חלונות גיליוטינה – סדרה A

סדרה A מהווה את אחת מגולות הכותרת של Andersen Windows, ופותחת את הקולקציה האדריכלית של חלונות הפרימיום של החברה. סדרה זו מציעה חלונות עץ עם חיפוי חיצוני של תרכובת ייחודית פרי פיתוחה של חברת אנדרסן, חומר אידיאלי עבור חיפוי לחלונות מעצם טבעו. סדרה זו גם כוללת חלונות בצורות פתיחה מגוונות וייחודיות, וביניהן גם חלונות הרמה, חלונות גיליוטינה בגדלים שונים ובצורות שונות.

חלונות הרמה במגוון רחב – סדרה A של חלונות אנדרסן

חלונות הגיליוטינה שניתן למצוא במסגרת סדרה A של אנדרסן הם כאמור חלק מסדרה רחבה ומגוונת, המציעה חלונות פרימיום איכותיים וחסרי פשרות. בדומה לסדרות נוספות הנכללות בקולקציה האדריכלית של Andersen, גם בחלונות של סדרה A המחירים הם אינם המחירים הנמוכים ביותר בשוק, אך התמורה עבור המחיר (Value For Money) המתקבלת היא הטובה ביותר בשוק כיום. זאת מכיוון שרמת האיכות חסרת הפשרות והתחרות של אנדרסן מציע ה את החלונות הטובים בעולם, עם אחריות מלאה ומוטסת למשך עשר שנים (על החלון כולו) ועשרים שנים עבור הזכוכית.
חלונות הפרימיום של סדרה A הם כאמור חלונות עץ עם חיפוי חיצוני, כאשר החיפוי החיצוני עשוי מחומר הנקרא "פייברקס", ופותח במיוחד על ידי אנדרסן כחומר גלם אופטימאלי עבור חיפויים חיצוניים לחלונות. חומר זה עשוי מתרכובת של סיבי עץ תרמופלסטיים, אשר בתהליך של אקסטרוזיה הופכים לפרופילים איכותיים עבור חלונות. התוצאה המתקבלת היא חומר חזק ועמיד ביותר לאורך זמן אשר אינו נשחק ונפגם גם לאחר שנים רבות וארוכות של חשיפה לשמש ישירה, לחות, מליחות, מים ושאר פגעי מזג אוויר. הפייברקס שומר על העץ בפני נזקי מזג האוויר ומבטיח עמידות גבוהה יותר לאורך זמן.
סדרה A מציעה כאמור חלונות הרמה במגוון רחב של אחד עשר צבעים חיצוניים, אינספור צבעים פנימיים (אותם ניתן לבחור בעצמנו ולצבוע במצבעת החברה כאן בארץ) ושישה זני עץ שונים – כל אחד והתכונות והמראה הייחודיים לו.
לאוהבי הניקיון יש לנו חדשות טובות: לחלון הרמה מסדרה A יש מנגנון פשוט של "הטה ושטוף". המנגנון מאפשר שטיפה וניקוי של החלונות בצורה מהירה ויעילה.

חלון גיליוטינה המבודד בעולם

בין מגוון החלונות של סדרה A ניתן למצוא גם את חלון ההרמה המבודד ביותר בעולם – אנדרסן מציעה בסדרה זו חלון אשר בנוי משלוש שכבות שונות של זכוכית, אשר המרווחים שביניהם ממולאים בגז ארגון המשמש לצרכי בידוד. התוצאה המתקבלת היא החלון המבודד ביותר בעולם, ולכך חשיבות רבה ממספר בחינות שונות. ישראל היא אמנם מדינה בה האקלים חם יחסית לאורך מרבית השנה, אך דווקא בגלל זה רבים מהבתים והבניינים כאן בארץ אינם מבודדים כראוי מבחינה תרמית. כתוצאה מכך קשה יחסית לחמם אותם בחורף, ועלויות האנרגיה הנדרשת לשם כך הן לרוב גבוהות ביותר (למעשה, בידוד תרמי רעוע מקשה גם על מיזוג החלל ושמירתו בטמפרטורה נמוכה כאשר בחוץ חם, ולכן התצרוכת האנרגטית המתקבלת אינה יעילה גם בחודשי הקיץ). לכן, חלונות מבודדים בצורה טובה, וספציפית חלון הזכוכית המשולשת של אנדרסן המוצע בסדרה A, יכולים לסייע משמעותית בהפחתת תצרוכת האנרגיה של הבית – יתרון כלכלי וסביבתי מהמעלה הראשונה גם יחד.
כל זה מצטרף לתמה הכללית של הקולקציה האדריכלית בכללותה, ושל סדרה A בפרט, של חלונות פרימיום בעלי איכות חסרת פשרות. עבור כל לקוחה ולקוח המעוניינים בחלונות איכותיים אשר ייתנו להם שקט למשך שנים ארוכות (וגם יבודדו את הבית בצורה מיטבית "על הדרך") – מומלץ בחום לבחון את חלונות ההרמה דגם A של אנדרסן.

חלון גיליוטינה - אנדרסן

לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, חלונות מבודדים, חלונות קיפ, חלונות עץ, חלונות בלגיים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן