חלונות עץ מחיר

בתהליך העיצוב של הבית אתם נדרשים לקבל שורה של החלטות משמעותיות מאוד, שלכל אחת מהן השפעה לא מבוטלת על מראה הבית ועל הסטייל הכללי. אחת ההחלטות המרכזיות יותר קשורה בחלונות השונים, לרבות דלתות היציאה אל המרפסת או אל החצר. אם אתם שואפים לייצר שפה עיצובית אחידה, חלונות העץ הם הפתרון האידאלי שמתאים בדיוק לכם. הם משדרים יוקרה וסטייל, הם משרים אווירה כפרית וחמימה, וכאשר הם מתוכננים בקפידה על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון עשיר, הם גם איכותיים ועמידים מאוד.

חלונות עץ – מחיר והפרטים המרכיבים אותו

ברור לחלוטין כי להתקנת חלונות עץ מחיר שכדאי להכיר היטב מבעוד מועד, אך חשוב להבין לעומק את המשמעות שלו ואת כל הפרטים הקטנים המרכיבים אותו. כך, לחיפוי החיצוני יש חשיבות עליונה משום שהוא לא מספק רק יוקרה ואסתטיקה, אלא גם מבטיח לנו בידוד ברמה גבוהה מאוד. בנוסף, את העץ הקלאסי והמפנק אפשר לשדרג בקלות על ידי בחירה בצבע עץ מתוך מגוון עשיר של אפשרויות, בין אם אתם מעדיפים את הצבעים הרכים והטבעיים – או דווקא את הנועזים והלא-מאוד-שגרתיים.

חלונות עץ – בחירת הזכוכית

חלונות מבודדים הן מבחינה אקוסטית והן מבחינה טרמית, משתנה נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא, כמובן, הזכוכית. כדאי לזכור כי החלונות בישראל כוללים לרוב זכוכית כפולה שנועדה לספק בידוד, אבל לא תמיד התוצאה שמתקבלת טובה דיה. כדי לשפר את הבידוד אנחנו יכולים להוסיף כאמור חיפוי מתאים, אך ניתן להוסיף גם חומר ייחודי בין שכבות הזכוכית, מה שיסייע ליצירת בידוד איכותי הרבה יותר על ידי מניעת כניסת חום אל הבית – וגם מניעת בריחה של החום החוצה.

חלונות עץ מבודדים Andersen -

חלונות עץ – בידוד מצוין וסטייל ללא פשרות

נכון, לתכנון ולהתקנת חלונות עץ מחיר התלוי במספר משתנים נוספים, כמו גם במידות החלונות כמובן, אך אין ספק שבחירה נכונה בחברה ותיקה ואיכותית, ובעיצוב המדויק שמתאים לצרכים שלכם – תקבלו תוצאה בלתי רגילה. כך תוכלו ליהנות גם מעיצוב יוקרתי ומאווירה חמימה בכל רחבי הבית, גם להבטיח לעצמכם בידוד אופטימלי מפני רעשים ומפני תנאי מזג האוויר המשתנים, וגם לדעת שהתוצאה המעולה תשרת אתכם במשך שנים.

מהו המחיר של חלונות עץ? אנדרסן, מומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות מעוצבות

אצלנו ב- Andersen Windows תמצאו מגוון רחב של סוגי חלונות, חלונות קיפ, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן