חלונות אנדרסן

בעת בנייה של בית חדש או שיפוץ של בית דירה קיימים, אחת ההחלטות עליהן שווה להתעכב ולהשקיע מחשבה יתרה היא בחירת סוגי החלונות, כמו גם בחירת הספק לאותם חלונות. בין אם מדובר בחלונות עץ או בחלונות אלומיניום, בחלונות הזזה או חלונות בלגיים, חלון ויטרינה לסלון או חלון אטום לרעש – ההחלטה על החברה ממנה נרכוש את החלונות עשויה ללוות אותנו למשך שנים רבות קדימה. חברת אנדרסן היא אחת החברות הגדולות והוותיקות בתחום, ומציעה יתרונות רבים עימם אף אחת מהחברות האחרות אינה יכולה להתחרות.
מהם היתרונות המרכזיים של חלונות אנדרסן על פני יתר האלטרנטיבות ומדוע יתרונות אלו חשובים כל כך עבור כל מי שבוחר/ת כיום חלונות לבית?

קטגוריות החלונות של חלונות אנדרסן

חלונות מבודדים

חלונות הזזה

חלונות אלומיניום

חלונות בלגיים

חלונות עץ

חלונות גיליוטינה

חלונות קיפ

חלונות אנדרסן – חלונות איכות ואחריות מקיפה לטווח ארוך

חברת Andersen פועלת בתחום החלונות והדלתות מזה עשרות שנים. מדובר בחברה בינלאומית עצומה, המעסיקה מעל ל 12,000 עובדים ומפעילה מעל ל 30 מרכזי ייצור, מחקר ופיתוח. הגודל והוותק הללו מעניקים לאנדרסן את היכולת לפתח, לייצר ולספק מוצרי איכות בתחום החלונות, ולהציע אחריות ארוכת טווח (של עשר עד עשרים שנים) על כל המוצרים והחלקים השונים.
אנדרסן מציעה לכל אחד מלקוחותיה "אבא" ו"אמא" שהם לא ימצאו בשום מקום אחר, בכל הנוגע לאיכות ושמישות החלונות של הבית או המשרד, טיפול בבעיות בעת הצורך וכד'. חלונות הם עניין יקר יחסית, ועלולות להיווצר בהם בעיות רבות ושונות דוגמת פגמים באיטום, הישחקות ושבירה של חלקים שונים במנגנון ועוד. בעוד לא חסרים סיפורים של לקוחות בארץ אשר רכשו חלונות מחברה מקומית או בינלאומית ולא יכולים היו להשיג חלפים פשוטים בעת הצורך מפני שהחברה ממנה קנו הפסיקה לייצר את אותם דגמים או נסגרה, במקרה של Andersen Windows ניתן להיות סמוכים ובטוחים כי זה לא המצב – הגודל, הוותק והדגש על איכות המוצר באים לכדי ביטוי באיכות ואורך החיים של מוצריה של אנדרסן. החברה מבטיחה חלפים בזמינות מלאה ושוטפת, גם עבור חלונות אשר נוצרו לפני עשרות שנים.

חלונות אנדרסן – מחקר ופיתוח של חלונות ודלתות חוץ מהמתקדמים ביותר בתחום

כוח הקנייה ואחוזי השוק המשמעותיים של Andersen Windowsמעניקים לה גודל אשר משמעותי ביותר עבור הצרכן. לדוגמה, כוח הקנייה והמיקוח של החברה בכל הנוגע לרכישת חומרי גלם והשקעת הון במחקר ופיתוח של חומרים ומוצרים חדשים עולה על פני אלו של כל שאר החברות. היכולת לחלק עלויות אלו על פני הרבה מאוד מוצרים שהחברה מייצרת מבטיחה כי מצב זה יימשך לאורך שנים רבות קדימה.
הבטחה זו, של ערך תמורת מחיר (החברה אינה מבטיחה להיות הכי זולה בתחום, אלא לספק את התמורה המרבית עבור הכסף שאותו לקוח ישלם) מבטיחה כי הלקוח מקבל את המוצר הטוב והמתאים ביותר עבור צרכיו במסגרת מגבלת התקציב שלו.

Andersen Windows - טווח רחב של מחירים ומוצרים מסוגים שונים

Andersen מציעה מגוון ללא תחרות בשוק החלונות הכולל אינספור מוצרים מסוגים שונים, כמו גם טווח מחירים רחב ביותר. מהחלונות הפשוטים ביותר והזולים יחסית ועד למוצרים מתקדמים ומשוכללים במיוחד, המפותחים כאמור במעבדות המחקר והפיתוח של החברה מהמתקדמות ביותר בעולם בתחום זה. בנוסף, אנדרסן מפתחת ומייצרת את כלל החלקים השונים המרכיבים את מוצריה (דוגמת אטמים, פרזולים, מנעולים ועוד). לכן, ניתן להיות בטוחים כי כלל החלקים המרכיבים את החלון תואמים ועומדים כולם בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, כמו גם נמצאים תחת אחריות מקיפה וארוכת טווח.
מגוון זה מבטיח כי כל לקוח באשר הוא ימצא את המוצרים המתאימים ביותר עבורו, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה, משרד או חלל עבודה מסוג זה או אחר.

אנדרסן מייצרת חלונות עשויים עץ מלא בעלי חיפוי אלומיניום, פייברקס, טרמופלסטים ופיברגלס. לאנדרסן סדרת חלונות שלמה העשויה מפרופיל FIBREX – חומר בייצור בלעדי הנחשב לחומר הירוק ביותר בעולם. חלונות אלו ייחודיים במראה מודרני, ללא עץ וניתן להזמין חלונות בצבעים שונים לחוץ ולפנים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן