חלונות עץ אלומיניום ודלתות חוץ מעוצבות במעלה אדומים

הבית הוא מקום שמבטא את האופי שלנו, וחייב להיות מקום שנוח ונעים לנו להיות בו. אם עברתם לבית הפרטי הנוכחי בגיל יחסית מבוגר, זה יתבטא במודע או שלא במודע על ידי העיצוב של החלל ובחירת הרהיטים, מכיוון שהבית גם מבטא את הדרך שעשינו בחיים. אם יש חלל אחד חשוב ביותר בדירת הפאר החדשה שלכם, זה כמובן הסלון. הסלון הוא המקום בו אנו מבלים אחד עם השני, ושם אנחנו גם מארחים אנשים. בתכנון עיצוב הסלון כדאי לבחור קיר אחד בחלל עליו לתת את הפוקוס ולהתמקד. יש הרבה דרכים לעשות זאת, ודרך אחת היא התקנת חלונות מעוצבים גדולים ויפים לכיוון הנוף.

חלון צרפתי

משפחת שנקר ממעלה אדומים רכשו בית הפונה אל הואדי, עם נוף מדברי עוצר נשימה. לכן הפנו את הסלון היוקרתי שלהם לכיוון חלון צרפתי גדול ורחב. החלון הפונה מזרחה מקבל קרני שמש ישירות בכל שעות הבוקר. חלונות צרפתיים מעץ של אנדרסן בעלי ציפוי Low-E שקוף ושכבת גז ארגון בתוך הזכוכית הכפולה אינם מאפשרים חדירת קרני שמש מזיקות, וכך מסייעות לכניסת אור טיבעי ללא חימום מיותר של הבית.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

כשבוחרים דלתות חוץ המובילות מחלל הסלון למרפסת או לחצר, כדאי לשמור על מוטיב אחיד ותואם בכדי שהחלונות והדלתות ישתלבו עם העיצוב הכולל של הבית. בהזמנת חלונות ודלתות אנדרסן ניתן להתאים אותם באופן מושלם. לפרטים ולמידע אודות דלתות יציאה למרפסת וחלונות מעוצבים התקשרו לטלפון מספר: 077-8040240, או השאירו פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן