חלונות קיפ – סדרה E

תחת הקולקציה האדריכלית של חלונות אנדרסן, המתאפיינת כאמור בהקפדה על פרטים ובחלונות פרמיום איכותיים ביותר מסוגים שונים, ניתן למצוא פחות או יותר את כל סוגי החלונות הנפוצים והמבוקשים, אך ברמת גימור ואיכות שונה ממה שמספקות מרבית החברות בתחום. בנוסף לצורות פתיחה נפוצות ומבוקשות נוספות דוגמת חלונות הזזה או חלונות הרמה, ניתן למצוא בקולקציה זו גם חלונות קיפ חלונות כנף עם פתיחה חיצונית. במסגרת דגם E, המהווה כאמור חלק מרכזי בקולקציה האדריכלית, תוכלו למצוא מגוון רחב ועשיר של חלונות קיפ, ברמת האיכות הגבוהה ביותר שניתן למצוא בשוק.

חלונות אנדרסן, חלונות קיפ בסדרה E

המבחר העשיר של חלונות מסוגים שונים ובעלי צורות פתיחה שונות אותו ניתן למצוא במסגרת דגם E של הקולקציה האדריכלית של Andersen Windows מספק לבעלי הדמיון המפותח שבינינו המעצבים את ביתם או משרדם (כמו גם בתים ומשרדים של אנשים אחרים) הרבה חומר לעבוד איתו. זה בא לכדי ביטוי גם בחלונות כנף הנכללים בדגם זה, וספציפית חלונות קיפ עם פתיחה חיצונית. ניתן למצוא בסדרה E חלונות קיפ עם פתיחה החוצה "רגילים", כמו גם כאלו עם ציר עליון. גם חלונות כנף בעלי קשת אינטגראלית וצורות פתיחה מעניינות נוספות תוכלו למצוא בסדרה זו, המציעה כאמור מגוון עשיר ומגוון של חלונות פרימיום איכותיים. חלונות קיפ עם פתיחה חיצונית מדגם E הם חלונות עץ מלא עם חיפוי חיצוני של אלומיניום, המאפשר לשמור ולהגן על החלון לאורך השנה מפני מפגעי מזג אוויר השונים. בסדרה E ניתן למצוא מגוון עשיר ביותר של צבעים לבחירה עבור חלונות קיפ, כמו גם של זני עץ שונים (עבור החלק הפנימי). כך, סדרה זו מכילה עשרה זני עץ שונים לבחירה, כל אחד מהם והמראה והתכונות הייחודיות לו, ומגוון צבעים חיצוניים חסר תקדים של כחמישים גוונים וצבעים שונים. בכל הנוגע לצבע החלק הפנימי של החלון (העשוי כאמור מעץ מלא), מגוון האפשרויות אף גדול יותר, עם האפשרות לבחור בכל גוון שרק תעלו על דעתכם ולצבוע אותו באופן מקצועי במצבעת החברה הפועלת כאן בארץ. חלונות קיפ עם פתיחה חיצונית מתאפיינים ביתרונות מסוימים אשר הופכים אותם לאופטימאליים במצבים שונים, ספציפית בחללים קטנים יחסית בהם אנו רוצים כניסה מקסימאלית של אוויר ואור בזמן שהחלון פתוח. החלון הנפתח החוצה מן החדר אינו תופס חלל נוסף (בניגוד לחלונות כנף עם פתיחה פנימית), ומכיוון שמדובר בחלון כנף השטח כולו של החלון בעצם הופך לשטח פתוח לרווחה בזמן שהחלון פתוח, בניגוד לסוגי פתיחה אחרים. לכן, חלונות אלו נחשבים לדרך אופטימאלית לאוורר ולהאיר במיוחד חדרים וחללים קטנים וצפופים יחסית, אך לא רק.

חלונות פרמיום מבית, חלונות אנדרסן - חלונות קיפ של סדרה E

חלונות קיפ שתמצאו במסגרת סדרה E של Andersen Windows בעצם מצטרפים לשאר סוגי החלונות הנמכרים במסגרת הקולקציה האדריכלית כחלונות פרימיום, ברמת איכות גבוהה במיוחד. למעשה, אנדרסן היא חברה המתמחה בחלונות פרימיום איכותיים, כאשר גם הדגמים של החברה המכילים חלונות "רגילים" מדובר בחלונות איכותיים ביותר, מהמובילים בתחום.
לכן, חלונות הפרימיום של הקולקציה האדריכלית בכלל ושל סדרה E בפרט מהווים את החלונות האיכותיים והטובים ביותר בעולם כיום. לראיה, הם מגיעים עם אחריות של עשרים שנים, של אנדרסן, וזוהי אחריות עליה ניתן לסמוך במאת האחוזים.

כל מה שרציתם לדעת על חלונות קיפ - אנדרסן חלונות ודלתות

לפרטים נוספים אודות סוגי חלונות כמו חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן