חלונות מבודדים

מחפשים חלונות מבודדים לבית? תוכלו להשיג את החלונות האיכותיים של חברת אנדרסן גם בישראל.
אם הגעתם לשלב בחירת החלונות לבית, תשמחו לגלות שבישראל קיים מבחר רחב של דגמים מתוכם תוכלו לבחור. עם זאת, חשוב לזכור שאחד הקריטריונים החשובים ביותר לבדיקה בעת קניית חלונות, זו יכולת הבידוד ובתחום זה אין מתחרים לחלונות מבודדים של חברת אנדרסן. בידוד תרמי חשוב מאוד להשגת סביבת שהייה נעימה ולחסכון בעלויות לחימום ומיזוג הבית. המונח בידוד תרמי מתייחס ליכולת של החומר ממנו בנוי מבנה להתנגד למעבר חום וקור מהחוץ לתוכו. הבידוד חשוב על מנת לשמר בתוך מבנה טמפרטורה שנוחה לעבודה יעילה ומאפשרת שהייה נעימה בחלל. בידוד תרמי לא מספק של מבנה מחום ומקור, מייקר מאוד את הוצאות החשמל לצורך חימום וקירור החלל הפנימי. ההשקעה הכספית בבידוד תרמי באזורים בהם נדרש חימום/קירור ממושך, מוחזרת תוך מספר מועט של שנים. מלבד החזר ההשקעה והחיסכון, בידוד תרמי מתאים משפר את הרגשת הנוחות גם בימים בהם אין כלל צורך לחמם או לקרר את הדירה. בידוד תרמי תקני מקצר את משך הזמן בו נדרש חימום/קירור הדירה, ומקטין הסבירות להתהוות העיבוי והופעת העובש.

למה לא חלונות אלומיניום? קודם כל צריך להסביר מהי "הולכת חום": הולכת חום הוא תהליך שבו האנרגיה (בצורה של חום) עוברת דרך מגע ישיר בין חומרים שונים או בתווך של החומר עצמו עקב הפרשי טמפרטורה. כל חומר מוליך חום ברמה שונה, כאשר יש חומרים שמוליכים את החום בצורה טובה ויעילה, ויש חומרים שאינם מאפשרים הולכה יעילה של חום, והם יחשבו לחומרים מבודדים. אלומיניום הוא חומר שמוליך חום בצורה יעילה מאוד, למעשה אלומיניום מוליך פי 700 מעץ, ולכן הוא אינו מתאים לשמש כחומר בידודי כלל. אפילו כאשר מתקינים בחלון אלומיניום זכוכית כפולה, אם הפרופיל עצמו עשוי מאלומיניום, החום יעבור מצד אחד של החלון לצד השני. בסופו של דבר כאשר נוגעים במסגרת החלון, מרגישים את הקור החודר פנימה בחורף. ההעברה של החום היא לא רק על ידי מגע, אלא גם קרינה. בקיץ השמש קורנת על הבית ועל החלון. השכבה החיצונית של הזכוכית מתחממת, וכן גם פרופיל האלומיניום. מכיוון שהפרופיל בא במגע עם הזכוכית הפנימית גם היא מתחממת. כך קורה שהבית כולו מתחמם כתוצאה מכך שהאלומיניום מאפשר הולכת חום גם מחוץ הבית פנימה. חלון קר גורם לבריחה של אנרגיה החוצה, ולהרגשה לא נעימה בתוך הבית. לכן אין שום צורה שבה חלון שהפרופיל שלו עשוי מאלומיניום בלבד, ללא עץ או חומר מבודד נוסף, יכול להיחשב כחלון מבודד.

לעומתו חלון עץ עם חיפוי חיצוני, או חלון עשוי פייברקס, מבודדים בצורה מקסימלית, ותורמים להרגשה כללית נעימה בבית. כאשר פרופיל החלון עשוי מחומר מבודד, שאינו מוליך חום, לא יתאפשר מעבר של חום מתוך הבית החוצה או הפוך. 
למה לא להסתפק בחלון עץ ישן? שאלה זו עולה פעמים רבות בעיקר כאשר קונים בית בנוי או מתכננים שיפוצים בבית קיים. עלות החלפת חלונות בכל חדרי הבית יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים ולכן לא פעם הבעלים מתלבטים אם מדובר בצורך חיוני או מותרות. התשובה אינה חד משמעית, שכן יש לבדוק את מצב החלונות הקיימים. עץ נחשב לאחד מחומרי הגלם הטובים ביותר בפרופיל חלונות מבודדים, אך רק במידה ומדובר בעץ איכותי ועמיד ובטכניקת ייצור ובקרה בסטנדרטים גבוהים. עץ ישן עלול להירקב, להיסדק ולהתנפח ומלבד הנזק האסתטי, יכולה להיות פגיעה בכושר הבידוד והאיטום של החלון ואז יהיה צורך להחליפו. התקנת חלונות מבודדים מבית אנדרסן, זו ההזדמנות לרענן את סגנון העיצוב בבית מבלי לוותר על איכות.

חלונות מבודדים - סדרה 100

חלונות מבודדים - סדרה 200

חלונות מבודדים - סדרה 400

חלונות מבודדים - סדרה E

חלונות מבודדים - סדרה A

היתרונות של חלונות אנדרסן

היתרונות של חלונות מבודדים של חברת אנדרסן הם רבים וכוללים בין היתר:
• שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
• אפשרות להזמנה בגוונים שונים לפנים וחוץ
• תחזוקה וניקיון קלים
• מבחר עיצובים המתאימים לכל סגנון אדריכלי וטעמם האישי של בעלי הבית
• חלקי חילוף איכותיים וזמינים
חלונות עמידים לאורך זמן בכל תנאי מזג האוויר 
• מנגנוני בטיחות לילדים ואחריות נרחבת
• יש עוד יתרון משמעותי נוסף הנובע מטכניקת הייצור הייחודית של חברת Andersen Windows וחומרי הגלם המשמשים לייצור החלונות: חסכון אנרגטי ויעילות בידוד גבוהה במיוחד.

חלונות מבודדים כפולים תוצרת אנדרסן

אחד ההבדלים המשמעותיים בין חלונות כפולים סטנדרטיים לחלונות כפולים תוצרת אנדרסן, נעוץ בגז המצוי בין שכבות הזכוכית. מחלקת המחקר והפיתוח של חלונות אנדרסן ייצרה סדרות שלמות של חלונות, שלא רק עשויות מחומרים מבודדים בפרופיל החלון, אלא גם הוסיפו בין שתי שכבות הזכוכית שכבת הגנה תרמית נוספת – זאת אומרת שבין הזכוכיות יש עוד שכבת בידוד. בעוד שבדגמים הרגילים של החלונות המיוצרים בארץ החלל הנוצר בין הזגוגיות מלא באוויר, בדגמים של חלונות אנדרסן נעשה שימוש בגז ארגון שהוא גז אצילי. היתרון של גז ארגון הוא בתנועת החלקיקים האיטית ביחס לאוויר, תכונה אשר מקנה למוצר יכולת בידוד יעילה יותר.  כמו כן, בתוך הפרופיל של החלון, בין שתי שכבות הזכוכית, יש נתק תרמי, למניעת מעבר חום מהמסגרת החצונית לפנימית. בנוסף, הזכוכית מצופה בשכבות דקות של סגסוגת, השומרות על שקיפות החלון ומאפשרות כניסה מרבית של אור נראה לעין, ללא קרינה מזיקה. כאשר השמש קורנת על החלון שכבת הסגסוגת אינה מאפשרת לחום לחדור פנימה. כך שלא רק הפרופיל מונע מעבר של חום לתוך הבית, אלא כל שטח החלון. הקרינה לא מחממת את הזכוכית החיצונית, וגם מעט החום שכן מצליח לעבור- אינו חודר את שכבת גז הארגון, ולכן גם הזכוכית הפנימית אינה מתחממת. בנוסף לכך, חלונות אנדרסן אטומים בצורה יוצאת דופן, ואינם מאפשר מעבר של אוויר, רוח או גשם לתוך הבית. מסתבר שבארץ חלונות אטומים אינם עניין של מה בכך, כאשר מאוד שכיח למצוא חלון שמכניס זרם של אוויר ביום סוער.
חלונות בלגיים לעומת חלונות אנדרסן, בשלב זה בוודאי נתקלתם במושג חלון בלגי. חלונות בלגיים אלו חלונות גדולים בעלי שטח רחב של זכוכית ומסגרת דקה, הניתנים לייצור במגוון סגנונות עיצוב. במקור, חלונות בלגיים יוצרו מפרופיל ברזל, אך כיום ברוב הדגמים נעשה שימוש באלומיניום.
כאשר בוחרים חלונות לבית, צריך לקחת בחשבון שחומרי הגלם של החלון יקבעו את מידת מעבר החום פנימה והחוצה. כיצד עובר חום? באמצעות הולכה, קרינה אלקטרומגנטית ומעבר אנרגיה בחלקיקים של האוויר. בכל שלושת הנקודות הללו, זוכים החלונות של חברת Andersen ליתרון משמעותי על פני חלונות אלומיניום והתוצאה היא מוצר עמיד בעל חסכון אנרגטי משמעותי, היוצר סביבה ביתית נעימה בכל עונות השנה. עם החלונות מהבודדים של אנדרסן תחסכו אלפי שקלים בשנה, כך שהבחירה בחלונות אנדרסן היא הבחירה החכמה והמשתלמת ביותר.

חלונות אנדרסן – איכות ואחריות

החלונות המבודדים של אנדרסן מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר בשוק, ופותחו בעזרת מחלקת המחקר והפיתוח הוותיק והמתקדם ביותר בתחום. החלונות הונדסו לשימוש ארוך טווח, ויש להם את האחריות המקיפה והארוכה ביותר בשוק. 10 שנים על המנגנונים והמסגרת ו 20 שנים על הזכוכית. ברכישת חלונות אנדרסן לבית שלכם אתם קונים שקט נפשי, וחלונות שיראו נפלא במשך שנים רבות.
חלונות ותריסים השוואת מחירים, באופן טבעי, חלונות עם זגוגית כפולה מבית אנדרסן, יקרים יותר בהשוואה לדגמים הסטנדרטיים הקיימים בשוק הישראלי. טווח המחירים נע בין 1500-3500 ₪ למ"ר בסדרות הסטנדרטיות, ואף יותר בסדרות היוקרה.
ככל הנראה תוכלו למצוא חלונות במחירים נמוכים יותר, אך שאלת המחיר מעולם לא הייתה הנושא המרכזי כשמדובר בסדרת החלונות של אנדרסן, אלא הדגש על איכות חומרי הגלם, עמידות המוצר לאורך זמן, נוחות השימוש והאחריות הרחבה שמגיעה מחברה בינלאומית יציבה ובעלת שם. התמורה הטובה ביותר בעד כספכם.

אם מוסיפים לכך את החיסכון האנרגטי, יעילות הבידוד והציונים הגבוהים המאפיינים את מוצרי החברה, קל להבין מדוע חלונות מבודדים מבית אנדרסן נחשבים לבחירה פופולרית ונבונה. לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, חלון צרפתי, חלונות קיפ, חלונות עץ, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן