חלונות עץ אלומיניום ודלתות זכוכית בעומר

עומר היא מועצה מקומית קרובה לבאר שבע בעלת אופי כפרי-עירוני, הנחשבת לאחד היישובים היוקרתיים ביותר בישראל. פנינת המגורים הירוקה בנגב, שומרת על סטנדרטים גבוהים של איכות חיים וממוקמת במקום השני בישראל באיכות החיים לתושב. הבתים, צמודי הקרקע שבעומר, יפיפיים ולחלקם יש בריכה בחצר.

חלונות מבודדים של אנדרסן - הבחירה החכמה

כיאה ליישוב עם אקלים מדברי חם ויבש עם השפעות ים-תיכוניות, יש הפרשי טמפרטורות גדולים בין היום ללילה, ובין הקיץ לחורף. החום בקיץ הוא לעיתים בלתי נסבל, דבר הגורם לשימוש ניכר במזגנים כדי להוריד את הטמפרטורה בתוך הבית. בתיכנון נכון של הבית והתקנת חלונות מבודדים של אנדרסן אפשר לחסוך כסף רב בשימוש חשמל. חברת אנדרסן מייצרת חלונות לכל כיס, החל מסדרות פשוטות ועד ליוקרתיות ביותר. כל הסדרות של החלונות המעוצבים ודלתות הכניסה של אנדרסן מבודדות באופן יוצא מן בכלל, ללא תחרות. לעומת חלונות אלומיניום, חלונות עץ או חלונות בלגיים בפייברקס של אנדרסן מבודדים עד פי 700 בזכות השילוב של הפרופיל עם הזכוכית Low-E וגז ארגון.

חלונות גליוטינה

חברת אנדרסן מייצרת סוגי חלונות שונים, בניהם חלונות הזזה, חלונות בלגיים, חלונות דריי קיפ מסוג כנף שנפתח החוצה וכמובן חלון גיליוטינה. חלון הגיליוטינה של אנדרסן נפתח על ידי הרמה או הורדה בהזזה אנכית. יש לו מנגנון פתיחה מיוחד לניקיון שמאפשר תפעול קל לניקוי החלון. הייתרון העיקרי שלו הוא שפתיחת החלון אינו תופס מקום פיזי בתוך הבית. כמובן שבחברת אנדרסן ניתן להשיג רשתות לחלונות מכל הסוגים.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דלתות זכוכיות מעוטרות ומעוצבות של חברת אנדרסן במגוון רחב של אפשרויות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן