חלונות עץ – סדרה E

המאפיין העיקרי של סדרה E של חלונות אנדרסן הוא מגוון חסר תקדים. סדרה זו מיועדת בעיקר עבור מי שאינו מעוניין בסטנדרטיות. בסדרה זו ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של כמעט הכול, החל מצבעים חיצוניים, צבעיים פנימיים, וכלה בסוגי פתיחה, גדלים וצורות של חלון. סדרה זו של החברה מהווה חלק מהקולקציה האדריכלית שהשיקה אנדרסן, אשר מאפיינת בהקפדה יתרה על פרטים, רמות איכות גבוהות ביותר ובלתי מתפשרות ואחריות ארוכת טווח (למשך עשרים שנים), הכוללת הטסה של חלפים וחלקים במידת הצורך לארץ, על מנת שהלקוחות לא ייאלצו להמתין חודשים ארוכים. סדרה E מהווה במובנים רבים את שיאה של הקולקציה האדריכלית בכל הנוגע למגוון, הן של סוגי העץ והן של צורות פתיחה, צבעים פנימיים וחיצונים ועוד.

עץ מלא וחיפוי חיצוני מאלומיניום – חלונות העץ של דגם E

סדרה E של Andersen Windows, המספקת כאמור את המגוון הרחב ביותר גם בתוך הקולקציה האדריכלית עצמה, היא סדרה של חלונות עץ מלא, עם חיפוי חיצוני מאלומיניום. כלומר, דגם זה כולל חלונות אשר עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר עץ מלא ממגוון זנים שונים, ואלומיניום כחומר החיפוי החיצוני אשר מתאפיין כמובן גם כן בעמידות ארוכת טווח, כמו גם במספר יתרונות נוספים כמתכת אשר אינה קורסיבית ומחלידה, אינה נשחקת כתוצאה מחשיפה ללחות, מים או שמש ישירה וכו'.
חלונות העץ המוצעים במסגרת סדרה E של אנדרסן מציעים את הפתרון הטוב ביותר הן מבחינה אסתטית והן מבחינת איכות החלון עצמו. מפנים הבית ניתן ליהנות מחלון עץ מלא לכל דבר ועניין (העץ המלא מעניק מראה טבעי ומרשים ביותר לכל חלון), ומבחוץ מחלון אלומיניום המתאפיין כאמור בעמידות ארוכת טווח. התכונות הטבעיות של האלומיניום הפכו אותו לאחד מחומרי הגלם המבוקשים ביותר עבור חלונות בארץ ובחו"ל, שכן חלקי האלומיניום נשמרים בצורה מושלמת לאורך שנים רבות, ופותרים ללקוחות את הצורך בתיקונים ובהחלפת החלון מדי כמה שנים, מה שעשוי להתגלות כבלתי משתלם בעליל הן מבחינת זמן ומאמץ והן מבחינה כספית.

מבחר חסר תקדים – חלונות עץ סדרה E

כפי שציינו בתחילה, המאפיין המרכזי והבולט ביותר של סדרה E של חלונות אנדרסן היא המגוון חסר התקדים שהיא מציעה ללקוחות השונים, במידה רבה שיא המגוון בעולם החלונות בכלל, ובקולקציה האדריכלית של אנדרסן בפרט.
במסגרת סדרה E ניתנת האפשרות לבחור מתוך אינסוף צבעים גם בצבע חיצוני (עבור חיפוי האלומיניום החיצוני). בסדרה זו כמעט ואין כאן הגבלה מבחינת מגוון הצבעים העומד לבחירת הלקוח. החברה מציעה 50 צבעים חיצוניים בתור סטנדרט בסדרה זו, ובנוסף ניתן לבחור גם בכל צבע מיוחד אחר אשר אינו מופיע ברשימה – פשוט סורקים את הצבע והגוון המדויק בו מעוניינים והחברה תספק את החלון בצבע הנבחר.
בכל הנוגע לצבעים פנימיים, מגוון הצבעים שאותם ניתן לצבוע במפעל, גם הוא חסר תקדים, ומאפשר גימור מושלם כבר בשלב הייצור.
גם מבחינת זני עץ מדובר בסדרה המגוונת ביותר – ניתן לבחור מבין עשרה סוגים שונים של עץ מלא, כל זן והמראה הייחודי לו, כמו גם תכונות אופייניות המבדילות אותו מזנים אחרים.
קריטריון נוסף בו מציעה סדרה E את מגוון חלונות העץ הרחב ביותר הוא סוגי הפתיחה – ניתן לבחור חלונות בצורה של קשתות, כוכבים, טרפזים, חלונות הזזה או חלונות הרמה שנקראים גם חלונות גיליוטינה, חלונות כנף, חלונות בעלי ציר פתיחה החוצה, חלונות קיפ ציר עליון או עם קשת אינטגראלית וכו' – כלומר, הסדרה המושלמת עבור בעלי הדמיון המפותח שבינינו.

חלונות עץ של חברת Andersen המומחים בייצור חלונות לבית ודלתות כניסה מעוצבות

לפרטים נוספים אודות סוגי חלונות כמו חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן