חלונות ירוקים בצפון

בתהליכי השיפוץ והבנייה נהוג להעניק היום תשומת לב רבה לא רק לעיצוב ולסטייל, אלא גם לשמירה על הסביבה. מעצבים, קבלנים וספקי שירותים, כולם מאתרים עוד ועוד דרכים יצירתיות לצמצום הפגיעה בסביבה ולחיסכון באנרגיה ובמשאבים. המגמה החשובה הזו בהחלט ניכרת בתחומים רבים, לרבות בתכנון ובייצור חלונות לבתים פרטיים, לדירות ולעסקים. בהתאם, כשאתם מתכננים את עיצוב הדלתות או החלונות לבית, כדאי לבחון לעומק את חומרי הגלם בהם אתם משתמשים, להשפעתם על הסביבה ולאופן שבו השימוש בהם יאפשר לכם לצמצם את צריכה האנרגיה. עם תכנון חכם של חלונות ירוקים בצפון, זה בהחלט אפשרי. הנה כמה רעיונות יצירתיים ופיתוחים פורצי דרך שכדאי להכיר.

חלונות ירוקים בצפון – עצים מיערות מתחדשים

השימוש בעץ זוכה לביקוש גבוה למדי, ולחומר הגלם היוקרתי יש לא מעט להציע. הוא משלב בין פאר והדר לחמימות ולאווירה נעימה, הוא חזק ואיכותי, והמראה הטבעי שלו משדרג את הסטייל בחלל הכולו. עם זאת, כריתת עצים היא בהחלט תופעה מדאיגה הזוכה לתשומת לב רבה, ולכן בתכנון חלונות ירוקים בצפון ניתן למצוא שפע של פתרונות חלופיים, ידידותיים לסביבה הרבה יותר. כך ניתן לעצב חלונות באמצעות עצים שנכרתו ביערות מתחדשים בלבד, כלומר ביערות שבהם נשתלים עצים חדשים במקום אלה שנכרתים, בשיטה המוכרת בשם "יערנות" ומאפשרת לנו לשמור על הסביבה באופן ראוי.

חלונות ירוקים בצפון – שימוש בחומרים ממוחזרים

דרך נוספת לשדרג את עיצוב החלונות בלי לפגוע בסביבה, היא באמצעות שימוש בפסולת וחומרים ממוחזרים. דוגמה טובה לכך היא פייברקס (Fiberx), תרכובת ייחודית של עץ ו-PVC, שבה הנסורת מורכבת למעשה משאריות של עץ. כך ניתן לתכנן חלונות ירוקים בצפון, לשמור על הסביבה ולקבל תוצאה מרהיבה בלי להתפשר לרגע על האסתטיקה והאיכות. בזכות הפיתוח הייחודי ניתן ליצור היום פרופיל בלגי לחלונות, שהוא ידידותי לסביבה אבל גם מתאים ליצירת מראה אלגנטי להפליא, בין אם אתם מעדיפים את הסגנון הכפרי, הקלאסי או המודרני. גם יפה וגם ידידותי לסביבה? שילוב אידאלי!

חלונות ירוקים בצפון – עצים מיערות מתחדשים

חלונות ירוקים בצפון – הזזה או ויטרינה?

הבשורה האמיתית היא שניתן לעצב כל סוג חלון שתבחרו באמצעות עקרונות ידידותיים לסביבה. בחדרים קטנים חלונות הזזה וחלונות גיליוטינה מספקים מענה מצוין שחוסך שפע של מקום, בסלון רחב הידיים אלה חלונות הוויטרינה שנחשבים למבוקשים במיוחד, ואלה רק כמה דוגמאות פשוטות למבחר עשיר של חלונות ירוקים המותאמים לצרכים שונים ולכל פינה בחלל. בכל אחד מאלה תוכלו לשלב חלון ירוק, שעל אף שמו זמין כמובן בכל גוון וצבע שתבחרו, תוך צמצום ניכר של הפגיעה בסביבה בתהליכי הייצור. משיטת יערנות ברת קיימא ועד לתהליכי ייצור ידידותיים לסביבה עם חומרים ממוחזרים, חלונות ירוקים בצפון הם לא עוד חלום רחוק ובלתי מושג – אלא מציאות של ממש.

חלונות ירוקים בצפון של חברת אנדרסן

החלונות הירוקים שפותחו בקפידה על ידי צוותים מיוחדים, הם חלונות שמספקים יתרונות לא רק לסביבה – אלא גם לכל אחד ואחת מאיתנו. אלה הם חלונות חזקים ואיכותיים שחוסכים לא רק משאבים סביבתיים אלא גם זמן ועלויות בטווח הארוך. כך אנחנו יכולים לצמצם את צריכת החשמל עם תכנון חכם של חלונות המאפשרים שפע של אור טבעי וכניסה של אוויר נעים אל הבית, וליהנות גם מחיסכון כלכלי בזכות האחריות ארוכת הטווח על מרכיבי החלון כולם, כולל הזכוכית והמסגרת. בטווח הארוך נראה שאין דרך טובה מזו להגן על הסביבה, להפחית עלויות וליהנות מכל היתרונות שיש לחלונות הירוקים להציע, בפרט במראה היוקרתי והמהודר שהם מביאים אל הבית.

שדרגו לחלונות ודלתות אנדרסן, למידע ועדכונים – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן