חלונות אלומיניום

כשמגיע השלב בחיים בו מתחילים לתכנן את בית החלונות שלנו, עומדים בפני החלטות רבות. חלקן משמעותיות יותר וחלקן פחות. עיצוב חכם לוקח בחשבון עם אלמנטיים עיצוביים, וגם את צרכי הדיירים מבחינה מעשית. החלטות על סוג החלון ישפיעו על מראה החללים השונים של הבית, ועל האווירה שתשרה בו. למשל בבחירת קווים נקיים וחלקים, בבחירת צבעים בהירים הנותנים תחושה ואווירה רגועה ושלווה, אפשר לקבל הרגשה של פריחה אביבית. בחירת חלונות עץ עם פרופיל רחב בצבעים טבעיים יתקבל מראה כפרי יותר. חלונות גדולים יכניסו אור, ויהיה אפשר לראות דרכם את הנוף המשתקף דרך הזכוכית, אך מצד שני יתפסו הרבה מקום בקירות, ופחות מתאימים לבתים קטנים וקומפקטיים. כמו כן, יש לקחת בחשבון את קרבת השכנים ומידת הפרטיות שרוצים לאפשר בכל חדר. חלונות עם פרופיל רחב הן אלמנט בעל משקל משמעותי יותר בעיצוב, לעומת הפרופיל המינימליסטי הדק. אחת המגמות הבולטות והמשמעותיות ביותר בתחום החלונות במהלך העשורים האחרונים, הן בארץ והן בעולם כולו, היא המעבר הגורף לחלונות אלומיניום, המחליפים בהדרגה חלונות העשויים מחומרים אחרים. לאלומיניום מספר יתרונות מהותיים כחומר גלם, הבאים לכדי ביטוי ספציפית במוצרים כמו חלונות. יתרונות אלו מביאים יותר ויותר אנשים פרטיים, כמו גם אנשי מקצוע מתחום הבנייה והאדריכלות, לבחור בחלונות אלומיניום "מלאים" או בחלונות עץ עם חיפוי מאלומיניום או חלונות העשויים מחומרים דומים כמו FIBREX. האלומיניום נכנס לתוך השוק הישראלי, בתור חלק ממראה מודרני מינימליסטי, והרבה לקוחות מעדיפים כשהפרופיל צר ולא מורגש. לרוב הוא צבוע בלבן, כצבע הקיר, אך לפעמים נותנים לו צבע בולט יותר כדי להדגיש את המסגרת לפתח. יש גם אפשרות להוסיף לו חלוקות בתוך החלון עצמו. בנוסף ליתרונות האלומיניום עצמו כחומר הגלם ממנו עשוי המוצר, חלונות האלומיניום של אנדרסן מציעים גם את שלל היתרונות המשמעותיים של החברה כיצרנית והספקית הגדולה, הוותיקה והמובילה בעולם בתחום זה.

חלונות אלומיניום סדרה איגל E

חלונות אלומיניום סדרה MQ

חלונות אלומיניום סדרה Heritage

חלונות אלומיניום סדרה KML

מדוע לבחור בחלונות אלומיניום של אנדרסן?

בטרם נגיע ליתרונות הייחודיים ספציפית לחלונות האלומיניום של אנדרסן, כדאי לסקור את התפוצה הנרחבת של חלונות אלומיניום בכלל כיום, תפוצה המתקיימת בראש ובראשונה בזכות ההתאמה המושלמת של חומר גלם זה למוצר כמו חלונות.
כפי שציינו לעיל, היתרונות האינהרנטיים של האלומיניום כחומר גלם הופכים אותו לאחד החומרים המועדפים והמתאימים ביותר לשמש לצורך בנייה של חלונות. אלומיניום היא מתכת קלה וחזקה יחסית, כך שהמוצר עצמו אינו שוקל יתר על המידה (מה שעלול לסרבל ולסבך את תהליך בנייה כולו, לייקר את עלות המשלוח וההתקנה וכו'), אך הפרופילים עדיין חזקים ועמידים בפני כל מפגע סביר אפשרי. בנוסף, אלומיניום היא מתכת אשר אינה קורסיבית לרוב (אינה מחלידה), מה שמאפשר להשתמש בה גם עבור פרופילים חיצוניים אשר חשופים למפגעי מזג האוויר באופן רציף – גשם, לחות, מליחות באוויר, שמש ישירה וכו' אלו נשמרים בצורה כמעט מושלמת לאורך שנים רבות, מה שלא ניתן לומר על חומרי גלם רבים אחרים אשר מזג האוויר עושה בהם שמות לאחר כמה שנים ספורות בלבד.

מצד שני, יש לחלונות אלומיניום גם כמה חסרונות, שבאקלים הישראלי באים לידי ביטוי בצורה קיצונית. את החסרונות האלה ניתן לתמצת בתי מילים: איטום ובידוד. חלונות אלומיניום מאוד מוגבלים מבחינת יכולות הבידוד והאיטום שלהם. כמה פעמים יצא לכם לשים יד על חלון אלומיניום בחורף ולהרגיש את הרוח שנכנסת פנימה? אם לא הרגשתם את הרוח, ייתכן והאיטום סביר. אבל בטוח הרגשתם שהחלון עצמו קר- זה בגלל שהבידוד של חלון אלומיניום, אפילו אם מתקינים לו זכוכית כפולה, לעולם לא יוכל להיות טוב. אלומיניום הוא חומר שמוליך חום, ולכן תמיד יהיה מעבר של חום פנימה לתוך הבית בקיץ, וחום החוצה בחורף. אלומיניום אמנם היא הבחירה הפופולארית כיום, אך כאשר מעוניינים בבנייה ירוקה, מבודדת, שחוסכת באנרגיה- יש לחלונות אנדרסן חלונות שמתאימים יותר, איכותיים במיוחד עם אחריות של 10 שנים. ובכל זאת, מכיוון שישנם לקוחות רבים בארץ שמבקשים את האלומיניום בזכות הפופולריות הגדולה שלהם, חברת אל הארץ מספקת גם חלונות אלו, באיכות הגבוהה ביותר.

חלונות האלומיניום של אנדרסן – יתרונות עיקריים

בעוד חלונות אלומיניום הופכים עם הזמן לסטנדרט הנפוץ והנהוג במקומות רבים בארץ, אלו של Andersen windows הם מחלונות האלומיניום האיכותיים והמגוונים ביותר שניתן למצוא בשוק. בנוסף, הם מגיעים עם שלל היתרונות המשמעותיים שיש לאנדרסן להציע בתור החברה הגדולה והמובילה בעולם בתחום החלונות.

חברת אנדרסן הוקמה בשנת 1903 ומאז ועד היום ביססה עצמה כיצרנית והספקית הגדולה והאיכותית ביותר בעולם החלונות, דלתות חוץ ודלתות מעוצבות בכלל, ובתחום של חלונות אלומיניום בפרט. השימוש הנרחב בחלונות אלומיניום מהווה גם חלק מהאידיאולוגיה הכללית המנחה את החברה, לפיה קיים ערך משמעותי הן בבנייה של מוצרים עמידים ואיכותיים לטווח הארוך (בניגוד למצב הקיים כיום בענפים רבים ושונים, דוגמת ענף מוצרי החשמל והאלקטרוניקה), כמו גם בהחייאה של מוצרים במקרים בהם הדבר מתאפשר, במקום להחליפם לחלוטין. לאור אינספור סיפורים של לקוחות אשר נאלצו להחליף כליל את חלונותיהם מכיוון שהחברה ממנה קנו הפסיקה לייצר דגם ספציפי זה או פשטה את הרגל לחלוטין (ולכן לא ניתן היה להשיג את החלפים הנדרשים), באנדרסן מבטיחים כי כל סוג של חלון וכל חלק וחלק בו ניתנים להחלפה גם לאחר שנים, כך שהלקוח לא ייאלץ לרכוש חלונות חדשים ולהחליף את הישנים, אלא יוכל "להחיות" את החלונות שכבר ברשותו.
אנדרסן מציעים כיום את המגוון העשיר והנרחב ביותר של חלונות אלומיניום מסוגים שונים כגון , חלונות אלומיניום סדרה איגל E, חלונות אלומיניום סדרה MQ, חלונות אלומיניום סדרה heritage וחלונות אלומיניום סדרה KML הן מבחינת סוגי החלונות והפתיחות השונים, סוגי הזכוכיות וכד', והן מבחינת מבחר הצבעים הקיימים והאופציונאליים. כלומר, החברה מציעה מגוון עצום של חלונות אלומיניום איכותיים המאפשרים לכל לקוח ולקוחה באשר הם למצוא בדיוק את חלון האלומיניום המושלם עבור ביתם.

בעולם העיצוב סגנונות רבים ומגוונים. הסגנון הכפרי, המודרני, העתידני או סגנון הרטרו של פעם. הסגנון העירוני או הקלאסי, הסגנון השקט והמאופק, או הסגנון הקר. מכל הסגנונות מכל האפשרויות, הסגנון המתאים לכם ביותר הוא הסגנון שלכם. העיצוב המבטא אתכם ואת האופי שלכם הוא העיצוב הנכון ביותר עבורכם. נשמח מאוד לשבת איתכם, להקשיב בסבלנות, ולחשוב יחד אתכם על הסגנון האישי שלכם, כדי היות הכי מדויקים בשבילכם. יחד, בעבודה משותפת, נוכל לעזור לכם לבנות את בית חלומותיכם. צרו קשר עוד היום ואחד היועצים שלנו ישמח לעזור.

לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, חלונות מבודדים, חלונות קיפ, חלונות עץ, חלונות בלגיים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן