חלונות מבודדים ובנייה ירוקה

חוץ מיופיים הייחודי, לעצים תפקיד חשוב בשמירה על איכות הסביבה, טיהור האויר, ומהווים את ביתם של מיליוני סוגי בעלי חיים בעולם שלא יוכלו להתקיים בלעדיהם.
אנדרסן, יצרנית חלונות ודלתות העץ הגדולה בעולם, משתמשת אך ורק בעצים שנכרתו ביערות מתחדשים ומנוהלים בצורה אחראית. ביערות אלו, המאושרים ע"י אירגון ה-FSC העצים נשתלים במיוחד עבור שימוש כחומר גלם, ובמקומם נשתלים מידי שנה מליוני עצים חדשים. לשיטה זו לטיפול ביערות קוראים ייערנות בר קיימא, והיא שיטה הכרחית אם רוצים לוודא שגם לדורות הבאים שלנו יהיו יערות שיוכלו ליהנות מהם.
חב' אנדרסן מתגאה מאוד בסדרת החלונות הבלגיים שלה. בסדרה זו פסולת וחומרים ממוחזרים מקבלים חיים חדשים בצורת הפרופיל הבלגי העשוי מתרכובת של עץ ופיצוח מיוחד של פי וי סי, הנקרא FIBREX. הפלסטיק ממוחזר, ומהווה חלק מחומר הגלם שמייצר את הפייברקס. הנסורת מגיעה משאריות עץ הנותרות מתהליך ייצור סדרות חלונות העץ של החברה. במפעלים של אנדרסן אין ביזבוז כלל, ונעשה שימוש בכל גרם חומר גלם שמגיע אליהם. וכך, על ידי עקרונות יערנות בר קיימא, פלסטיק ממוחזר ושאריות נסורת חברת אנדרסן מייצרת את החלונות הירוקים ביותר בעולם.

חלונות מבודדים - בידוד תרמי ובידוד אקוסטי

אם העובדה שמדובר בחלון המיוצר מ-40% חומר ממוחזר אינה מדברת אליכם, אולי החיסכון הכספי ידבר אליכם? החיסכון האדיר בחימום הבית בחורף וקירור בקיץ שמקבלים על ידי שימוש בחלונות אנדרסן הוא בהחלט משהו שיש לקחת בחשבון כשמחליטים מהיכן לרכוש חלונות לבית. בהשוואה לפרופיל של חלונות בלגיים מאלומיניום עם זכוכית כפולה, הפרופיל של חלונות בלגיים של אנדרסן מבודד פי 700. כך חוסכים לא רק בחשבון החשמל, אלא גם כמות אדירה של זיהום אוויר וסביבה. אם כל המדינה הייתה מחליפה לחלונות ודלתות כניסה מעוצבות של אנדרסן, היה ניתן לסגור תחנת פחם אחת לייצור חשמל – לפחות!
בנוסף לכך, חשוב לציין שחלונות אנדרסן מבודדים גם אקוסטית ברמה גבוה יותר מחלונות אלומיניום. אז אפשר לסגור את החלון ולהינות מהשקט.

בנייה ירוקה עם חברת אנדרסן

אנו בחברת אל הארץ בע"מ, היבואנית של אנדרסן, רואים חשיבות עליונה בשמירה על כדור הארץ לדורות הבאים. הנה חלק מהסיבות שאנו ורבים אחרים חושבים שחשוב לקנות "ירוק": 

  • יש לנו אחריות כלפי כדור הארץ ומשאבי הטבע בהם אנו משתמשים כל יום. אם לא ננהל את השימוש בהם בתבונה – הם יגמרו. פשוט כך
  • שימוש במוצרים "ירוקים" מפחית את זיהום הסביבה ותורם לבריאות של כולנו. אם היו משכללים את עלויות המחלות הקשורות לזיהום (עלות טיפול רפואי, עלות העדרות מהעבודה וכו') ומוסיפים את העלות הזאת בצורה הוגנת על מחיר המוצרים המזהמים –היה ברור מייד שמוצרים ירוקים שמתחשבים בסביבה, בפועל עולים פחות.
  • נוחות וחיסכון. מוצר ירוק מחזיק מעמד לאורך זמן רב- הרבה יותר מאשר מוצר שאינו ירוק- כדי שלא יהיה צורך להחליפו ובכך לבזבז משאבים נוספים של כדור הארץ. מלבד החיסכון הכלכלי בשימוש במוצר עמיד יותר, גם נוח מאוד יותר שאין צורך להחליף את המוצר בתכיפות גבוהה.
חלונות מבודדים ובנייה ירוקה של חברת אנדרסן המומחים בייצור והתקנה של חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות

כיצד נדע אם מדובר בחלון ירוק?

אם אנו נרצה לסכם את המאפיינים שעלינו לבחון אם מוצר מסוים הוא אכן ירוק באמת או רק צבוע בירוק, נשתמש בנקודות אלו:

  • האם חיי המוצר ארוכים יחסית למוצרים אחרים בתחום? כמה זמן אחריות יש למוצר? האם יש חלקי חילוף זמינים למקרה הצורך? האם ישנה התחייבות לזמינות של חלפים מצד היצרן, ולכמה זמן?
  • האם הליך הייצור מזהם את הסביבה? האם קיים מוצר דומה הגורם לפחות זיהום בזמן בייצור?
  • האם חומרי הגלם הנצרכים בייצור הינם ממוחזרים? אם לא – האם יש שימוש אחראי בחומרי הגלם? לדוגמה, כאשר המוצר עשוי מעץ: האם מדובר ביערות גשם שנכרתו עבור הייצור, או לחלופין האם נעשה שימוש אחראי ביערנות בר קיימא?
  • האם ניתן למחזר את המוצר או החומר ממנו הוא עשוי בסוף חייו?
  • האם לאורך חיי המוצר אנו חוסכים משאבים אחרים כתוצאה מהשימוש בו?

לפרטים נוספים אודות חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות הזזה, חלונות גיליוטינה ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן