חלונות גיליוטינה – סדרה 400

בחלונות אנדרסן תוכלו למצוא חלונות מסוגים שונים כמו חלונות הזזה, חלונות מבודדים, חלונות קיפ, חלונות בלגיים ודלתות כניסה לבית. קיימות צורות פתיחה שונות של חלונות, ביניהם חלונות גיליוטינה, הידועים גם כחלונות הרמה. חלונות הרמה ניתן למצוא בבתים ובמשרדים רבים, ובמקרים רבים הם מתגלים כצורת הפתיחה האידיאלית עבור חדר ספציפי, בהתאם לשימוש בחדר זה, למרחב הקיים בו וכו'. חלונות אלו מוצעים בכמה מהסדרות המרכזיות של Windows Andersen, כך שניתן למצוא אותם במגוון רחב של גדלים, צבעים וסוגי זכוכית. מבחר חלונות הגיליוטינה מגיע לשיאו בסדרה 400 של אנדרסן, אחת הסדרות העשירות והמגוונות ביותר מבחינת דגמי חלונות שונים.

מבחר עצום ומידות בכל גודל – חלונות הגיליוטינה של סדרה 400

סדרה 400 היא כאמור אחת הסדרות המגוונות והעשירות ביותר בדגמים ואפשרויות בחירה שונות שיש ל- Andersen Windows להציע לקהל הרחב. בניגוד לסדרות הקודמות (סדרה 100 ו -200), בסדרה 400 ניתן לבחור חלונות הן במידות סטנדרטיות שונות, והן במידות מיוחדות (Custom Made)- מידות על פי הזמנה. זה פותח את האפשרות של מגוון הדגמים השונים כולל חלונות הרמה הנכללים בסדרה זו, גם עבור מי שמשפץ למשל מבנה קיים ומחליף את החלונות בו, ולכן "כבול" למידות הקיימות ואינו תמיד יכול להשתמש במידות סטנדרטיות. כמובן שבמידה ואתם מתכננים בית או דירה חדשים אשר עדיין לא בנויים, עדיף לתכנן את הבית עם חלונות בגדלים סטנדרטיים, אך כאמור גם מי שמפתחי החלונות להם הוא נזקק אינם בגודל סטנדרטי, יכול למצוא מגוון עשיר של חלונות במידות על פי הזמנה, במסגרת סדרה 400.
כמו שאר החלונות בסדרה, גם חלונות הגיליוטינה המוצעים בסדרה 400 הם חלונות מעץ מלא, עם חיפוי חיצוני של חומר הנקרא "פרמה שילד" – זהו חומר מיוחד אשר פותח במעבדות המחקר והפיתוח של חברת אנדרסן במיוחד על מנת לשמש כחיפוי חיצוני של חלונות. מדובר בחומר אותו מייצרים מתרכובות שונות של חומרים תרמו פלסטיים, ומתאפיין בהיותו מבודד תרמי מצוין, חשוב ביותר עבור חלונות הבית, כמו גם בהיותו חומר חזק ועמיד בפני מפגעי מזג אוויר שונים דוגמת מים, שמש ישירה וכד'.
גם בכל הנוגע לצבעים, מגוון האפשרויות העומד בפנינו במקרה של סדרה 400, גם עבור חלונות הרמה, הוא רחב ועשיר ביותר – ניתן לבחור מבין שבעה צבעים חיצוניים (לחלקו החיצוני של החלון) ושלושה צבעים פנימיים (לחלק הפנימי), אך במקרה זה ניתן גם להזמין את החלק הפנימי כעץ "ערום" (בלתי צבוע) ואז לצבוע אותו במצבעה הייעודית של אנדרסן כאן בארץ. זה כבר פותח בפנינו מגוון עצום של צבעים לבחירה, פחות או יותר כל צבע שרק נעלה על הדעת.

חלונות הרמה האיכותיים והבטיחותיים של אנדרסן

לחלונות הגליוטינה של אנדרסן יש מנגנון מיוחד של "הטה ושטוף": בקלות וביעילות אפשר להוציא את החלונות מהמסילה ולהטות אותם פנימה לצורך ניקיון, ולהחזיר אותן למקום.
השם הנפוץ כל כך של חלונות הרמה – "חלונות גיליוטינה", מעלה אצל רבים אסוציאציה ספציפית בנוגע לחלונות אלו, ואת החשש כי הם יסגרו בפתאומיות בעקבות כשל זה או אחר במנגנון הסגירה והנעילה שלהם. בדיוק מסיבה זו בוחרים רבים דווקא בחלונות ההרמה של אנדרסן – החברה ידועה כיצרנית החלונות האיכותיים בעולם, וכזו המייצרת את כל חלקי החלון בעצמה (בניגוד למרבית החברות האחרות אשר רוכשות חלקים מהחלון כמוצרי מדף של חברות אחרות ומבצעות בעצמן את החיבור בין החלקים השונים אשר לעולם אינו מושלם כמובן). העובדה כי כל חלק וחלק בחלונות של אנדרסן מיוצר על ידי אותה חברה ובתיאום מושלם מבטיחה את רמת האיכות הגבוהה ביותר, ובמקרה של חלונות הרמה – את מנגנון הפתיחה/סגירה והנעילה הבטיחותי והאמין ביותר. כל זה, כאמור, עם אחריות מלאה למשך עשרים שנים!

חלונות גליוטינה של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות לבית ודלתות כניסה מעוצבות

אצלנו ב- Andersen Windows תמצאו מגוון רחב של סוגי חלונות, חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן