חלונות ודלתות אנדרסן בבית בצפון ניו יורק

בארה"ב זה כבר עניין של סטנדרט, ברור שבוחרים חלונות מעץ עם חיפוי חיצוני. בגלל הקיצוניות בתנאי מזג האוויר הם מודעים לחשיבות של נושא הבידוד. אף אחד שם אינו מסתפק בחלונות אלומיניום, מכיוון שאלומיניום הוא חומר מוליך, שמעביר את החום בצורה מאוד יעילה. לעומת עץ, שאינו מעביר חום כמעט בכלל, ולכן נחשב לחומר המבודד ביותר עבור חלונות ודלתות. החיפוי החיצוני נועד להגנה על העץ מפני פגעי מזג האוויר השונים, וכדי להוסיף לעמידות המוצר לאורך שנים.

צאו מהריבוע - חלונות קשת

בניו יורק בפרט, ובארה"ב בכלל, בכ 70% מהבתים מותקנים חלונות ודלתות אנדרסן, מכיוון שזוהי החברה הגדולה והמובילה בתחום, והיא כבר הספיקה לפתח מוטינין של חברה שניתן לסמוך עליה במשך מעל 100 שנות פעילות. משפחה בניו יורק שבנתה את בית חלומותיה הלכה על עיצוב של מפתחים בצורת קשת בכל הקומה העליונה. כמובן שאנדרסן סיפקו את הסחורה חלונות ודלתות בצורה מושלמת, והבית נראה מעוצב ומוקפד ובפנים ומבחוץ.

חלונות אנדרסן - משלימים את המראה

עם קצת דימיון ומשחק עם צבעים ומרקמים, ניתן לשלב את החלונות המעוצבים ודלתות הכניסה של אנדרסן עם כל מראה, החל ממראה עתיק או קלאסי, דרך מראה כפרי ועד למראה מורדני. החלון הוא אחד החלקים החשובים ביותר שיש בבית. כל חלון, ולו הקטן ביותר, מספק תחושה של מרחב ונוחות. לכן כדאי להשקיע זמן ומחשבה עוד בשלב התיכנון על הפונקציה והעיצוב של כל חלל, כולל כיווני זרימת אוויר, ובחירת האווירה הרצויה והסיגנון האישי שלכם.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אנדרסן מציעה מגוון רחב של דלתות חוץ, המתחלקות על פי הסדרות והדגמים השונים של החברה, כך שלכל בית או דירה תוכלו למצוא את דלת החוץ המושלמת והמתאימה ביותר. לפרטים נוספים אודות דלתות אנדרסן, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן