חלונות אלומיניום ודלתות אלומיניום ביישובי רמת הגולן

הגולן קורא לאנשים שנמאס להם מהצפיפות והרעש, מפקקי התנועה ומהלחץ של חיי העיר הסואנים. רמת הגולן מציעה להם סביבה ירוקה, נופי בראשית ומפלים גועשים. הגולן הוא מקום קסום שמושך אליו בעלי חלומות שרוצים לעצמם חיים מיוחדים ובעלי משמעות.
משפחת מלכה, שבנתה את ביתה בגולן, רצתה בית צמוד קרקע על מפלס אחד, עם גינה גדולה, בה הילדים יכולים לשחק וכיף לארח אורחים. הם התקינו בסלון שלוש חלונות מעוצבים וקבועים, ללא חלוקות, כדי לקבל את התמונה הכוללת ללא הפרעות. וליד החלונות דלת יציאה לחצר בדמות של דלת הזזה.

חלונות אלומיניום ותריסים

למשפחת מלכה ילדים קטנים, ולהורים היה חשוב שבחדר הילדים יהיו תריסים. כמובן שאת חלונות אנדרסן ניתן לשלב עם תריסים רגילים או תריסים חשמליים, אך חשוב לבחור את סוג החלונות בצורה חכמה. חלונות הזזה וחלונות גליוטינה ניתן לשלב עם תריסים, לעומת זאת חלונות ציר עם פתיחה החוצה אי אפשר לשלב עם תריסים. אנו ממליצים על תריס בפתחיחה חשמלית על מנת שלא לאפשר מעבר לאוויר חם או קר לתוך חלל הבית. תריס ידני תמיד יכניס אוויר במקום כניסת חבל התפעול.

חלונות מעוצבים ידידותיים לסביבה

תמיד טוב לדעת שאתם משתמשים במוצרים שאינם מזיקים לסביבה. חלונות אנדרסן הם חלונות מבודדים, שיחסכו להם בהוצאות החשמל של הבית. כמו כן, כל תהליך ייצור חלונות אנדרסן הוא תהליך שמתחשב בסביבה, וגורם לזיהום סביבתי מינימלי ביותר. עוד על הנושא הקיימות בתהליך הייצור של חלונות אנדרסן בדף.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


Andersen Windows מתכננים ומייצרים מבחר עשיר וססגוני של חלונות אלומיניום ודלתות אלומיניום בהתאמה אישית ולפי צרכי הלקוח. אנו מייצרים חלונות ודלתות אלומיניום לכל צורך ולכל מטרה החל מבתים פרטים, בתי עסק ומוסדות ציבורים. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן