חלונות עץ – סדרה A

סדרה A של חלונות אנדרסן היא סדרה של חלונות עץ פרימיום, הנחשבים חלונות איכות עמידים במיוחד לאורך זמן. בעוד חלקם הפנימי של החלונות עשוי עץ (מה שמעניק מראה אסתטי, נעים וחמים בפנים הבית), חלקם החיצוני עשוי מחומר הנקרא "פייברקס" (FIBREX), אשר פותח במיוחד במעבדות המחקר והפיתוח של החברה. כפי שנראה מיד, לחלונות העץ של סדרה A מספר יתרונות מהותיים במיוחד אשר הופכים אותה לאחת הסדרות האטרקטיביות ביותר של חלונות עץ בארץ ובעולם.

עמידות גבוהה לאורך זמן, מגוון ומבחר רחב ביותר – חלונות עץ דגם A

חלונות העץ של סדרה A מגיעים כאמור במגוון רחב ביותר של צבעים, כמו גם במגוון זני עץ שונים. מבחינת צבעים חיצוניים (של החיפוי החיצוני של החלון) ניתן לבחור מבין 11 צבעים שונים, כאשר במקרה של הצבעים הפנימיים (של החלק הפנימי של החלון אשר עשוי עץ) ניתן לבחור מבין מגוון רחב עוד יותר. זאת מכיוון שבדומה לסדרות נוספות של Andersen, גם את החלקים הפנימיים של חלונות העץ של סדרה A ניתן לצבוע גם במצבעה של Andersen Windows כאן בארץ, מה שמגדיל משמעותית את היצע הצבעים והגוונים השונים המוצעים לבחירה.
גם מבחינת זני עץ מדובר בסדרה מגוונת יחסית, המציעה 6 זני עץ מיוחדים לבחירה. כך, יכול כל לקוח להתאים את חלונות העץ של אנדרסן בצורה מושלמת לבית שלו, כך שישתלבו באופן האופטימאלי עם שאר מאפייני הבית.
מבחינת צורות פתיחה שונות, ניתן למצוא בסדרה זו חלונות קיפ, חלונות הרמה המכונים גם בשם חלונות גליוטינה, חלונות כנף עם ציר בצד ופתיחה החוצה וחלונות קבועים, והכל בצורות מיוחדות וסטנדרטיות גם יחד.
אך אולי המאפיין החשוב והמשמעותי ביותר שכדאי להכיר בנוגע לחלונות העץ של סדרה A הוא העמידות ארוכת הטווח של מוצרים אלו – כאמור, החיפוי החיצוני של חלונות העץ הללו עשוי מחומר הנקרא פייברקס, אשר פותח באופן ייעודי על ידי החברה במטרה לתת מענה לאתגרים העומדים בפני כל חלון חיצוני בעולם – חשיפה מתמשכת ויומיומית לשמש ישירה, ללחות, גשמים ומשקעים נוספים, מליחות אשר קיימת באוויר ועוד. באנדרסן חיפשו אחר חומר אשר יהיה אף עמיד ומתאים יותר מחלונות האלומיניום (המשמש כיום לחיפוי חיצוני במרבית החלונות החדשים), והפייברקס הוא כאמור הפיתוח הנותן מענה לצורך זה. זהו חומר אשר עשוי מתרכובת של סיבי עץ תרמפלסטיים אשר עוברים תהליך של אקטרוזיה, והתוצאה המתקבלת היא הפרופילים האיכותיים והעמידים ביותר בענף חלונות הבית והדלתות חוץ.

חלונות אנדרסן - החלונות המבודדים ביותר בעולם

מאפיין חשוב ומרכזי נוסף של חלונות סדרה A של אנדרסן הוא רמת הבידוד שהוא מציע. למעשה, חלון זה נחשב כיום לחלון המבודד ביותר בעולם. זאת מכיוון שניתן להזמין את חלונות הסדרה גם בגרסתם המבודדת במיוחד – זהו חלון של שלוש שכבות זכוכית, אשר ביניהן מרווחים הממולאים בגז ארגון (גז בו נעשה שימוש לצרכי בידוד). מספר השכבות, העובדה כי החללים שביניהן ממולאים בגז ארגון והחיפוי החיצוני אשר עשוי פייברקס הופכים חלונות אלו לחלונות מבודדים האפקטיבי ביותר בעולם כיום.
כמו בכל מדינה אחרת, גם בישראל רמת הבידוד שמעניקים החלונות והדלתות לבית היא חשובה ביותר. רמת הבידוד התרמי משפיעה באופן ישיר ומשמעותי על תצרוכת האנרגיה של הבית (האנרגיה הנדרשת על מנת לחמם ולמזג את הבית). לכך שתי השלכות מרכזיות – הראשונה היא כלכלית (הסכום שניאלץ להוציא על אנרגיה לחימום/מיזוג הבית מדי שנה) והשנייה היא סביבתית (תצרוכת אנרגטית יעילה יותר משמעה פליטה מופחתת של גזי חממה ותביעת רגל אקולוגית קטנה יותר).

בונים או משפצים? חלונות עץ של חברת אנדרסן המומחים בייצור והתקנה של חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות

מחפשים חלונות עץ לבית או דלתות כניסה מעץ? אצלנו ב- Andersen Windows תמצאו מגוון רחב של חלונות לבית ודלתות חוץ ביניהם: דלת יציאה למרפסת, דלתות זכוכית, דלתות אלומיניום, דלתות חוץ מעוצבות וחלונות הזזה. כל המוצרים עם אחריות ל עשרים שנה. היכנסו! לפרטים התקשרו לטלפון מספר 077-8040240, או השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן