חלונות בלגיים – סדרה 100

בעוד חלונות בלגיים, בעלי הפרופיל הדק והמפורסם, הפכו פופולאריים ומבוקשים מאוד בשנים האחרונות, ניתן למצוא אותם במגוון דגמים וסדרות שונות, עשויים ממגוון חומרים ובגרסאות המיועדות עבור תקציבים שונים. כאן בחלונות Andersen מנגישים את הפרופיל הבלגי האטרקטיבי כל כך לקהל הרחב, ומציעים חלונות בלגיים במגוון סדרות שונות, החל מהפשוטות והזולות ביותר ועד לחלונות פרימיום מדגם זה או אחר. חלונות בלגיים בסדרה 100 של אנדרסן מציעים מבחר רחב ואיכות חסרת תחרות, והכל במחירים אטרקטיביים ביותר, המאפשרים למעשה לכל אחת ואחד מאיתנו ליהנות מסוג חלון זה.

המסגרת הדקה המאפשרת גיוון ויצירתיות – חלונות בלגיים

בטרם נסקור את המאפיינים הייחודיים לסדרה 100 של חלונות אנדרסן, ולכן את הדרך בה סדרה זו מנגישה לציבור הרחב את החלון הבלגי, נזכר בקצרה מהם למעשה חלונות בלגיים – ובכן, החלק המאפיין את החלון כ"חלון בלגי" הוא הפרופיל – המסגרת של החלון. חלונות בלגיים מתאפיינים בפרופילים דקים ועדינים יחסית, אשר משאירים הרבה מקום לזכוכית עצמה, כמו גם ל"משחקים" שונים בה – במקרים שונים ניתן לחלק את החלון הבלגי בצורות שונות ובלתי סטנדרטיות, מכיוון שהפרופילים הדקים והעדינים מאפשרים לשטח זכוכית רחב יחסית, אותו ניתן לחלק ולעצב בדרכים שונות. המראה המתקבל הוא מראה אלגנטי ומסוגנן, ומכאן מקור הפופולאריות של סוג חלון זה.
יש לציין כי למרות שמדובר בחלון בעל פרופילים דקים ועדינים יחסית, אין זה מעיד כלל על חוזקו ועמידותו – חלונות אלו, כמו כל שאר סוגי החלונות של אנדרסן, הם חלונות חזקים, אטומים ועמידים ביותר. לכן, הלקוח מרוויח כאן בעצם חלון אסתטי ומסוגנן, יחד עם היתרונות של שאר חלונות האיכות ה"רגילים" של אנדרסן.

החלונות העמידים ביותר במחירים אטרקטיביים במיוחד – חלונות בלגיים סדרה 100 של אנדרסן

החלונות הבלגיים מוצעים כאן כאמור גם במסגרת סדרה 100 של חלונות אנדרסן, זוהי הסדרה הבסיסית המכילה מגוון רחב של חלונות איכותיים ביותר, במחירים שווים לכל נפש. זוהי הסדרה היחידה בה החלון כולו (הן החלק הפנימי והן החיצוני) עשויים ממאה אחוז פייברקס – חומר מיוחד אשר פותח במעבדות חברת אנדרסן ועשוי תרכובת של סיבי עץ תרמופלסטיים, במיוחד על מנת לשמש כחומר גלם לפרופילים של חלונות. התוצאה שהתקבלה היא חומר חזק ועמיד במיוחד, אשר מבודד בצורה מצוינת ואינו נשחק לאורך זמן. למעשה, חלונות בעלי מסגרת פייברקס הם מהיחידים בעולם אשר יחזיקו מעמד בצורה מושלמת גם במידה והקיר כולו מלא רטיבות – מה שלרוב גורם לחלונות בעלי מסגרת עץ להירקב במהרה. בנוסף, מדובר בחומר אשר מבודד תרמית בצורה מצוינת, טובה יותר ממרבית חומרי הגלם האחרים בהם נעשה שימוש בתחום זה.
בחלונות הבלגיים מדגם 100 ניתן למצוא את אותם פרופילים דקים, עדינים ומסוגננים עשויים מפייברקס איכותי ועמיד, וכך נוצר השילוב האולטימטיבי בין אסתטיקה, איכות ומחיר.
שילוב זה בין איכות גבוהה של חומרי הגלם לבין מחירים אטרקטיביים היא במידה רבה אחד המאפיינים המרכזיים של סדרה 100 בכללותה – במסגרת סדרה זו ניתן למצוא מגוון רחב של חלונות מסוגים שונים, בכולם הפרופילים עשויים ממאה אחוז פייברקס (אשר את יתרונותיו המשמעותיים הזכרנו לעיל) ומחיריהם אטרקטיביים ביותר. זוהי כאמור הסדרה אשר באה להנגיש את חלונות האיכות של חברת Andersen – יצרנית חלונות לבית ודלתות כניסה לבית הוותיקה והמובילה בעולם, לכלל הציבור ולטווח מחירים רחב.
את החלונות הבלגיים של סדרה 100 ניתן למצוא במגוון של שישה צבעים חיצוניים שונים לבחירה וארבעה צבעים פנימיים, כמו גם בכל מידה שנרצה – הן מידות סטנדרטיות והן מידות מיוחדות. במקרה הספציפי של סדרה 100, מחירם של חלונות במידות מיוחדות כמעט זהה למחיר החלונות המגיעים במידות סטנדרטיות.

כל מה שרציתם לדעת על חלונות בלגיים - אנדרסן חלונות ודלתות

לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, חלונות עץ, חלונות אלומיניום וחלונות קיפ במחירים ויתרונות של חלונות אנדרסן אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן