חלונות הזזה – סדרה 400

בסדרה 400 מציעה חברת אנדרסן המומחים בחלונות לבית ודלתות כניסה לבית מבחר נרחב ביותר של גדלים וצורות פתיחה שונות, כמו גם מבחר גדול של סוגי זכוכית שונים. מבחר מגוון זה מתאפשר בעיקר בזכות הגודל והוותק של חלונות אנדרסן, כאחת החברות המובילות בתחום זה בעולם, החל משנת 1903. גודלה של החברה בשוק מאפשר לה לייצר בעצמה טווח רחב ביותר של חלונות מסוגים שונים, כולל מגוון רחב של חלונות במידות מיוחדות (custom made), ולהתאים את החלון המושלם עבור כל בית או דירה באשר הם. כפי שנראה מיד, סדרה 400 של החברה הכוללת בתוכה כאמור מגוון רחב של מוצרים שונים, מציעה גם חלונות הזזה איכותיים ומגוונים, הפעם כאלו אשר יתאימו בצורה מושלמת לכל צורך.

מבחר חלונות ההזזה מסדרה 400 של חברת אנדרסן

עבור דיירי הבית, חלונות הם בעצם המסגרת של המתבונן אל הנוף. אם בעבר אנשים לא ייחסו חשיבות עיצובית לחלונות, ותמיד בחרו במוצר עם המחיר הנמוך ביותר, כיום ברור שחלונות יפים שמשתלבים עם עיצוב הבית יכולים להדגיש את הערך המוסף של פריטים מסויימים, או אפילו להוות אלמנט עיצובי בפני עצמם.
סדרה 400 של חלונות אנדרסן היא הסדרה הפופולרית ביותר של החברה, מכיוון שהיא נחשבת לסדרה יוקרתית של חלונות עץ עם חיפוי חיצוני של פרמה שילד. היופי והיוקרה של הסדרה נותן לנוף מסגרת קלאסית מעץ. את העץ ניתן להזמין מוכן וצבוע מהמפעל בארה"ב באחת משלושה צבעים, או לצבוע בארץ בכל צבע או לקה שתרצו. את ציפוי הפרמה שילד החיצוני ניתן להזמין באחד מתוך 7 צבעים שהחברה מציעה.
מבחר החלונות השונים המוצעים במסגרת סדרה 400 של Andersen Windows כוללים כמובן גם חלונות הזזה, המהווים כיום את אחד מסוגי החלונות המבוקשים והפופולאריים ביותר בארץ. רבות נכתב אודות היתרונות של חלונות הזזה על פני סוגי חלונות נפוצים אחרים, ונזכיר כאן רק את היתרון הגלום בסוג פתיחה זה בכל הנוגע למרחב שתופס החלון בחדר בעת הפתיחה והסגירה. מכיוון שהחלון אינו נפתח לתוך החדר, הוא אינו תופס מקום במרחב. כמו כן, הוא אינו נפתח החוצה, ולכן אין בעיה להתקין אותו ליד גינה או שביל צמוד לבית.
חלונות ההזזה של אנדרסן אטומים בפני האלמנטים ומבודדים את הבית בצורה יעילה במיוחד. הם מגיעים במגוון של מידות סטנדרטיות.

חלונות הזזה במידות מיוחדות

יש לציין כי בעת הבנייה של הבית או הדירה, כמו גם בשיפוצים נרחבים בהם מחדשים קירות וניתן לשנות ולהתאים את גדלי החלונות, ההמלצה היא לעבוד עם חלונות במידות סטנדרטיות וקבועות מראש, שכן לאחר מכן תמיד יהיה קל יותר להשיג חלפים בעת הצורך. עם זאת, בבתים רבים כאמור כבר קיימים חלונות במידות אשר אינן סטנדרטיות, ולא חסרים גם אנשים אשר בונים כיום את ביתם ומעוניינים דווקא בחלונות במידות מיוחדות. בדיוק לשם כך מציעה אנדרסן את סדרה 400, בה ניתן לבחור כאמור מבין מגוון רחב ביותר הן של גדלים וצורות פתיחה שונות, והן של סוגי זכוכית שונים.
במקרה בו הפתחים הקיימים אינם במידות הסטנדרטיות של Andersen, ואין אפשרות לשנות את הפתח, עולה הצורך בחלונות לפי מידה מיוחדת, מה שנקרא – "Custom Made". בסדרה 400 של אנדרסן ניתן להזמין חלונות במידות מיוחדות להתאמה מושלמת. היתרונות של אנדרסן באים לכדי ביטוי במיוחד, למשל בעובדה כי החברה מציעה את כל סוגי החלפים והחלקים המיוחדים (דוגמת אטמים וגומיות, מנגנונים שונים וכד') גם עבור חלונות במידות מיוחדות ובלתי שגרתיות.

מחפשים חלונות אלומיניום, חלונות קיפ, חלונות גליוטינה או חלונות אטומים לרעש? הגעתם למקום הנכון, כל דלתות חוץ וחלונות לבית של חברת אנדרסן במחירים נוחים ועם שפע יתרונות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן