חלונות אטומים לרעש

רעשים שונים כגון רכבים שנוסעים, כלבים נובחים וילדים משחקים הם רעשים הנחשבים לנורמלים ברחוב, אך איננו מעוניינים לשמוע אותם בתוך הבית שלנו. סוג ואיכות החלונות בביתנו הם גורמים המשפיעים בצורה ישירה על מאפיינים מרכזיים שונים בבית, דוגמת כמות האור הטבעי הנכנס אליו או היכולת של החלון לשמור על טמפרטורה יחסית קבועה. מאפיין נוסף ולא פחות חשוב הוא אטימות הבית לרעשים, מה שעשוי להתגלות כחשוב ביותר והכרחי ממש בסיטואציות רבות. מה הופך חלון לאטום לרעש או לבריחה של חום וכיצד מבטיחים בחלונות אנדרסן כי המוצר שהם מספקים ללקוחותיהם אכן יהיה אטום לרעשים בצורה טובה?

שימוש בחומרים איכותיים ומתאימים, התקנה מקצועית ועוד – חלונות אטומים לרעש

כדי להבין כיצד מפחיתים רעש חייבים להבין את הבסיס המדעי. רעש חודר פנימה דרך החלון. כדי להפחית מעוצמת הרעש גלי הקול צריכים להשבר על פני שטח החלון. על מנת שחלון יהיה אכן אטום לרעש בצורה טובה, צריכים להתקיים כמה תנאים שונים – בתור התחלה, החלון חייב להיות אטום הרמטית לא רק בפני גלי הקול, אלא גם באופן כללי: אוויר, מים וכו' אינם אמורים להיות מסוגלים לחדור פנימה, וכאשר החלון יהיה אטום מפני האלמנטים הוא גם יכניס פחות רעש. לכן יש להשתמש בחומרים מתאימים אשר מסוגלים לאטום את מפתח החלון באופן הרמטי. כמו כן, חשוב להבטיח כי החלון מותקן בצורה המקצועית והטובה ביותר, כך שהוא באמת אוטם את המפתח שנוצר בקיר עבורו.
החומרים המתאימים ביותר לבידוד אקוסטי הם חומרים בעלי מסה, אבל מצד שני חומרים שאינם קשיחים, ויש תנועה מסויימת בין המולקולות שבתוכו. כך למשל חלונות העשויים ברזל וחלונות אלומיניום אינם נחשבים לחומרים המבודדים אקוסטיים מכיוון שהם חומרים קשיחים וגלי הקול עוברים דרכם בקלות על ידי ויברציה. חלונות המבודדים אקוסטית באופן יעיל יותר, הם למשל חלונות עץ מלא, אוטמים היטב לרעשים משום שגלי הקול נשברים כאשר הם פוגעים בהם. גם חומרים כמו פייברקס ופרמה שילד, אותם פיתחו במיוחד במעבדות של Andersen Windows, אוטמים כראוי הן בפני רעשים והן בפני בריחה של חום. קיימים כמובן חומרים רבים נוספים בהם משתמשים על מנת לאטום בפני רעש, כאשר לאטמים והגומיות השונות המשמשות לסגירת ואטימת החלון משחקות כמובן תפקיד מרכזי.

חלונות אטומים לרעש מבית חלונות אנדרסן

כלל החלונות שתפגשו בסדרות והקולקציות השונות של חלונות אנדרסן הם חלונות אטומים לרעש, כאלו אשר עשויים מהחומרים המתאימים והאיכותיים ביותר, ומותקנים כמובן בדרך המקצועית הנדרשת. כל חלקי החלונות של אנדרסן, החל מהמסגרות, וכלה בגומיות והאטמים השונים, עשויים מחומרים איכותיים, ברמת הגימור הגבוהה ביותר, מבטיחים כי החלון הוא אטום הן לרעש והן מפני בריחה של חום, מתאימים בצורה מושלמת הן אחד לשני והן לחלון כולו. בהשוואה לחלונות אחרים במיוצרים בארץ ובעולם, חלונות אנדרסן מבודדים בפני רעש ברמה גבוהה מאוד.
במידה והינכם מעוניינים בחלונות מבודדות לרעש בצורה קיצונית יותר חברת אנדרסן מייצרת זכוכית משודרגת הנקראת STC: Sound Transition Class. זכוכית זאת עשוייה משני שכבות: שכבת זכוכית חסימה, ומעליה שכבת PVB: polyvinyl butyral. זוהי שכבת זכוכית שקופה בעלת צפיפות שונה מהשכבה החסימה, והיא עוזרת לשבור את גלי הקול עוד יותר. ניתן לשדרג את כל סוגי חלונות אנדרסן ולקבל חלונות מבודדים מרעש ברמה הגבוהה ביותר.

חלונות אטומים לרעש - אנדרסן חלונות ודלתות

לפרטים נוספים אודות חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות הזזה, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן