חלון קיפ וחלון ויטרינה לסלון בבאר יעקב

המשפחה מבאר יעקב שבנתה את ביתה במישור החוף רצתה מצד אחד חלונות קיפ, מצד שני היה חשוב להם להתקין חלונות מבודדים כדי לקבל חיסכון בחשמל והרגשה נעימה בבית, דבר שחלונות אלומיניום אינם יכולים לספק.
חלונות דריי קיפ מסורתיים הם חלונות אלומיניום עם ציר שנפתחות פנימה. מצד אחד ניתן לפתוח את החלון בצורה חלקית ולקבל זרימת אוויר בצורה מבוקרת, אבל מצד שני יש לו גם הרבה חסרונות. קודם כל פרופיל האלומיניום, משוכלל ככל שיהיה, לעולם לא יוכל להיחשב כחומר מבודד מכיוון שאלומיניום הוא אחד החומרים המוליכים ביותר שקיימים. החיסרון יהיה בולט ביותר יהיה בחורף, אז אפשר ממש להרגיש את הקור החודר מבעד לחלון הבית, אפילו אם הוא אטום לחלוטין. אך גם בקיץ החום המקרין פנימה דרך חלון אלומיניום משפיע על התחושה וזה בהחלט לא נעים. החיסרון השני הוא שחלון דריי קיפ נפתח פנימה ובעצם "תופס" איזור בתוך הבית. צריך להיזהר שלא להכנס בו ולא לחטוף בטעות מכה. זה כמובן גם משפיע על בחירת הרהיטים בבית ומיקומם.

חלון קיפ מעץ של אנדרסן

חלונות הקיפ של אנדרסן בעלות יתרונות רבים. קודם כל- פרופיל החלון עשוי מעץ עם ציפוי חיצוני של פייברקס, שהם חומרים מבודדים. דבר שניגז הארגון שבין הזכוכית הכפולה של החלונות מוסיף לבידוד, יחד עם ציפוי ה Low-E שאינו מאפשר לקרינת השמש לחדור ולחמם את הבית בקיץ. החלון לא רק יראה נפלא, אלא גם ישפיע בצורה ישירה על ההרגשה הנעימה בתוך הבית בחורף, ובקיץ בזכות הבידוד המצויין. כמו כן, בדובר בחלון ציר שנפתח החוצה, ואינו משפיע על האזור הנדלני שבתוך הבית.

דלת יציאה למרפסת של חברת אנדרסן

גם דלתות יציאה למרפסת של אנדרסן מבודדות ויפיפיות, קלות לתפעול ומנצלות באופן מושלם את החלל. בידוד הזכוכית מסוג Low-E Smart Sun של דלתות ההזזה של אנדרסן מונע מקרני השמש לחדור ולחמם את הבית בקיץ, אך מאפשר חדירה של אור טיבעי שאינו מחמם. ניתן להתקין חלונות מעוצבים ודלתות מעוצבות לכל כיוון אפשרי בלי לחשוש שהבית יתחמם מקרינה ישירה.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אם גם אתם מעוניינים לרכוש חלונות קיפ המיועד לפתחים צרים ובינוניים, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן