חלונות לבית בהתאמה אישית – הגשימו חלום והתקינו חלון

כולנו חולמים על הבית המושלם בו נוכל להרגיש בנוח וליהנות מהסביבה שיצרנו לעצמנו, בית שגם בגשם זלעפות ירגיש חמים ונעים ונוכל לנוח בו ולהירגע, ליהנות מספר טוב או לבלות עם האנשים שאנחנו אוהבים בחום שבפנים.
בעת בנייה של בית חדש או שיפוץ של דירה קיימת, אחד האלמנטים החשובים ביותר הם החלונות לבית. חלונות טובים מתאימים ואיכותיים באמת אינם עניין של מה בכך. החלון מהווה נקודת חיבור גדולה ונרחבת בין פנים הבית לבין חוץ הבית. חלונות יפים יכולים לתרום לאסתטית הבית בצורה משמעותית ורמת בידוד התרמי חשוב מאוד להשגת סביבת שהייה נעימה ולחסכון בעלויות לחימום ומיזוג הבית.

Andersen - חלונות מעוצבים

ישנם כאלה שאוהבים את החלונות שלהם בעלי קווים נקיים. אחרים מעדיפים חלונות בעלי עיצוב טבעי וחם יותר. יש שמוכנים להעז עם חלונות מעוגלים או אפילו עגולים, בעוד שיש אנשים שעבורם חלון חייב להיות מרובע או מלבן. יש שרק רוצים מראה מינימליסטי ומודרני. בית המעוצב על פי הטעם והאופי של דייריו מרחיב את הנפש ומחמם את הלב. גם אלמנט בסיסי וותיק כמו חלון יכול להפוך כיום למושא לעיצוב ואסתטיקה, למשהו שיש בו הרבה מקום ליצירתיות בבחירתו. אנו ממליצים לשבת עם אדריכל מקצועי ויצירתי כדי לחשוב על התאמת צורת החלון לגודל החדר, לרהיטים הנמצאים בו ולשימושו המתוכנן יחד עם העיצוב שאתם רוצים, כדי להגיע לתוכנית שהיא גם פרקטית מצד אחד, וגם יפיפייה מצד שני.

מבחר רחב של סוגי חלונות שונים - אנדרסן

לחברת אנדרסן מבחר עצום של חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות אותם ניתן להתאים לכל סגנון ועיצוב. כל החלונות והדלתות שלנו משדרים מראה יוקרתי והינם באיכות בלתי מתפשרת כיאה לחברתנו.

חלונות בלגיים – הפכו נפוצים ופופולאריים ביותר בעולם האדריכלות והעיצוב בשנים האחרונות. חלון בלגי הוא בעצם חלון בעל מסגרת דקה ואסתטית ושטח רחב יחסית של זכוכית, ואליו מתאפיינים לא אחת בחלוקות שונות ומיוחדות של שטח החלון. המסגרת הדקה של הפרופיל מתאפשרת בזכות החוזקה שלו, אך מצד שני האיטום והבידוד של חלונות אנדרסן מאפשרים שליטה יותר טובה על טמפרטורת החדר, מכיוון שהם אינם מאפשרים מעבר של חום מצד אחד של החלון לצד השני.

• שימו לב לאיכות – חברת אנדרסן משקיעה מאמצים ומשאבים במחקר ופיתוח חדשני לייצור דלתות כניסה וחלונות מעוצבים באיכות הגבוהה ביותר. חלונות אנדרסן מבודדים בצורה מושלמת מבחינה אקוסטית ומבחינה טרמית, כך שגשם ורוח לא נכנסים לבית ומונעים מעבר של חום וקור. בנוסף לכך חברת אנדרסן משקיעה רבות במחקר ופיתוח לחיסכון באנרגיה ומייצרים חלונות ודלתות חוץ עם השפעה מועטה על הסביבה, כדי לספק את הצרכים של הקהילה היום, מבלי להתפשר על צרכי הדורות הבאים. אנו גאים במוצרים שלה, עומדת מאחוריהם אחריות של 10 שנים, על כל חלקי החלון ו20 שנות אחריות על זכוכית החלון.

• סוגי פתיחה של חלונות – בתכנון הבית, אחת הקטגוריות המרכזיות להן יש לתת את הדעת בבואנו לבחור חלונות עבור הבית, היא סוג הפתיחה המאפיין כל חלון וחלון.
ישנם שלושה סוגים: חלונות הזזה, חלונות גיליוטינה וחלונות קיפ. בנוסף לזה, כמובן שיש גם אפשרות לחלון קבוע, ללא פתיחה.
חלונות הזזה – מדובר בפרופיל חלון שיש בו שני כנפיים, והפתיחה נעשית על ידי הזזה של אחת הכנפיים הצידה, במקביל לכנף השני.
חלונות גיליוטינה – חלון גליוטינה מורכב משתי יחידות שבו שתי הכנפיים זזות מעלה ומטה.
חלונות קיפ – החלונות נפתחים על ציר החוצה.

לסיכום: עם החלונות של אנדרסן תאכלו ליהנות מהיופי מבחוץ, בלי להתפשר על הנוחות והטמפרטורה שבפנים.

 

הגשימו חלום והתקינו חלון - Andersen

לפרטים נוספים חלונות לבית בהתאמה אישית של חברת אנדרסן, המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים בטבלה מטה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן