חלונות עץ ודלתות יציאה למרפסת בכפר ורדים

על מורדותיו של הר אשכר, בצפון חבל תפן שבגליל המערבי שוכן לו כפר ורדים. זוהי מועצה איזורית יפיפייה ומטופחת עם נוף מהמם והרבה ירוק בעיניים. הבתים הבנויים בכפר ורדים הם בעיקר בתים פרטיים צמודי קרקע, גדולים ורחבי ידיים. כשבונים בית בכפר ורדים חשוב לבנות אותו בצורה שהאור הטיבעי יכנס, והנוף יראה לעין כדי ליהנות מהם לאורך שנים.

חלונות עץ למטבח

את חלונות המטבח יש לתכנן בצורה אחראית ולשים לב שלא לעשות טעויות נפוצות. אם ממקמים את החלון מעל לכיור יש לוודא כי הקו התחתון של החלון מתחיל מעל לברז, ולא חוצה את השיש. כמו כן, עדיף שלא לתכנן חלון מעל לכיריים, מכיוון שפתיחת החלון עשוי לגרום לכיבוי של הלהבה, וגם בגלל שעדיף להמנע מניקיון של החלון עם מסיר שומנים. בכל מקרה עדיף לשים את החלון במקום שנעים להביט בו אל הנוף ולאוור את המטבח. כשיש חלון בלגי למטבח שמאפשר הנאה מהנוף זה משפיע על כל האווירה. חלונות אנדרסן מאפשרים אוורור של המטבח וכניסה של אור טיבעי, אך מצד שני הם גם חלונות מבודדים, כך שבקיץ המטבח לא יתחמם יותר מידי, ובחורף הוא לא יתקרר יותר מידי.

דלת יציאה למרפסת בסלון ובחדר שינה

אם מתכננים דלת יציאה למרפסת, אז עדיף לבנות דלתות הזזה. דלתות הזזה מזכוכית מאפשרים כניסת אור טיבעי, חיבור עיצובי בין הפנים לחוץ הבית ונותנים תחושה של חלל אחד רחב גדול ורחב ידיים. חלון ויטרינה ודלתות הזזה של אנדרסן לסלון הם הבחירה המושלמת למטרה זו, מכיוון שהם מגיעים בשלל צבעים ועיצובים וניתן להתאים אותם לסיגנון הבית. אין צורך לחשוש מפתח גדול ומחימום הבית על ידי קרינה. דלתות החוץ של אנדרסן מבודדים יותר מכל הדלתות האחרים הקיימים בשוק.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מעוניינים בחלונות עץ למטבח בסגנון כפר או מודרני? אצלנו ב- Andersen Windows תמצאו שפע של חלונות עץ למטבח ודלת יציאה למרפסת לחצר ולבריכה בעיצובים ובסגנונות שונים. כל החלונות ודלתות הכניסה שלנו עמידים עם רמת בידוד גבוהה הן מבחינת אקוסטית והן מבחינה אקלימית עם אחריות רבת שנים. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן