חלונות אלומיניום – סדרה איגל E

זוהי לא עוד סדרה סטנדרטית של חלונות Andersen. זוהי סדרה המיועדת במיוחד לאנשים שאוהבים את היפה והשונה, לאנשים שרוצים לצאת מהקופסה, לאנשים שרוצים להוסיף צבע וטעם לחיים. מדוע? מכיוון שאת חלונות איגל של אנדרסן ניתן להזמין באיזה צבע שתרצו, ואיזו צורה שתרצו!
חלונות איגל הם חלונות עץ בחיפוי אלומיניום, ואפשר לעשות איתם כמעט הכל! אפשר להזמין כל צורה גיאומטרית שתרצו, אפשר לבחור זן עץ שאוהבים, ולצבוע בכל צבע אפשרי. את חיפוי האלומיניום ניתן לצבוע באחד מתוך 50 גוונים סטנדרטיים, או בכל צבע אחר שתרצו.
במסגרת הקולקציה האדריכלית הכוללת מגוון חלונות פרימיום איכותיים ביותר ניתן למצוא את סדרה E – סדרה של חלונות פרימיום הבנויים מעץ מלא עם חיפוי אלומיניום איכותי, הכוללת מגוון רחב ביותר של צבעים, צורות פתיחה כמו חלונות קיפ, חלונות גיליוטינה ועוד. במסגרת סדרה E ניתן למצוא דגמי פרימיום שונים המציעים פתרונות טכניים ייעודיים שקשה להשיג במקומות אחרים, הן מבחינת המגוון והן מבחינת רמת האיכות. חלונות אלומיניום דגם איגל E הוא אחד מדגמי הפרימיום האיכותיים והמומלצים ביותר של חלונות אנדרסן, וניתן למצוא כיום לא מעט בתים ומשרדים בארץ המתהדרים בחלונות מדגם זה. מה מייחד את דגם איגל E על פני דגמים אחרים ומהם היתרונות המרכזיים של חלונות אנדרסן הבאים לכדי ביטוי בדגם זה?

חיפוי עבה ואיכותי במיוחד – חלונות אלומיניום דגם איגל E

הדגמים שבסדרה E של חלונות אנדרסן הם כאמור חלונות מעץ מלא עם חיפוי אלומיניום חיצוני. בעוד האלומיניום משמש כחיפוי חיצוני בחלונות רבים של חברות רבות ושונות, קיימים סוגים שונים של חיפויי אלומיניום בעלי תכונות שונות ויתרונות שונים. האלומיניום הוא אמנם חומר גלם מתאים ומתבקש ביותר עבור חיפויים לחלונות, אך קיים הבדל משמעותי בין חלונות אלומיניום של חברות שונות, למשל בעובי האלומיניום בו משתמשים, בסוג החיבורים השונים וכו'. דגם איגל E של חלונות אנדרסן מכיל חלונות עם חיפוי של אלומיניום עבה במיוחד (כשלושים אחוז יותר ממרבית החיפויים של החברות המתחרות), מה שהופך את החלון לחלון מבודד כמובן לעמיד וחזק יותר ומאפשר לו להחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר וגם תחת השפעות חמורות יחסית של מפגעי מזג האוויר. בנוסף, מתאפיין האלומיניום פעמים רבות בבעיות חוזרות נוספות, במיוחד במקרים של אלומיניום ברמת איכות ירודה יחסית, מה שמאפיין כאמור לא מעט מהחברות הפועלות כיום בענף החלונות. בסדרה איגל E של חלונות אנדרסן בוצעו שינויים ושיפורים שונים ברמת חומרי הגלם עצמם (דוגמת שילוב חלקי פייברקס בחלונות) במטרה להתמודד עם אותם חסרונות חוזרים ונפוצים של האלומיניום כחומר גלם לחיפוי. התוצאה היא סדרה המכילה כמה מחלונות הפרימיום האיכותיים, העמידים והחזקים ביותר בעולם כיום.

איכות חסרת תחרות של כלל חלקי חלונות אלומניום של אנדרסן

בין שלל היתרונות המאפיינים את חלונות אנדרסן כחברה הוותיקה ביותר בעולם והמובילה בתחום החלונות, ניתן למצוא לא מעט יתרונות אופייניים של חברת אנדרסן הבאים לכדי ביטוי גם ובמיוחד בדגם איגל E של החברה, הנחשב כאמור לאחד מדגמי הפרימיום האיכותיים ביותר.
מעבר לעובדה כי חלונות אנדרסן עשויים תמיד מחומרי גלם איכותיים, מגיעים עם אחריות מוטסת אמינה וארוכת טווח וכו', במקרה של סדרות פרימיום דוגמת איגל E ניתן למצוא במוצרים רמת איכות חסרת תקדים ותחרות בענף החלונות. כאמור, בסדרה זו נעשה שימוש בחומרים ופיתוחים מיוחדים עליהם שוקדים במעבדות המחקר והפיתוח של אנדרסן במשך שנים, במטרה להעניק ללקוחות רמת איכות אופטימאלית בכל אחד מחלקי החלון. לא רק חיפוי האלומיניום עצמו או סוג הזכוכית מתאפיינים ברמות האיכות הגבוהות ביותר, אלא גם כל חלק במנגנון הפתיחה והסגירה של החלון, האטמים והגומיות בהם נעשה שימוש לצורך איטום מלא, תעלות הניקוז, המנעולים ושאר החלקים השונים המרכיבים את החלון – כל אלו פותחו באופן פרטני על ידי המעבדות של אנדרסן (בניגוד לחברות רבות אחרות אשר רוכשות את החלקים השונים כמוצרי מדף של חברות אחרות), במטרה ליצור את חלונות הפרימיום האיכותיים והמגוונים ביותר בעולם.

חלון אלומיניום - Andersen

אצלינו בחברת אנדרסן – דלתות חוץ וחלונות לבית תמצאו מגון רחב של סוגי חלונות הכוללים: חלונות מבודדים, חלונות הזזה, חלונות בלגיים, חלונות ויטרינה לסלוןחלון צרפתי ודלתות כניסה מעוצבות. לפרטים נוספים אודות מוצרי אנדרסן, מחירים ויתרונות, אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן