חלונות לבית

הן במסגרת תכנון ובנייה של בית או דירה חדשים והן במסגרת שיפוץ ועיצוב מחדש של בית קיים, בחירת חלונות הבית היא מבחינות רבות אחת הבחירות החשובות והמשמעותיות ביותר שתבצעו. חלונות הבית – החומרים מהם הם עשויים, גודלם, הכיוונים אליהם הם פונים ועוד – כל אלו משפיעים באופן ניכר על האווירה הנוצרת בבית, כמות האור הטבעי הנכנס מבחוץ, יכולת הבידוד ושמירת החום של הבית ועוד אינספור מאפיינים שונים של הבית. לכן, את בחירת החלונות לבית מומלץ ביותר לעשות בתשומת לב ולאחר סקירה מוקפדת של האפשרויות השונות העומדות בפניכם. כאן בחלונות אנדרסן אנו מציעים מגוון רחב ועשיר במיוחד של החלונות הטובים ביותר בעולם, אשר מיוצרים על ידי החברה המובילה את התחום בעולם מזה למעלה ממאה שנים!

חלונות עץ מחומרים ממוחזרים

חלון הרמה

חלון הזזה מחיר

חלונות הזזה ובנייה ירוקה

חלון ויטרינה לסלון מחיר

טיפים לניקוי חלונות

חלונות עץ מחיר

וותק, גודל ומשאבים חסרי תחרות – היתרונות הייחודיים של חלונות אנדרסן

במידה ואתם עומדים בפני בחירה של חלונות לבית, חשוב מאוד שתכירו את המאפיינים והיתרונות של חלונות אנדרסן כאחד הכוחות המרכזיים הפועלים בתחום החלונות והדלתות כניסה, שכן כאן תוכלו למצוא את החלונות האיכותיים ביותר, כמו גם את השירות הנרחב, המסור והמקיף ביותר.
חברת אנדרסן החלה פעילותה בשנת 1903, לפני יותר ממאה שנים. מאז ועד היום היא פועלת בתחום החלונות והדלתות החוץ כחברה הגדולה והוותיקה ביותר בתחום, כמו גם כחברה המציעה את המוצרים האיכותיים ביותר, המעניקים את התמורה המרבית בעבור מחירם.
הגודל והוותק חסרי התחרות של חברת אנדרסן מאפשרים לה לא רק להפעיל מרכזי ענק של מחקר ופיתוח בהם מפתחים חומרים חדשים המתאימים בצורה טובה יותר ויותר לייצור חלונות ודלתות כניסה מעוצבות, אלא גם לייצר מוצרי איכות במחירים אטרקטיביים יחסית. החלונות של אנדרסן אולי לא יהיו הזולים ביותר שניתן למצוא בשוק, אך הם כן יהיו איכותיים ביותר ויציעו את היחס הטוב ביותר של תמורה בעבור מחיר.
אנדרסן מציעה "one stop shop" בכל הנוגע לחלונות לבית  כלומר – החברה מייצרת את כל סוגי החלונות, כמו גם את כל החלקים השונים המרכיבים אותם. החל ממסגרת החלון והחיפוי החיצוני ועד למנגנון הנעילה או הגומייה האוטמת מפני כניסה של מים – הכל מיוצר על ידי החברה עצמה, כך שכל החלקים מותאמים אחד לשני בצורה מושלמת, והתוצאה המתקבלת היא החלונות האיכותיים ביותר בעולם.
בחלונות אנדרסן תמצאו מגוון רחב של חלונות מסוגים שונים הבינים חלונות הזזה, חלונות מבודדים, חלונות אלומיניום, חלונות בלגיים, חלונות עץ וחלונות גליוטינה.
זה שונה כאמור ממרבית החברות האחרות המייצרות חלונות ורוכשות חלקים שונים של החלון מחברות אחרות המתמחות בייצור חלקים אלו. במקרה זה אין כל ערבות כי החלקים יתאימו אחד לשני בצורה מושלמת, מה שמביא פעמים רבות לבעיות באיטום, בנעילה או באחת הפונקציות האחרות של החלון לאחר כמה שנים.

חלונות אנדרסן - מגוון חלונות לבית עם אחריות מוטסת וארוכת טווח

יתרון נוסף שמציעה אנדרסן ללקוחותיה הוא אחריות מלאה, ארוכת טווח ומוטסת. הכוונה היא לכך כי גם אם לאחר כמה שנים של שימוש חלה תקלה כלשהי בחלון או באחד ממנגנוניו, אנדרסן מתחייבת להטיס לארץ על חשבונה את חלקי החילוף הנדרשים, על מנת שהתקלה תתוקן במהרה ובתוך כמה ימים ספורים. זאת בניגוד למצב הנפוץ יותר בתחום בו האחריות אינה מוטסת, אז כשמתגלה בעיה בחלון הלקוחות נאלצים לרוב להמתין כמה חודשים טובים בטרם חלונם מתוקן.

אנדרסן מציעים מגוון רחב ועשיר ביותר של חלונות לבית ודלתות כניסה הנבדלים ביניהם במגוון תכונות דוגמת החומרים המשמשים למסגרות ולחיפויים החיצוניים, צורות הפתיחה, סוגי העץ המרכיבים את מסגרת החלון, סוגי הזכוכיות ועוד. כל אחד ואחת יכולים למצוא את החלונות האולטימטיביים והמתאימים ביותר לביתם. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 073-3740047, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן