חלונות בלגיים – סדרה 400

כל מי שבנה, שיפץ או עיצב בית או דירה בארץ בשנים האחרונות והתעניין מעט בתחום העיצוב ובאפשרויות העומדות לפתחו, וודאי נתקל בביטוי "חלונות בלגיים". במובנים רבים, החלון הבלגי כבש את השוק בישראל בשנים האחרונות, וניתן למצוא יותר ויותר דוגמאות לחלונות שכאלו בבתים, דירות ומשרדים בארץ. במסגרת הקולקציות והסדרות השונות של חלונות אנדרסן ניתן למצוא חלונות בלגיים בעלי מגוון תכונות וצורות שונות, בהתאם לכל אחת מן הסדרות בהן הם מופיעים. במסגרת סדרה 400 של החברה ניתן למצוא בין היתר גם חלונות בלגיים.

פרופיל דק ומגוון אפשרויות מיוחדות – חלון בלגי

בטרם נגיע לחלונות הבלגיים של סדרה 400 של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות, כמה מילים על החלון הבלגי עצמו – החלון הבלגי המקורי עשוי מברזל. הייתרון של חלון ברזל הוא החוזק של החומר המאפשר פרופיל צר ועמיד. אך ברזל הוא חומר שאינו מבודד, ועלול גם להעלות קורוזיה, ולכן אינו נמצא בשימוש נרחב בארץ. זאת אומרת שאין בארץ חלון בלגי אמיתי. ובכן? מהו החלון הבלגי הנפוץ כל כך בארץ? מדובר בסך הכל בחלון, העשוי מכל חומר, עם פרופיל צר.
בחלונות אלומיניום רבים המסגרת של החלון היא יחסית רחבה, בעיני רבים מדובר בחיסרון אסתטי של ממש. אלומיניום נחשב למתכת קרה וחסרת טקסטורה, ואין סיבה לתת לה מסגרת כזו למשוך את העין יתר על המידה, ולהסיח את דעתנו ממה שחשוב באמת בחלון – הנוף הנשקף ממנו ואור השמש הטבעי שהוא מכניס אל הבית. בחלון בלגי, לעומת זאת, מסגרת החלון היא דקה במיוחד, ולכן אינה מושכת את העין ומאפשרת כניסה רחבה של אור מבחוץ, כמו גם תצוגה מרווחת ומרשימה של הנוף הנשקף מבעד לחלון זה.
בנוסף לכך, לעיתים קרובות רואים בחלונות בלגיים חלוקות שונות ויצירתיות בתוך החלון עצמו (למשל- לחלק את החלון לכמה חלקים לא סימטריים), מה שמוסיף כמובן למגוון האפשרויות האסתטיות העומדות בפנינו ולחופש הפעולה היצירתי של המעצב.
כל המאפיינים והיתרונות הללו גם יחד הכניסו את החלון הבלגי לאופנה בארץ בשנים האחרונות, כך שאם רק תשימו לכך לב וודאי תגלו כי לפחות כמה מקומות בסביבתכם מעוטרים בחלונות בלגיים מסוגים שונים.

מגוון רחב של חלונות בלגיים במסגרת דגם 400 של אנדרסן

המאפיינים והיתרונות של החלונות הבלגיים בארץ זוכים לבוא לכדי ביטוי נרחב ומגוון במסגרת סדרה 400 של חלונות אנדרסן. סדרה זו מציעה בראש ובראשונה מגוון רחב ועשיר ביותר של חלונות מסוגים שונים – מגוון רחב של סוגי זכוכית, צורות פתיחה שונות, גדלים שונים ומידות מיוחדות לפי הזמנה. כך, נותנת סדרה זו מענה טוב למגוון רחב ביותר של צרכים שונים, דוגמת פרויקטים בהם מעוניינים בחלונות במידות מיוחדות ובלתי סטנדרטיות (למשל – כאשר מחליפים חלונות קיימים אשר כבר בנויים במידה מיוחדת).
המגוון העשיר הזה של סדרה 400 של חלונות אנדרסן כולל כמובן גם חלונות בלגיים במגוון של צורות, גדלים, צבעים וכד'. החלונות הנכללים בסדרה זו הם חלונות העשויים מעץ מלא, ומגיעים עם חיפוי חיצוני של פרמה שילד – חומר מיוחד אותו פיתחו במעבדות של אנדרסן כפיתוח של חומרים תרמו פלסטיים, במטרה להעניק לחלון יכולות בידוד תרמיות גבוהות, יחד עם יתרונות מובנים נוספים של החומר דוגמת עמידות לאורך זמן, חוזק מבני וכו'.
לכן, מומלץ לכל המעוניינים בחלונות בלגיים מיוחדים, וספציפית למי שמעוניין בחלונות בלגיים במידות בלתי סטנדרטיות (custom made – מידה מיוחדת על פי הזמנה), להתבונן במגוון העשיר המוצע בדגם 400 של החברה. סדרה זו מבטיחה כי עבור כל חלונות הבית, חלונות הדירה או המשרד נוכל למצוא ולהתאים את החלון המושלם והמתאים ביותר לאותו חדר ספציפית. זאת במקום להתפשר על חלונות במידות קבועות או במגוון קטן של סוגי זכוכית, צורות פתיחה וכו', כפי שקורה במקרים רבים בהם מעוניינים במיוחד בחלונות בלגיים, וניצבים בפני מבחר קטן ומצומצם יחסית.

חלונות בלגיים מעוצבים במבחר דגמים ועיצובים יחודיים - אנדרסן

לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, חלונות גיליוטינה או חלונות קיפ של חברת אנדרסן אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. כמו כן אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן