חלונות לבית – טיפים לניקוי חלונות

לא מוכרחים להשתמש דווקא בחומר ייעודי לניקיון חלונות כדי לקבל תוצאות מצוינות. ישנם חומרים הנמצאים בשפע ברוב הבתים היכולים לעבוד מצויין וגם אינם יקרים.
לנו בחלונות אנדרסן ישראל יש כמה הצעות וטיפים לניקוי חלונות אשר יעוררו את קנאתם של השכנים. ראשית, מתחילים עם הציוד המתאים: כפפות גומי, חומר ניקוי, שני דליים או דלי אחד עם שתי תאים נפרדים, כמה סמרטוטים נקיים ויבשים, מגב, וסולם במידת הצורך.

ככה מנקים חלונות – חלונות אנדרסן

עכשיו בצעו את הפעולות הבאות לקבלת חלונות מבריקים:

  1. קוראים וממלאים אחר הוראות היצרן הנמצאים על כל חומר ניקוי וכלי העבודה לפני תחילת העבודה. בנוסף, יש לנקוט זהירות רבה בעת שימוש בסולמות וכן עבודה סביב חלונות פתוחים כדי לשמור על בטיחות ולמנוע פציעה. אין לעמוד על רהיטים, יש להשתמש בציוד ייעודי למטרה זו, כגון פיגומים, סולמות ושרפרף.
  2. ממלאים את שני הדליים ב 4-8 ליטרים של המים הכי חמים כשהידיים עטויות בכפפות. כמובן יש להיזהר בשימוש במים חמים, כדי למנוע כוויות.
  3. בדלי אחד מוסיפים את חומר הניקוי או חומץ. אפשר גם להשתמש במקום בחומר ייעודי לניקוי חלונות. בדלי השני מוסיפים שתי כפות של אלכוהול לחיטוי. זה מסייע למים לאידוי מהיר ונותן אפקט של ברק לחלונות.
  4. ע"מ למנוע טפטוף על חלקים שכבר ניקיתם, יש להתחיל בחלק העליון, בקומה העליונה, ובחלק העליון של החלון.
  5. מנגבים את הליכלוך הקשה קודם במטלית יבשה.
  6. משפשפים את כל פני השטח עם תמיסת הסבון. חרקים, מדבקות וסימנים עקשנים אחרים ניתן להסיר באמצעות כלי גירוד סינתטי המתאימים למטרה זו. יש להימנע משימוש במגרדות היכולות לשרוט את הזכוכית.
  7. שוטפים את החלון תוך שימוש במים נקיים ומיד מנגבים. מתחילים בחלק העליון, לוחצים את המגב בחוזקה בתנועה אנכית. כדאי לייבש את המגב על סמרטוט לאחר כל ניגוב כדי להפחית סימנים של קווי רטיבות הנוצרים מקצוות המגב ומונע טיפטוף של נוזלים על החלונות המבריקים.
  8. משתמשים במטלית נקייה כדי לייבש רק את הפינות ואדן החלון.

חלונות אנדרסן – טיפים נוספים לניקוי חלונות

• אין להשאיר חלון פתוח ללא השגחה, במיוחד כאשר הילדים נמצאים בקרבת מקום.
• לנגב בכיוון אחד בלבד, אופקי או אנכי, על החלק הפנימי של הבית ולכיוון השני בחוץ. אם אתם רואים פסי ניגוב – מיד תדעו באיזה צד צריך לתת שיפור נוסף.
• החליפו את המים לעתים קרובות למניעת סימנים הנשארים על הזיגוג.
• קישרו בחבל את המגב לאבטח אותו לסולם או לחגורה שלכם למקרה שיפול. כך הוא לא יתלכלך.
• כדאי לנקות את החלונות בימים מעוננים ויבשים או לכל הפחות כאשר אין שמש ישירה על החלונות. אור השמש עשוי לייבש את חומר הניקוי מהר מדי ויגרום לסימנים.

המלצות לניקוי חלונות של חברת Andersen המומחים בייצור והתקנה של חלונות לבית ודלתות חוץ

הגשם העוצמתי שירד בחודש האחרון הצליח ללכלך את חלונות הבית שלכם. אם גם אתם לא עומדים במראה של זכוכית מאובקת, אספנו בשבילכם מספר טיפים ועצות יעילות במיוחד למשימת הניקוי המתישה של חלונות הבית. חברת אנדרסן בעלת וותק של מעל 100 שנים מומחים ביצור והתקנת של חלונות מבודדים, חלונות הזזה, חלונות עץ, חלונות בלגיים, דלתות כניסה לבית, דלתות זכוכית ועוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן