חלונות מבודדים – סדרה 200

פונקציונליות, אסתטיקה ועדינות אלו הם הקווים המאפיינים את החלונות המבודדים מסדרה 200 של חלונות אנדרסן, אך לחלונות אלו יש עוד תכונות רבות שכדאי להכיר.
סדרה 200 היא סדרה שחברת אנדרסן פיתחה במיוחד כדי להנגיש חלונות עץ איכותיים לקהל הרחב, בלי להתפשר על איכות. לאחר מחקר מעמיק החברה בחרה במידות הסטנדרטיות הפופולאריות ביותר, ופתחה קו ייצור ענק של מידות אלו. כך, על ידי ייעול מקסימלי תהליך היצור הם הצליחו להוריד עלויות באופן משמעותי.
סדרה זו מלאה בסטייל ואלגנטיות והיא מתאימה לאוהבי עיצוב יוקרתי עדין, בעל אמירה ייחודית. אם אתם מזדהים עם סגנון זה, תשמחו לגלות שחברת Andersen Windows מציעה לכם קו חלונות מבודדים באיכות גבוהה, ללא פשרה על הפן האסתטי, בדיוק כמו שאתם אוהבים.
לסדרה 200 של חברת אנדרסן יש מספר מאפיינים ויתרונות, הקשורים לסגנון העיצובי של החלון הייחודי ולטכנולוגיית הייצור המתקדמת של החברה. מבחינה עיצובית, מדובר בחלונות עץ עם חיפוי חיצוני של פרמה שילד. החלונות משדרות יוקרה ואיכות, ומהוות אלמנט עיצובי בפני עצמו. ניתן להזמין את החלונות עם זכוכית מחולקת בגדלים וצורות שונות, שיוצרים מוצר עם אופי מיוחד.

חלונות מעץ או חלונות אלומיניום?

השימוש בחלונות אלומיניום בארץ נפוץ מכיוון שזהו חומר נגיש וזול יחסית. אך מצד שני אלומיניום הוא חומר שמוליך חום, ולכן אין לו יכולת לבודד את החלונות בצורה יעילה. מחקרים מראים כי גוף מאבד חום כאשר הוא נמצא ליד חפץ קר ממנו. כלומר, כאשר אדם שוהה בחדר מחומם לטמפרטורת החדר, והוא יושב ליד חלון אלומיניום עם זכוכית רגילה, גופו יאבד חום לטובת מסגרת החלון. בנוסף, פרופיל אלומיניום מוליך חום בערך פי 700 מפרופיל עץ ושני הנתונים הללו הם הסיבה העיקרית להבדלים בין יעילות הבידוד הגבוהה של חלונות Andersen לעומת חלונות סטנדרטים עם פרופיל אלומיניום.
מבחינת העיצוב, העץ נמצא במצב של ייתרון, מכיוון שאלומיניום נחשב לחומר חסר טקסטורה, שאינו מוסיף לעיצוב של הבית. העץ לעומתו משדר חום ויוקרה, ומעניק לבית אופי ייחודי. אפשר גם לצבוע אותו בצבע שיתאים בדיוק לבית.
בחלונות אנדרסן נעשה שימוש בייצור זגוגית כפולה בטכנולוגיית LOW E המהווה חסכון אנרגטי ומקנה לחלון עמידות גבוהה וגוון שקוף שאינו פוגם או משנה את גווני הבית, בניגוד לחלונות מבודדים אחרים הצבועים בגוונים כסופים ומבטיחים הפחתה ביכולת הסנוור, אך נכשלים במבחן המחסום התרמי.
בין היתרונות הרבים של חלונות אנדרסן ניתן למנות את האחריות הרחבה של החברה, חלקי החילוף הזמינים, איכות הפרזול, שימוש בחומרי גלם איכותיים וידידותיים לסביבה, ניסיון רב של חברה בינלאומית המציעה מגוון רחב של סגנונות עיצוב, כך שכל אחד יכול למצוא חלון מתאים וליהנות ממוצר פרקטי ואסתטי כאחד.

חלון עץ מעוצב של אנדרסן כחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, במחיר משתלם

רכישה של חלון עץ אינה עומדת בפני עצמה, אלא היא חלק מאמירה עיצובית של כלל הבית, המעידה על טעמם היוקרתי והאלגנטי של בעליו. חברת אנדרסן מציעה לבחירה מגוון סוגי חלונות כמו: חלונות הזזה, חלונות קיפ, ועץ, כאשר ניתן להתאים בין גוון החלון לגוונים השולטים בעיצוב החדר, באמצעות צבעים מנוגדים או שילובים הרמוניים שקטים ובהירים.

דגם זה מתאים גם לשימוש כחלון צרפתי במטבח וגם כחלון מעוצב בסלון ובחדרי השינה, כאשר חלק מהחלון הוא קבוע בקיר ומשמש כמעין תמונה או קישוט וחלק ניתן לפתיחה וסגירה. בדרך זו משיגים תוצאה כפולה: ניצול מקסימלי של אור טבעי ואוורור החדר. אם גם אתם מעוניינים לרכוש חלונות מבודדים איכותיים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן