חלונות הזזה – סדרה E

בעולם המודרני עיצוב בית הוא חלק חיוני של כל פרויקט בנייה או שיפוצים. עיצוב החלל בצורה חכמה משקף את הסגנון האישי שלכם, אך באותה העת חייב להיות פונקציונאלי. ישנם אנשים שאוהבים לשמור על סגנון מודרני עם קווים ישרים ונקיים, וצבעים סטנדרטיים. סדרה E של חלונות אנדרסן קיימת עבור האנשים שרוצים לצאת מהקווים וקצת להשתגע, אך באותו הזמן להקרין יוקרה ואיכות.
סדרה E של חלונות אנדרסן היא אחת מסדרות הפרמיום של החברה, המציעות מגוון עצום של חלונות איכות עבור לקוחות המעוניינים ברמה הגבוהה ביותר, כמו גם עבור רבים הזקוקים למגוון רחב יחסית של אפשרויות שונות בבחירת החלון, מסיבה זו או אחרת. סדרה E מהווה חלק מהקולקציה האדריכלית, המשמשת אינספור אדריכלים ומעצבים שונים וכוללת מוצרים איכותיים ויוקרתיים יותר, אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות מוצר. חלונות ההזזה של סדרה E מציעים את המגוון הרחב של הקולקציה האדריכלית של Andersen Windows באחת מצורות הפתיחה הפופולאריות והמבוקשות ביותר כיום.

חלונות הזזה בדגמי פרימיום

דגם E הוא כאמור סדרה של חלונות פרימיום – אלו הם לרוב מוצרים יקרים יותר, אך מתאפיינים ברמות הגבוהות ביותר של איכות ומגיעים כמובן עם אחריות מלאה וארוכת טווח של חברת אנדרסן, אחריות של עשר שנים על החלון כולו, ועשרים שנות אחריות על הזכוכית עצמה.
בעוד סדרה E מציעה את המגוון הרחב ביותר של סוגי פתיחה שונים וחלונות מסוגים שונים כמו: חלונות מבודדים, חלונות אלומיניום, חלונות עץ, חלונות הרמה וחלונות קיפ, היא מהווה את הפתרון המושלם עבור אנשים עם דמיון מפותח ואדריכלים עם חזון מקורי ויוצא דופן. עם זאת, חלק גדול מהביקוש של חלונות בכלל ושל חלונות מסדרה E בפרט הוא ספציפית עבור חלונות הזזה.
חלונות הזזה הם במובנים רבים מסוג החלונות הנוחים ביותר מבחינות שונות, ולכן גם מהמבוקשים ביותר בשוק כיום. חלונות אלו נפתחים ונסגרים ללא צורך במרחב נוסף מסביבם (הפתיחה והסגירה נעשות ישירות אל תוך מסילה הממוקמת בתוך הקיר של החלון), וסוג פתיחה זה מאפשר לקבל מפתח בגודל שטח החלון כולו (מה שלא מתאפשר בסוגי פתיחה מסוימים אחרים).
כאשר משלבים את היתרונות של סדרה E עם אלו של חלונות ההזזה באשר הם, מקבלים את אחד מסוגי החלונות האיכותיים והנוחים ביותר שאפשר לדמיין. החלונות של דגם E הם חלונות מעץ מלא, הנחשב לאחד מחומרי הגלם האיכותיים והיוקרתיים ביותר. עץ מלא הוא עץ חזק ועמיד ביותר בהשוואה לסוגי עצים אחרים, מה שמהווה יתרון משמעותי במוצר כמו חלון, ממנו אנו מצפים להחזיק מעמד ולשמור על צורתו לאורך עשרות שנים קדימה. במסגרת סדרה זו ניתן לבחור מבין 10 זנים שונים של עץ, כל אחד והמאפיינים והיתרונות הייחודיים לו. כך, ניתן לבחור ולהתאים לכל בית את סוג העץ המתאים ביותר ואת החלון המושלם בשבילו…

חלונות הזזה עם חיפוי חיצוני מאלומיניום ומגוון עצום של צבעים לבחירה

לחלונות ההזזה של סדרה E חיפוי חיצוני מאלומיניום, חומר עמיד ואיכותי בפני עצמו, כאשר כאן אנו זוכים לאופציה לצבוע גם את הפרופיל החיצוני עצמו, מה שלא מתאפשר במרבית הסדרות האחרות, ולכן מספר הצבעים האפשריים לבחירה במקרים אלו מצומצם יחסית. כאן, אנו יכולים לבחור מבין חמישים צבעים חיצוניים שונים (עבור הפרופיל החיצוני) בתור סטנדרט, ובנוסף ניתן לבצע התאמות גם לכל צבע אחר. כמצופה מסדרת פרימיום, במקרה של דגם E יכול הלקוח לסרוק את הצבע הייחודי בו הוא מעוניין, ובאנדרסן יבצעו את ההתאמה הנדרשת עבור הפרופילים של חלונות ההזזה. במילים אחרות – רמת השירות הגבוהה ביותר ומגוון אפשרויות שלא ניתן למצוא באף מקום אחר…
לסיכום, המבחר הרחב של סוגי חלונות שונים, כמו גם המבחר חסר התקדים של צבעים שונים הן לחלקים החיצוניים והן לאלו הפנימיים, הופכים את סדרה E לאטרקטיבית ביותר עבור כל מי שבונה או משפץ את ביתו. גם קטגוריית חלונות ההזזה של סדרה זו מכילה מגוון רחב ביותר אשר לא ישאיר אף לקוח ללא החלון המושלם והמתאים ביותר עבורו.

חלונות הזזה מאלומיניום, חלונות הזזה מעץ - Andersen מומחים בייצור חלונות עץ ודלתות כניסה מעוצבות

לפרטים נוספים אודות חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן