חלונות גיליוטינה

בנייה של בית או דירה חדשים, כמו גם שיפוץ מבנה קיים, מעמיד אותנו בפני הצורך לבחור את סוגי החלונות שנתקין בכל אחד מחלקי הבית. בעוד לכל חלק בבית עשוי להתאים יותר חלון מסוג אחר, ישנם בשוק מספר גדול יחסית של סוגי החלונות שונים, כל אחד והמאפיינים והיתרונות הייחודיים לו. בחלונות אנדרסן אנחנו מציעים מגוון רחב של סוגי חלונות כגון: חלונות אלומיניום, חלונות מבודדים, חלונות קיפ, חלונות עץ, חלונות בלגיים ועוד כך שניתן לתת מענה לכל צורך. אחד מסוגי החלונות אותם תוכלו למצוא כאן הם חלונות הרמה, הידועים גם כ"חלונות גיליוטינה".מהם המאפיינים העיקריים של חלונות גיליוטינה ומדוע כדאי למעוניינים בחלונות הרמה לרכוש אותם ספציפית מחברת אנדרסן?

חלונות גיליוטינה - סדרה 100

חלונות גיליוטינה - סדרה 200

חלונות גיליוטינה - סדרה 400

חלונות גיליוטינה - סדרה E

חלונות גיליוטינה - סדרה A

חלון הנפתח בהחלקה כלפי מעלה – חלונות גיליוטינה

חלון גיליוטינה מכונה כך מפני שהוא מדמה את מכשיר ההוצאה להורג המפורסם. למרות זאת, אין צורך להיבהל, בחלונות גיליוטינה איכותיים (דוגמת אלו של חלונות אנדרסן) אין כל סכנה כי החלון יחליק למטה כמו גיליוטינה. זו אחת מסיבות לרכוש חלונות אלו מחברה איכותית ואמינה כמו אנדרסן, אך לכך נגיע בהמשך.
חלונות אלו מכונים גם "חלונות הרמה", על שם צורת פתיחתם, וניתן למצוא אותם בבתים רבים בארץ ובעולם. אחד היתרונות של חלון מסוג זה הוא כי אינו תופס מקום רב במיוחד במרחב, שכן פתיחתו אינה מצריכה מרחב נוסף מלבד זה של החלון עצמו. בדומה לחלונות הזזה, גם בחלונות הרמה ניתן להשתמש בחדרים קטנים וצפופים יחסית, כך שיהיה נוח וקל לפתוח ולסגור אותם. החלון מחולק לשני חלקים, והחלק התחתון למעשה מחליק מעלה על גבי החלק העליון, כמו כן החלק העליון מחליק מטה לכיוון החלק התחתון.
בחלונות הרמה נעשה פעמים רבות שימוש בחדרי שירותים, מחסנים וחדרי שירות וגם חדרי שינה וחדרים נוספים בבית, בהם אין יותר מדי מקום עודף פנוי לצורך פתיחת החלון וסגירתו.
את חלונות ההרמה של אנדרסן ניתן לנקות בקלות בזכות מנגנון "הטה ושטוף" המאפשר הטייה של החלונות לצורך שטיפה.

איכות ובטיחות לפני הכל – חלונות גיליוטינה של חברת אנדרסן

אנשים רבים עשויים לחשוש מנפילה פתאומית ובלתי מתוכננת של חלון הגיליוטינה, מה שעשוי לקרות בחלונות בהם המנגנון אינו איכותי במיוחד ולאחר שחיקה לאורך פרק זמן מסוים. אך תקלות שכאלו אינן מתרחשות כאשר מדובר בחלון ברמת האיכות והאמינות הגבוהה ביותר בתחום, וזה בדיוק מה ש"חלונות אנדרסן" מציעים ללקוחותיהם.
Andersen היא החברה הגדולה, הוותיקה והאמינה ביותר בתחום חלונות לבית ודלתות חוץ. הגודל של החברה מעניק לה את האפשרות להחזיק ולתפעל מעבדות שלמות של מחקר ופיתוח, בהן נעשה פיתוח שיטתי של חומרי גלם חדשים, דגמי חלונות חדשים וכד'. בנוסף, גודלה של החברה מאפשר לה לייצר את כל החלקים השונים בעצמה, במקום לרכוש מוצרי מדף של חברות אחרות, כך שכל חלק וחלק בחלון מתוכנן, מעוצב ומיוצר במיוחד על מנת לשמש כחלק בחלון מסוים. התוצאה המתקבלת היא חלונות Andersen האיכותיים, העמידים והאמינים ביותר בעולם! 
לכן, גם עבור המתעניינים בחלונות הרמה אשר חוששים מסגירה בלתי צפויה ובטיחותית של החלון, במקרה של חלונות הגיליוטינה של אנדרסן אין כל סיבה לחשוש – כמו שאר המוצרים של החברה, מדובר במוצר האיכותי ביותר בתחום, אשר מתאפיין ברמת הבטיחות והאיכות הגבוהות ביותר ומגיע כמובן עם אחריות מלאה וארוכת טווח.

לפרטים נוספים אודות סוגי חלונות כמו חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן