חלונות בלגיים – סדרה heritage

במסגרת המגוון העשיר והנרחב של חלונות אנדרסן ניתן למצוא גם לא מעט אפשרויות עבור פרויקטים יוקרתיים במיוחד בסדרות האקסקלוסיביות, כמו גם עבור כל בית חדש בו מעוניינים להוסיף נגיעות של מסוגננות עיצובית אסתטית ואלגנטית ביותר. במסגרת הקולקציה האדריכלית של החברה, המציעה סדרות שונות של חלונות פרימיום מסוגים שונים ומגוונים, ניתן למצוא גם את דגם heritage המיועד עבור פרויקטים יוקרתיים ומיוחדים במינם. שילוב מעניין במיוחד אותו נסקור כאן הוא בין סדרה זו לבין אחד מסוגי החלונות הפופולאריים והמבוקשים ביותר בשנים האחרונות – חלונות בלגיים.

מהם חלונות בלגיים ומדוע הם מתאימים לשמש כחלונות פרמיום

באופן מסורתי חלונות בלגיים הם חלונות המתאפיינים בפרופיל (מסגרת) דק ביותר, בהשוואה למרבית סוגי החלונות הנפוצים. מסגרת דקה זו פותחת אפשרויות רבות מנקודת מבטו של האדריכל או המעצב של הבית, כאשר כמה מיתרונותיה הבולטים ביותר הם יצירת מפתחים רחבים יחסית המאפשרים כניסה טובה של אור טבעי מבחוץ, הפניית עיני המתבוננים אל עבר הנוף והאור המגיע מבחוץ במקום אל עבר החלון עצמו והמסגרת עצמה ויצירת חלוקות שונות ויצירתיות של שטח החלון.
כשרואים חלון בלגי בעיניים מבינים בדיוק מדוע מדובר בחלון מעוצב שיכול לשמש כחלון פרימיום לכל דבר ועניין. אלו הם חלונות בעלי מראה מסוגנן ואלגנטי, מיידית ועוד לפני שביצענו התאמות שונות או חילקנו את שטח החלון בצורה יצירתית ומעניינת. הפרופילים הדקים יוצרים חלון מסוגנן ואסתטי, וכאשר מוסיפים חלוקה בלתי טריוויאלית זו או אחרת בחלון עצמו, מקבלים ממש את אותם חלונות כפריים (או מודרניים בהתאם לסוג החלוקה שיצרנו) שאנחנו מכירים מהסרטים…
בפרויקטים רבים משתמשים, אם כן, בחלונות וטרינה לסלון מסוגים שונים על מנת לתרום לעיצוב הכללי של הבית, לאפשר כניסה נדיבה של אור יום טבעי אל פנים המבנה ולהפוך כל חדר לנעים, מעוצב ומסוגנן יותר. כל זה נכון גם ובמיוחד עבור פרויקטים יוקרתיים או עבור פרויקטים בהם מעוניינים לשים דגש על הנראות הכללית ועל הפן העיצובי.

השילוב בין חלונות בלגיים לבין דגם heritage

לאחר שהבנו טוב יותר מהם בדיוק חלונות בלגיים ומדוע הם מתאימים גם ובמיוחד עבור פרויקטים יוקרתיים, בתים מסוגננים וכו', ניתן לעשות את החיבור המתבקש בין סוג חלונות זה לבין סדרות הפרימיום המרכיבות את הקולקציה האדריכלית של חלונות אנדרסן, וספציפית דגם heritage היוקרתי. דגם זה הוא של חלונות מרמת האיכות הגבוהה ביותר – חלונות אלומיניום פנים וחוץ אשר בנויים במיוחד על מנת לספק בידוד תרמי טוב למבנה. בעוד בידוד תרמי נחשב במובנים מסוימים לעקב אכילס של חלונות אלומיניום (שכן האלומיניום אינו חומר אשר מבודד תרמית בצורה טובה במיוחד), בחלונות אנדרסן השקיעו משאבים רבים במחקר ופיתוח של חומרים חדשים ומיוחדים מהם ניתן לייצר חלונות אלומיניום אשר מבודדים בצורה טובה, וכך הופכים לחלונות המושלמים והאידיאליים.
לכן, חלונות מדגם heritage הם חלונות יקרים ויוקרתיים, כאלו המיועדים לפרויקטים מיוחדים בהם מעוניינים אך ורק בטוב ביותר.
וכאן בדיוק משתלבים החלונות הבלגיים בצורה מושלמת – אל היתרונות הטכניים והיוקרתיים השונים של דגם heritage ניתן לצרף עתה גם את הסגנון המיוחד והיתרונות העיצוביים המשמעותיים של החלונות הבלגיים. כך, ניתן לספק לפרויקטים יוקרתיים ומיוחדים במינם חלונות פרימיום ברמה הגבוהה ביותר, אשר לא רק שיתאפיינו בכל היתרונות של האלומיניום אלא גם יבודד מבחינה תרמית, ויתאפיינו בפרופילים דקים ובחלוקות פנימיות מגוונות של שטחי החלונות. מבחינות רבות, זהו הפתרון המושלם – חלונות פרימיום איכותיים בעיצוב המסוגנן והייחודי של החלונות הבלגיים.

חלונות בלגיים - Andersen

חברת אנדרסן גאים להציג את מערכת החלונות הבלגיים האיכותיים כפי שרק אנחנו יודעים לעשות. חלונות יפיפיים ואיכותיים בעיצוב בלגי. לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, חלונות עץ, חלונות גיליוטינה, חלונות קיפ ודלתות חוץ מחירים ויתרונות של חלונות אנדרסן אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן