חלונות הזזה – סדרה 200

חברת Andersen מציע מגוון רחב של חלונות הזזה במסגרת סדרה 200 של החברה, הפונה לקהל הרחב ומציעה שילוב נדיר ומנצח בין איכות חסרת פשרות לבין מגוון רחב ביותר ומחירים אטרקטיביים ותחרותיים. חלונות הזזה הם מסוגי החלונות הפופולאריים והמבוקשים  ביותר בישראל ובעולם כולו בשנים האחרונות, ומסיבות טובות. כעת, ניתן למצוא במסגרת סדרה 200 של אנדרסן מגוון חלונות הזזה שונים, המספקים מענה לצרכים העולים בכל סוג של בית, דירה או חלל עבודה.

חלונות הזזה איכותיים ביותר בפסי ייצור נרחבים המאפשרים עלויות נמוכות

חלונות ההזזה המוצעים במסגרת סדרה 200 של חלונות אנדרסן מתאפיינים ביתרון המשמעותי שמציעה סדרה זו לקהל הצרכנים – במסגרת סדרה זו לקחו בחברת אנדרסן את הדגמים, המידות, הצבעים, סוגי הפתיחה וסוגי הזכוכית הפופולאריים והמבוקשים ביותר בעולם בתחום החלונות, ופתחו פסי ייצור המוניים אשר אינם מתפשרים בנושא איכות המוצר מצד אחד, ומורידים משמעותית את המחיר מצד שני. זהו בעצם אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של חברה כמו אנדרסן – היותה חברה גדולה, וותיקה ומובילה עולמית בתחומה, מאפשר לה לבנות פסי ייצור המוניים איכותיים ומדויקים ביותר, ולספק כמובן את ה"גב" המקיף והאמין ביותר מבחינת אחריות ארוכת טווח על המוצר. סדרה 200 מכילה מגוון עשיר ביותר של דגמים וסוגי חלונות שונים אשר מחירם הוזל משמעותית, ורמת איכותם נשמרה בקפדנות.
וכך גם בנוגע לחלונות ההזזה הנכללים בסדרה זו – כידוע, חלונות הזזה נפתחים ונסגרים באמצעות החלקה על גבי מסילות, וכולנו מכירים את ההבדל בין חלון הזזה חדש ואיכותי אשר מחליק בצורה חלקה ושקטה, לבין חלון ישן בעל מנגנון מקרטע בו הפתיחה אינה חלקה כל כך, האיטום כבר אינו מושלם. חלונות ההזזה של סדרה 200 הנמכרים במחירים תחרותיים וסבירים ביותר, מתאפיינים ברמת גימור ואיכות גבוהה ביותר, ומגיעים כמובן עם האחריות המקיפה, המלאה וארוכת הטווח שמציעה חברת אנדרסן על כל מוצריה חלונות לבית ודלתות כניסה לבית.

חלונות הזזה של אנדרסן

החלונות הנמכרים במסגרת סדרה 200, ובכללם גם חלונות הזזה, מגיעים עם אפשרות בחירה בין שני צבעים חיצוניים שונים. בנוגע לצבע החלקים הפנימיים, ניתן להזמינם בצבע לבן ישירות מהמפעל, או להזמין עץ טיבעי ללא צבע, ולצבעו במצבעה שלנו כאן בארץ, בכל גוון בו מעוניינים.
חלונות הסדרה מגיעים במידות סטנדרטיות שונות, ובמקרה זה אין אפשרות להזמנת חלונות במידות מיוחדות (במידה ואתם מעוניינים או חייבים חלון במידות מיוחדות ניתן לבחור באחת מהסדרות אחרות של אנדרסן).
כלומר, בחירת חלונות הזזה מסדרה 200 של חברת אנדרסן המומחים ביצור והתקנה של חלונות לבית, חלונות מבודדים, חלונות הזזה, חלונות אלומיניוםחלונות בלגיים, חלונות גליוטינה וחלונות קיפ היא בהחלט הבחירה המשתלמת והאיכותית ביותר עבור לקוחות רבים, ובמיוחד עבור מקרים בהם מעוניינים חלונות עץ איכותיים אך רוצים להישאר במסגרת תקציב מצומצם יחסית. במידה ואתם מוצאים חלון הזזה מסדרה 200 אשר מתאים לכם – לכו על זה. זה יהיה הפתרון הטוב, הקל והמשתלם ביותר מבחינתכם. במידה ולא – אל דאגה. הסדרות האחרות של אנדרסן וודאי יספקו לכם את חלונות ההזזה המיוחדים והספציפיים בהם אתם מעוניינים. מעבר למה שצוין לעיל בנוגע לסדרה 200 של אנדרסן, חשוב להכיר כי סדרה זו היא סדרה של חלונות עץ – חלונות העשויים מעץ עם חיפוי חיצוני מיוחד, העשוי מחומרים מיוחדים ואיכותיים ביותר המבטיחים שמירה על החלון כולו לאורך שנים רבות קדימה. באנדרסן משתמשים בחומרים מיוחדים המפותחים במעבדות החברה תוך דגש על עמידות לאורך זמן, במיוחד בפני מפגעים דוגמת לחות, מליחות ומפגעי מזג אוויר למיניהם. כאמור, סדרה זו מציעה מגוון רחב של חלונות איכותיים ביותר, במחירים תחרותיים ובמגוון עשיר וחסר תקדים.

חלונות הזזה של חברת Andersen המומחים בייצור חלונות לבית ודלתות כניסה מעוצבות

לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, מחירים ויתרונות של חלונות אנדרסן אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן