חלונות אלומיניום – סדרה MQ

כחברה הגדולה והמובילה בעולם בתחום החלונות וכחלק מהקולקציה האדריכלית שלה מציעה אנדרסן ללקוחותיה מספר סדרות ודגמי פרימיום שונים של מוצרים מעט יקרים יותר, אך ברמת האיכות הגבוהה ביותר, הכוללת הקפדה יתרה על כל הפרטים הקטנים. לא מדובר במוצרים המתאימים אך ורק לבתי יוקרה או מלונות פאר, אלא לכל מי שמעוניין להשקיע כעת בחלונות האיכותיים והאסתטיים ביותר בעולם, וליהנות מהאיכות שהם מציעים לאורך עשרות שנים קדימה, תחת אחריות מקיפה כמובן.

סדרת MQ חלונות אלומיניום של אנדרסן

סדרה זו היא כאמור חלק מהקולקציה האדריכלית של Andersen windows, וכזו מתאפיינים החלונות המוצעים בה בכל היתרונות של חלונות אנדרסן באופן כללי, כמו גם בכל היתרונות של דגמי הקולקציה האדריכלית בפרט. לדוגמה, גם בסדרה זו ניתן לבחור מבין מגוון עצום של אפשרויות לצבעים חיצוניים ופנימיים, כמו גם מהאחריות המוטסת, האמינה וארוכת הטווח שמציעה אנדרסן עבור כל מוצריה (אחריות של עשר שנים על החלון כולו ושל עשרים שנים על הזכוכית. מכיוון שמדובר באחריות מוטסת, במקרה והלקוח מפעיל את האחריות אין צורך להמתין חודשים ארוכים להובלה ימית, ובתוך כמה ימים או מספר שבועות ספורים מגיעים החלקים החדשים מחו"ל).
בסדרה MQ של אנדרסן ניתן למצוא הן חלונות הבנויים אך ורק מאלומיניום (הן החלקים הפנימיים והן החיצוניים) והן חלונות העשויים מעץ ואלומיניום גם יחד (על פי רוב העץ מרכיב את החלקים הפנימיים והאלומיניום את החיצוניים). כך נהנים הלקוחות ממבחר אפשרויות רחב ומגוון ביותר, המתאים למיקומים שונים ולסוגי עיצוב שונים. כמובן שבמקרה של חלונות העשויים עץ ואלומיניום גם יחד מדובר בעץ מלא וחזק במיוחד, בדומה לשאר דגמי הפרימיום של הקולקציה האדריכלית. לחלונות עץ מלא  יתרונות משמעותיים משלו דוגמת חוזק ועמידות ארוכת טווח ולכן משתמשים בעץ מסוג זה בדגמי פרימיום ויוקרה למיניהם, דוגמת סדרה MQ.

יתרונות הגודל והוותק של חלונות אנדרסן

סדרה MQ, בדומה לסדרות פרימיום אחרות ובעצם לכל הסדרות שמציעה חברת אנדרסן, כוללת מוצרים הנהנים מיתרונות הגודל והוותק של החברה בשוק. אנדרסן היא כאמור החברה הגדולה והוותיקה ביותר בתחום, הפועלת כבר מאז שנת 1903. החברה נודעת במוצרי האיכות שלה, ומפעילה מעבדות מחקר ופיתוח עתירות תקציב בהן מפותחים חומרים חדשים ופטנטים שונים בהם מושקעים הרבה מאוד זמן ומאמץ. התוצאה היא חלונות האיכות הנמכרים ביותר בעולם.
הגודל של חברת אנדרסן המומחית בייצור דלתות חוץ וחלונות מעוצבים מאפשר לה כאמור להציע את המגוון הרחב והעשיר ביותר הקיים כיום בתחום, הן מבחינת סוגי הפתיחה של החלונות והן מבחינת צבעים, דגמים וסוגים שונים ועוד. בנוסף, מכיוון שמדובר בחברה גדולה וותיקה כל כך היא מסוגלת לפתח ולייצר בעצמה את כל החלקים השונים הנכללים במנגנון של החלום, מה שמבטיח כי כל החלקים הללו מתאימים בצורה מושלמת אחד אל השני, כמו גם אל המנגנון הספציפי ממנו הם מהווים חלק. זה לא מצב שכיח במיוחד במוצר כמו חלונות אלומיניום – מרבית החברות העוסקות בתחום משתמשות במוצרי מדף שונים של חברות אחרות (דוגמת מנעולים שמייצרת חברה אחת, אטמים המיוצרים על ידי חברה אחרת וכד'), מה שפעמים רבות מביא לחוסר התאמה ולתקלות שונות. במקרה של חלונות אנדרסן גם החלקים הקטנים והפשוטים או המורכבים ביותר מיוצרים על ידי החברה עצמה ולכן מתאימים אחד אל השני באופן מושלם.

יתרונות מסוג זה, כמו גם מגוון חסר תקדים של צבעים לבחירה, מאפיינים את דגם MQ היוקרתי של חלונות אנדרסן. לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, חלונות מבודדים, חלונות קיפ, חלונות גיליוטינה, חלונות בלגיים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן