חלונות עץ – סדרה 400

חלונות עץ הם עדיין מסוגי החלונות הפופולאריים והמבוקשים ביותר בעולם, ומסיבות ברורות ומובנות – העץ הוא חומר טבעי ונעים למגע ולמראה, חומר שמרבית האנשים אוהבים להשתמש בו בביתם, למשל בפרטי ריהוט שונים, במדרגות, חיפויים לקירות פנימיים וכד'. כמובן שגם בכל הנוגע לחלונות רבים מעדיפים כי חלונות הבית  יהיו עשויים עץ, לפחות בחלקם הפנימי. זאת מכיוון שבחלק החיצוני של החלון ישנם כיום חומרים עמידים וטובים יותר מאשר עץ, לכן חלונות הבית של חברת אנדרסן מחזיקים מעמד עשרות שנים ללא כל שינוי גם אל מול השפעות מצטברות וניכרות של מזג האוויר. בסדרה 400 של Andersen תוכלו למצוא מגוון רחב ביותר של חלונות עץ בעלי חיפוי חיצוני איכותי ועמיד, כך שניתן ליהנות מהטוב שבשני העולמות גם יחד.

מבחר חסר תקדים – חלונות עץ דגם 400

בעוד ניתן למצוא מגוון חלונות איכותיים (אך לא מעץ) במסגרת סדרה 100 של חברת Andersen Windows, ומגוון מצומצם יחסית של חלונות עץ עם חיפוי חיצוני במסגרת סדרה 200 של החברה, סדרה 400 היא זו המכילה את המגוון הרחב והעשיר ביותר של אפשרויות עבור המעוניינים בחלונות עץ איכותיים ביותר, כולל חיפוי חיצוני עמיד במיוחד.
סדרה 400 של אנדרסן מכילה כאמור מגוון של גדלים ומידות שונות (כולל האפשרות לבחירת מידות מיוחדות), סוגי זכוכית שונים וצורות פתיחה שונות. בנוסף, מבחר צבעי העץ שמציעה החברה במסגרת סדרה זו הוא גדול – הסדרה עצמה כוללת שבעה צבעים שונים לבחירה עבור החלק החיצוני של החלון. את החלק הפנימי, העשוי עץ, ניתן להזמין כבר צבוע מהמפעם בשבלושה צבעים שונים. במידה ואתם מעוניינים בצבע ספציפי אשר אינו מוצע במסגרת הצבעים ה"מקוריים" בהם נצבע החלון במפעל, אנדרסן מחזיקה בישראל מצבעה מקצועית, בה ניתן לצבוע את העץ פחות או יותר לכל גוון וצבע שרק ניתן להעלות על הדעת.
בכל הנוגע לבחירת מידות, חלונות העץ של סדרה 400 מגיעות במגוון רחב של מידות סטנדרטיות. אך סדרה זו אינה מוגבלת למידות הסטנדרטיות בלבד, ומאפשרת גם למי שעורך שיפוץ ומעוניין להחליף חלונות קיימים למצוא את החלונות המושלמים עבורו. במקרים רבים, במיוחד במבנה שכבר קיים ורק רוצים לשפץ, אין אפשרות להגדיל או לשנות את פתח החלון כדי להתאים למידה סטנדרטית. סדרה 400 של אנדרסן פותחה, בין היתר, במיוחד על מנת להציע מענה מגוון ועשיר גם למי שזקוק לחלונות במידות ספציפיות אשר אינן המידות הסטנדרטיות הנהוגות בתחום.

חלונות עץ מלא וחיפוי חיצוני של פרמה שילד

בעוד סדרה 400 היא סדרה של חלונות איכות מן המעלה הראשונה, העץ בו נעשה שימוש הוא עץ מלא – עץ יפה, חזק ועמיד ביותר בהשוואה לעץ "רגיל". עץ מלא ידוע כחומר גלם עמיד השומר על איכותו וצורתו לאורך שנים רבות וארוכות, ולכן מהווה את סוג העץ המושלם עבור חלונות איכות.
מלבד לעץ המלא, כוללים חלונות העץ של דגם 400 גם חיפוי חיצוני של חומר הנקרא "פרמה שילד", זהו חומר מיוחד המהווה פיתוח של חומרים תרמו פלסטיים, אשר פותח באופן ייעודי על מנת לשמש ביצירת חיפוי חיצוני עמיד ואיכותי לאורך זמן. חיפוי זה מגן על העץ מפני נזקי מזג האוויר ותורם לאיטום החלון. גם בסדרה 200 של החברה תוכלו למצוא חלונות עץ עם חיפוי חיצוני של פרמה שילד, המבטיח כי החלון יישמר בדיוק כפי שהוא גם בעוד שנים רבות קדימה.

חלון עץ, חלונות עץ - יתרונות - אנדרסן מומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות

בונים או משפצים את הבית? גם אתם מחפשים סוגי חלונות שונים שיתאימו למידות האישיות שלכם ולצרכים המשתנים בין לקוח ללקוח? הגעתם למקום הנכון, כל דלתות חוץ וחלונות לבית של חברת אנדרסן במחירים נוחים, עיצובים מיוחדים ועם שפע יתרונות. אצלינו תמצאו חלונות הזזה, חלונות קיפ, חלונות גליוטינה או חלונות אטומים לרעש, חלונות מבודדים ועוד? לפרטים התקשרו לטלפון מספר 077-8040240, או השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן