חלונות אלומיניום – סדרה Heritage

חברת Andersen מציעה כיום את קולקציית חלונות היוקרה האיכותית והמצליחה ביותר בעולם כמו גם דלתות חוץ, דלתות עץ ודלת בלגית. בעוד החברה מובילה מזה שנים רבות את הענף כולו, ונחשבת לאחת החברות הוותיקות והמצליחות ביותר בהיסטוריה של ענף זה, גם ובמיוחד בכל הנוגע לחלונות יוקרה איכותיים במיוחד. הקולקציה האדריכלית של החברה הכוללת מספר סדרות פרימיום שונות מציעה כיום את המגוון העשיר והאטרקטיבי ביותר של חלונות איכות מסוגים שונים. דגם heritage הנכלל במסגרת קולקציה זו הוא אחד הדגמים היוקרתיים והאיכותיים ביותר בנמצא, המיועד לפרויקטים יוקרתיים במיוחד.

חלונות אלומיניום פנים וחוץ עם בידוד תרמי איכותי במיוחד – סדרת heritage

במסגרת סדרת heritage שמציעה Andersen windows ללקוחותיה הפרטיים והמוסדיים כאחד, ניתן למצוא מגוון רחב יחסית של חלונות אלומיניום פנים וחוץ גם יחד, הכוללים לא רק את שלל היתרונות המשמעותיים של כלל המוצרים של אנדרסן, אלא גם רכיבים נוספים המציעים, למשל, חלונות מבודדים בבידוד תרמי איכותי במיוחד. חלונות סדרה זו מצוידים כאמור בשבר תרמי המאפשר בידוד אופטימאלי ולכן תצרוכת אנרגטית יעילה במיוחד באותו מבנה בו מוצבים החלונות. תכונה זו חשובה במיוחד לא רק במדינות צפון אירופה הקרות, אלא גם במדינות חמות כמו ישראל, אשר לרוב אינן ערוכות במיוחד לחודשים הקרים. הן בקיץ והן בחורף קיימת חשיבות רבה לבידוד תרמי איכותי, לצורך שמירה הן על חללים ממוזגים והן על חללים מחוממים.
סדרה זו נחשבת כאמור לאחת הסדרות היוקרתיות ביותר, גם במסגרת הקולקציה האדריכלית הכוללת כאמור מספר סדרות יוקרה שונות. לכן, מחירי חלונות מדגם heritage עשויים להיות גבוהים יחסית, אך מדובר בחלונות מעוצבים וחלונות אטומים לרעש המיועדים לפרויקטים מיוחדים ועתירי תקציב באופן יחסי. הן עבור חלונות לבתי יוקרה והן עבור בתי עסק ומשרדים המעוניינים להשקיע בחלונות האיכותיים והמבודדים ביותר שניתן למצוא, סדרה זו מספקת מגוון דגמים שונים ואיכותיים במיוחד הכוללים שבר תרמי לבידוד אופטימאלי. גם אם אינכם זקוקים ספציפית למוצרים היקרים יותר הנכללים במסגרת סדרה זו, שווה לבדוק אותה ולהעיף מבט בדגמיה השונים ובמה שמייחד ומאפיין אותם. מבחינות רבות סדרה זו היא סוגת העילית של עולם חלונות האלומיניום.

חברת הפרימיום של ענף חלונות האלומיניום

בעוד סדרת heritage היא מסדרות הפרימיום האיכותיות והיוקרתיות ביותר של חלונות Andersen, ניתן לומר את אותו הדבר על החברה עצמה ביחס לענף בו היא פועלת. מלבד להיותה החברה הגדולה והוותיקה ביותר בענף כיום, אנדרסן נחשבת ליצרנית איכותית ומובילה של חלונות אלומיניום מסוגים רבים ושונים. גודלה של החברה מאפשר לה לפתח בכוחות עצמה את חלונות אנדרסן מן היסוד ועד הטפחות, מה שמבטיח את רמת האיכות הגבוהה ביותר. כל זה נכון לגבי כל אחד מהדגמים והסדרות של החברה, וכאשר מדובר בקולקציה האדריכלית (ובמיוחד בדגם דוגמת heritage), יתרון זה בא לכדי ביטוי במיוחד. בחלון אשר כל חלקיו השונים יוצרו באותו מפעל ועל ידי אותה חברה ניתן להבטיח רמת התאמה אופטימאלית בין החלקים השונים, ומוצר סופי איכותי ועמיד לטווח הארוך.
לכן גם מציעה אנדרסן אחריות מוטסת ארוכת טווח, הן על הזכוכית עצמה והן על המנגנון והחלון כולו. זה נותן ללקוחות ראש שקט למשך עשרות שנים קדימה, ואת הידיעה כי הם מקבלים את הערך הגבוה ביותר עבור המחיר שהם משלמים. גם אם המחיר אינו הנמוך ביותר בשוק, האיכות היא בהחלט הגבוהה ביותר, וכך גם ה value for money.

כל מה שרציתם לדעת על חלונות אלומיניום - אנדרסן חלונות ודלתות

לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, חלונות עץ, חלונות גליוטינה, חלונות קיפ וחלונות בלגיים, במחירים נוחים וביתרונות של חלונות אנדרסן אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן