חלונות עץ אלומיניום

במהלך מאות ואלפי שנות תרבות עברו הבתים בהם מתגוררים בני אדם פיתוחים ושכלולים שונים, במטרה להגיע לבתים נוחים ויעילים יותר ויותר (כמו גם אסתטיים ומעוצבים). אחד האספקטים בהם מתרחש שינוי מתמיד והתקדמות בלתי פוסקת בתחום זה הוא זה של חומרי הגלם בהם משתמשים על מנת לבנות חלקים שונים של הבית. בית ממוצע כיום בנוי מחומרים שונים לחלוטין מאלו אשר שימשו לבניית בתים לפני כמה אלפי או מאות שנים, וגם כאשר מדובר בחומרים דומים יחסית, רמת ואופן העיבוד של חומרים אלו היא כיום שונה לחלוטין מאשר בעבר. דוגמה מצוינת לכך ניתן לשאוב כמובן מתחום החלונות, אשר היום עשויים מאלומיניום או חלונות בשילוב של עץ עם אקסטרוזיה של עץ ופלסטיק או מתכת מסוג זה או אחר. אחד השילובים הקיימים בשוק הוא השילוב המוכר בין עץ לאלומיניום.

שילוב המתאפיין בפונקציונאליות ובאסתטיקה אופטימאליים – חלונות עץ אלומיניום

אמנם לאלומיניום יש חסרונות כחיפוי של עץ, במיוחד באיזור מישור החוף, שם לאלומיניום יש סיכוי יחסית גבוה להעלות קורוזיה, ולכן חברת אנדרסן בדרך כלל ממליצה על חלונות על עם חיפוי של אקסטרוזיה כמו פרמה שילד או פייברקס. ואכן, לחלונות אלה אנדרסן יש מגוון נרחב של אפשרויות צבע, גודל ועיצוב. אך ישנם אנשים שמעדיפים בכל זאת חלונות עם חיפוי אלומיניום, ולכן גם להם יש ממה לבחור בקרב Andersen Windows .
הסיבה לכך שניתן למצוא כיום יותר ויותר חלונות אשר עשויים משילוב של עץ ואלומיניום היא כי מדובר בשני חומרים המתאפיינים בתכונות שונות, המתגלות כיעילות ומשתלמות במיוחד כאשר הם משמשים לבניית חלונות.
• נתחיל עם העץ, בעוד עץ משמש את האדם לבניית חלקים שונים מביתו מזה שנים רבות, כיום משתמשים בעץ (במיוחד בתחום כמו חלונות) בעיקר מסיבות אסתטיות. העץ הוא חומר טבעי בעל מראה נעים וחם, רובנו אוהבים את המראה וההרגשה הנעימה והטבעית של העץ בסביבת המחייה שלנו והוא מעניק מראה טבעי וחמים לכל חדר בו הוא מוצב. כמובן שזנים מסוימים של עץ הם גם חזקים ועמידים במיוחד, ולכן משמשים גם כחומר גלם מצוין מבחינה טכנית, ולא רק אסתטית. כאשר מדובר בעץ מלא, לרוב יהיה עץ זה חזק במיוחד ויחזיק מעמד לאורך זמן.
• האלומיניום, לעומת זאת, היא מתכת בעלת מראה קר יותר, אך כזו המתאפיינת בכמה תכונות אשר הופכות אותה לאחד מחומרי הגלם היעילים בתחום החלונות. אלומיניום הוא חומר חזק ועמיד. מדובר במתכת קלה מצד אחד וחזקה ויציבה מצד שני ועוד. היתרונות של האלומיניום רבים ומובהקים, ומסיבה זו משמש אלומיניום למסגרות החיצוניות של חלונות בחלקים גדולים של העולם כיום.
• השילוב בין עץ לאלומיניום בחלונות מציע למעשה את הטוב משני העולמות, על פי רוב מדובר יהיה במסגרת פנימית העשויה עץ ובמסגרת חיצונית אשר עשויה אלומיניום, כך שהעץ בעל המראה החמים והאסתטי יהיה בפנים הבית (וכך גם יישמר מפני פגעי מזג האוויר השונים), והאלומיניום יהיה כאמור במסגרת החיצונית, וכך זו תחזיק מעמד בצורה טובה לאורך שנים רבות.

חלונות עץ אלומיניום של אנדרסן

בעוד בדגמים השונים של חלונות אנדרסן  תוכלו למצוא חלונות אשר עשויים מחומרים שונים, חלקם מפותחים במיוחד על ידי המעבדות של אנדרסן עצמה, דגמים רבים אחרים הם של חלונות עץ אלומיניום – חלון בעל מסגרת עץ פנימית (בתוך הבית) ומסגרת אלומיניום חיצונית (מחוץ לבית).
במרבית הדגמים של אנדרסן תוכלו ליהנות מבחירה של מספר זני עץ מלא שונים עבור החלק הפנימי של החלון, ומגוון רחב של צבעים הן עבור החלק הפנימי והן עבור חלק האלומיניום החיצוני. חלונות אלו יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות, וגם במקרה ויתעורר צורך בתיקון או החלפה של חלק זה או אחר, הכל מגיע כמובן תחת אחריות ארוכת טווח ואמינה ביותר של חברת אנדרסן.

חלונות עץ אלומיניום - אנדרסן חלונות ודלתות

לפרטים נוספים אודות חלונות הזזהחלונות מבודדים, חלונות קיפ, חלון ויטרינה לסלון , חלונות בלגיים, חלונות גיליוטינה ודלתות כניסה לבית  של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן