיסיים ופשוטים יותר הנמכרים גם במחירים נמוכים יותר. לעומת זאת, ניתן למצוא אצל אנדרסן גם מגוון חלונות איכותיים, יוקרתיים ויקרים יותר, דוגמת אלו המוצעים במסגרת סדרה A, הנכללת בקולקציה האדריכלית של החברה. אלו הם חלונות פרימיום לכל דבר ועניין, אשר גם נמכרים במחירים גבוהים יותר.

לפרטים נוספים אודות חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן