חלונות קיפ – סדרה A

סדרה A של חלונות אנדרסן היא סדרה המשלבת בין רמת האיכות הגבוהה ביותר שניתן למצוא בענף החלונות (עד לרמת חומר הגלם הייחודי ממנו מיוצרים הפרופילים של החלון) לבין מבחר של צורות פתיחה שונים וצבעים מגוונים לבחירה. כך, ניתן למצוא במסגרת דגם זה גם חלונות קיפ מסוגים שונים, הן כאלו בעלי ציר עליון והן בעלי ציר צדדי. חלונות קיפ הם פופולאריים ביותר בארץ מסיבות שונות, ובחלונות אנדרסן מציעים לנו ליהנות מחלונות מסוג זה המגיעים עם כל שאר היתרונות המשמעותיים של חברת אנדרסן על פני שאר היצרניות הפועלות בתחום. מהם יתרונותיהם של חלונות קיפ המוצעים במסגרת סדרה A ומהם אותם יתרונות של Andersen Windows המצטרפים לחלון זה ומעניקים ללקוח את התמורה הטובה ביותר בעבור כספו?

חלונות קיפ מסדרה A – יתרונות מרכזיים

במסגרת סדרה A של הקולקציה האדריכלית של "חלונות אנדרסן" ניתן למצוא שני סוגים עיקריים של חלונות קיפ, ובכל אחד מהם לבחור מבין מגוון רחב של צבעים שונים.
שני סוגים עיקריים אלו הם:
• חלונות קיפ עם פתיחה חיצונית וציר צדדי (כלומר, מדובר בעצם בחלון כנף בעל ציר צדדי הנפתח החוצה מן המבנה)
• וחלונות קיפ ציר עליון עם פתיחה חיצונית (אותו הדבר רק שהציר הוא הפאה העליונה של החלון, כך שהוא נפתח מחלקו התחתון כלפי חוץ ולא מצידו).
היתרונות המרכזיים של שני סוגים אלו (ושל חלונות קיפ וכנף בכלל) הוא כי הם מאפשרים אוורור אופטימאלי של חלל החדר ביחס לגודל החלון, כמו גם כניסה של אור שמש טבעי מבחוץ. בנוסף, הפתיחה החיצונית מאפשרת להתקין חלונות אלו גם בחדרים הקטנים והצפופים ביותר בבית, כמו גם בחדרי שירותים ורחצה וחדרי שינה. העובדה כי החלון נפתח כלפי חוץ ולא כלפי פנים מאפשרת להשתמש בכל חלל החדר ללא הפרעה, כולל המרחב שקרוב ביותר לחלון (הנפתח, כזכור, החוצה ולא פנימה).
חלונות קיפ ניתן לשלב בכל מיני קונסטלציות. אפשר לשים אותם אחד ליד השני, או ליד חלון קבוע. אפשר לשלב חלונות קיפ בחלון מפרץ או קשת.
חלונות קיפ של סדרה A ניתן להשיג במבחר של אחד עשר צבעים חיצוניים שונים ומגוון רחב הרבה יותר של צבעים פנימיים (אותם ניתן לצבוע במצבעת החברה בארץ). כמו כן, ניתן לבחור אחד מבין שישה זני עץ שונים עבור החלק הפנימי של החלון, העשוי עץ כאמור.
יתרון מהותי נוסף, המשותף לכל סוגי החלונות של סדרה A , הוא חומר הגלם ממנו עשוי פנים החלון – חלונות קיפ של סדרה A הם חלונות עץ עם חיפוי חיצוני של חומר הנקרא פייברקס, אשר עשוי מתרכובת מיוחדת של סיבי עץ תרמופלסטיים. סיבים אלו עוברים תהליך מיוחד אשר הופך אותם לפרופילים איכותיים ביותר, כאלו אשר אינם נהרסים גם תחת השפעה מאסיבית של מים או שמש, ולכן מהווים את הפרופילים החיצוניים המושלמים עבור חלונות.

חלונות קיפ עם כלל היתרונות של אנדרסן

בנוסף למאפיינים הייחודיים של סדרה A אותם ניתן למצוא בחלונות קיפ המוצעים במסגרת סדרה זו, אותם חלונות מתאפיינים כמובן גם ביתרונות המובהקים של כלל המוצרים והחלונות השונים של אנדרסן. בסדרה A של חלונות אנדרסן תוכלו למצוא גם את החלונות הבאים: חלונות מבודדים, חלונות עץ וחלונות לגיליוטינה.
מאחר וחברת אנדרסן המומחים בייצור של חלונות לבית ודלתות כניסה לבית זו היא הוותיקה והגדולה ביותר בתחום החלונות היא מציעה כאמור את רמת האיכות הגבוהה ביותר, ואת התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שמוציא הלקוח. גם אם חלק ממוצרי החברה (דוגמת החלונות שניתן למצוא במסגרת הקולקציה האדריכלית וסדרה A) אינם הזולים ביותר בשוק, הם בוודאות מעניקים את התמורה הטובה ביותר בעבור מחירם.

חלונות קיפ מבית אנדרסן המומחים בייצור והתקנה של חלונות לבית ודלתות חוץ

לפרטים נוספים אודות חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן