חלונות גיליוטינה – סדרה 100

סדרה 100 של חלונות אנדרסן היא סדרה המציעה מגוון רחב של החלונות האיכותיים ביותר בעולם, ברמות מחירים אטרקטיביות ביותר, כך שהיחס המתקבל בין המחיר לתמורה הוא הטוב ביותר בתחום זה, ללא כל תחרות. במסגרת סדרה זו ניתן למצוא מגוון רחב ועשיר יחסית של חלונות בעלי מאפיינים שונים. אחד מסוגי החלונות המוצעים במסגרת סדרה זו הוא מה שמכונה חלון גיליוטינה או חלון הרמה. מה מייחד את חלונות הגיליוטינה של חברת אנדרסן באופן כללי, וספציפית – מה מייחד את אלו הנכללים בדגם 100 של החברה?

חלונות גיליוטינה האיכותיים והאמינים ביותר בעולם

המאפיין המרכזי של חלונות הרמה (גיליוטינה) הוא אופן פתיחתם, אלו חלונות אשר נפתחים בהחלקה כלפי מעלה, ולא לצדדים או פנימה/החוצה כמו בחלונות מסוגים אחרים כמו חלונות הזזה או חלונות קיפ. מאפיין זה הופך את חלונות הגיליוטינה לשימושיים במיוחד במקומות בהם איננו מעוניינים להקצות מרחב נוסף בחדר לצורך הפתיחה (כמו במקרה של חלונות קיפ הנפתחים פנימה או החוצה), שכן בחלונות גיליוטינה בעלי שני חלקים החלק התחתון פשוט מחליק מעלה על גבי החלק העליון, בלי צורך בכל שטח נוסף.
בעוד צורת פתיחה זו עלולה לגרום לנו לחשש קל שמה החלון ייסגר בבת אחת ובצורה בלתי צפויה מסיבה זו או אחרת, חלונות ההרמה של חברת אנדרסן הם האמינים והאיכותיים ביותר בתחום – מכיוון ש- Andersen היא חברה וותיקה וגדולה במיוחד, המייצרת בעצמה את כל החלקים השונים של החלון (החל מהפרופילים ועד לאטמים, מנעולים וכו'), היא יכולה להבטיח כי גם בחלונות ההרמה שהיא מציעה מדובר בחלונות איכותיים ובטיחותיים ביותר, בעלי מנגנון איכותי ואמין אשר לא יתקלקל סתם כך.
במילים אחרות – אם אתם מתעניינים בחלונות גיליוטינה, מומלץ מאוד לרכוש אך ורק מוצרים ברמת האיכות הגבוהה ביותר בתחום, ואת זה מספקת כאמור אנדרסן ללא יותר מדי תחרות.

חלונות גיליוטינה איכותיים גם עבור תקציבים מצומצמים

מה שמייחד את חלונות ההרמה הנכללים במסגרת סדרה 100 של Andersen, הוא למעשה מה שמייחד את הסדרה כולה – זוהי סדרה אשר מנגישה את חלונות האיכות הטובים יבותר בעולם לציבור הרחב, גם ובמיוחד עבור תקציבים מצומצמים יחסית. כלומר, גם אם אתם בונים בית או דירה חדשים או מבצעים שיפוץ במבנה קיים והתקציב עימו אתם עובדים מצומצם יחסית, אין סיבה שלא ליהנות מחלונות האיכות הטובים ביותר בעולם, ובמסגרתם גם חלונות גיליוטינה ברמת האיכות הגבוהה ביותר.
בדומה לשאר החלונות בסדרה, גם חלונות ההרמה שבסדרה 100 עשויים ממאה אחוז פייברקס (הן בפרופילים הפנימיים והן החיצוניים) – חומר מיוחד שפיתחה אנדרסן המתאפיין ברמת איכות גבוהה במיוחד, בגמישות הדומה לזו של חלונות עץ ורמת עמידות אשר עולה אפילו על זו של חלונות אלומיניום, בחשיפה למים ומפגעי מזג אוויר שונים. למעשה, הפייברקס מבטיח כי החלון יישמר בצורה טובה ולא ייהרס גם במידה והקיר כולו נספג במים עקב נזילות – יתרון שלא ניתן למצוא בחלונות עץ.
את חלונות ההרמה של סדרה 100 ניתן לבחור במגוון מידות שונות, הן מידות סטנדרטיות והן מידות מיוחדות על פי בקשה, וכך להתאים חלון גיליוטינה עמיד ואיכותי עבור כל מפתח וכל חדר באשר הוא. גם כאן, הפרש המחירים בין חלונות במידה סטנדרטית לבין חלונות במידה מיוחדת הוא כמעט אפסי.

חלון גיליוטינה - Andersen

לפרטים נוספים אודות סוגי חלונות: חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת Andersen המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן