חלונות עץ – סדרה 200

סדרה 200 של חלונות אנדרסן היא סדרה בסיסית ופשוטה יחסית, המציעה ללקוחות מגוון של חלונות איכותיים המתאפיינים בכל היתרונות המהותיים של אנדרסן, החל ממגוון ורמת איכות ועד לאחריות מוטסת מלאה וארוכת טווח, במחירים נוחים ונמוכים. כך, כל מי שבונה או מעצב מחדש את הבית, המשרד או כל מבנה אחר יכול ליהנות מהחלונות האיכותיים ביותר בעולם של החברה הוותיקה, הגדולה והמובילה בתחום זה, במחירים סבירים ואף נמוכים, ובמספר אופציות שונות של צורות פתיחה ושל צבעים.

הסדרה המציעה איכות גבוהה במחיר נמוך – חלונות עץ דגם 200

•חלונות העץ שניתן למצוא במסגרת דגם 200 של חלונות Andersen מתאפיינים באותם יתרונות בסיסיים ומהותיים המגדירים את סדרה 200, אלו המהווים את הסיבות המרכזיות לפיתוחה של סדרה זו. סדרה 200 נוצרה מתוך הרצון של חברת Andersen Windows לפנות לקהל הרחב והגדול ביותר בעולם, ולהציע חלונות איכות במחירים נמוכים, מהסוגים להם קיים הביקוש הגבוה ביותר בעולם. לכן, לקחו באנדרסן את סוגי הפתיחה, המידות, הצבעים החיצוניים וסוגי הזכוכית הפופולאריים והמבוקשים ביותר, ופתחו פסי ייצור המוניים אשר יאפשרו לא להתפשר כלל על האיכות, אך להוזיל בצורה משמעותית את עלויות הייצור, ולכן גם את המחיר הסופי לצרכן. התוצאה המתקבלת היא חלונות עץ איכותיים ביותר המגיעים כאמור לא רק עם היתרונות המהותיים של אנדרסן, אלא גם במידות, הצבעים וסוגי הפתיחה והזכוכית המבוקשים והפופולאריים ביותר, אך במחירים נמוכים ואטרקטיביים במיוחד.
סדרה 200 כוללת חלונות עץ בעלי שלוש צורות פתיחה שונות:
חלונות גליוטינה (חלונות הרמה) 
חלונות הזזה 
• וחלונות קבועים
הדגמים המוצעים במסגרת סדרה זו מגיעים במידות קבועות בלבד, מדובר במידות הסטנדרטיות, הנפוצות והמבוקשות ביותר בעולם, כך שעבור רובם המכריע של הלקוחות, סביר להניח שיוכלו למצוא בדיוק את המידה המתאימה עבור צרכיהם גם במסגרת סדרה 200. במידה ואתם מעוניינים בחלונות במידות שאינם קיימים בסדרה זו, או בחלונות במידות מיוחדות או צורות מיוחדות, יש לבחון חלונות מסדרות אחרות כמו: חלונות מבודדים, חלונות אלומיניום, חלונות בלגיים וחלונות קיפ.

חלונות עץ עם חיפוי חיצוני

המתעניינים בעיצוב פנים ואדריכלות, כמו גם כל מי שהחל לחפש אחר חלונות עבור הבית או הדירה שהוא בונה או משפץ, וודאי שומעים יותר ויותר על חלונות מעוצבים ואיכותיים. חלונות אלומיניום לאט לאט מפנים מקום לטובת חלונות עץ עם חיפוי חיצוני, מכיוון שהם מבודדים יותר וגם יפים יותר.
בעשורים האחרונים ניכרת מגמה של מעבר לחלונות מחומרים אשר אינם קורוסיביים ועמידים לאורך זמן רב, וחברת Andersen Windowsתופסת מקום של כבוד בתחום זה. אנדרסן היא החברה הגדולה, הוותיקה והמובילה בעולם בענף החלונות ודלתות כניסה לבית, והחלק הארי של החלונות שהיא מייצרת ומשווקת בעולם הם חלונות עץ עם חיפוי חיצוני. מדוע? ובכן, בניגוד לעבר, כיום לא מדובר על חלון אשר עשוי כל כולו אך ורק מעץ. חלונות העץ של אנדרסן הם למעשה חלונות משולבים, המכילים עץ בחלקים מסוימים וחיפויים חיצוניים של חומרים עמידים בחלקים אחרים של החלון. כך, ניתן ליהנות מהיתרונות של שני סוגי החומרים השונים, דוגמת עץ בחלקו הפנימי של החלון (הפונה לפנים הבית ומאפשר לנו לעצב את החדר עם חלון עץ אסתטי ונעים למראה ולמגע) וחיפוי חיצוני של חומרים מתאימים שונים.
על מנת להיווכח כי צורה זו של חלון (עץ בחלק הפנימי וחיפוי חיצוני של חומר אחר) אכן "עובדת" ודובר בחלון איכותי לכל דבר ועניין, ניתן להציץ במהרה בתנאי האחריות שמציעה אנדרסן עבור כל חלונותיה, וביניהם גם חלונות עץ, אחריות לטווח של עשרים שנים, המבטיחה כי החלון יחזיק מעמד לאורך זמן בצורה אופטימאלית, וגם במקרה של תקלות הלקוח לא ייאלץ לסבול בשל כך.

חלון עץ מחירים - חלון עץ של חברת Andersen המומחים בייצור והתקנה של חלונות עץ

לפרטים נוספים אודות חלונות עץ של חברת אנדרסן מומחים בחלונות לבית ודלתות חוץ התקשרו לטלפון מספר 077-8040240, או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן