חלונות עץ בירושלים

משפחת רוט רכשה דירה בשכונת רחביה בירושלים, ורצתה לשפץ אותה כדי שתתאים לאופי ולסגנון שלהם. הם רצו חיבור הרמוני בין חללי הפנים, עם רהיטים בגוונים חמים וטבעיים וקירות בהירים. היה חשוב להם לקבל חוויה ביתית חמימה ומזמינה ומרחב עוטף.

חלונות עץ מעוצבים לסלון

התקרה המוגבהת והתאורה המעוצבת באיזור הסלון נותנת תחושה של חלל שהוא נפרד מפינת האוכל והמטבח. רהיטי הוינטאג' החומים תואמים באופן מושלם לחלונות הגיליוטינה של אנדרסן. חלונות העץ צבועים בגוון טבעי שמעשיר אף יותר ונותן תחושה חמה של בית בכפר. מאחורי חלונות העץ ניתן להבחין בסורגים. ניתן לשלב סורגים ורשתות לחלונות גיליוטינה של אנדרסן בקלות.
מבחר האפשרויות בהן ניתן לצבוע את החלק הפנימי של את חלונות העץ של אנדרסן הוא אינסופי. החל מלכה שקופה ששומרת על מראה העץ המקורי, או מבחר גוונים טבעיים כגון דובדבן, טיק, אורן, פקאן וכו', ועד לצבעי וואש חצי שקופים וצבעים אטומים. ניתן לשלב ולשנות על פי אופי החדר. למשל- משפחת רוט שצבעה את חלונות הסלון בגוון מהוגני, בחרה דווקא לצבוע את חלונות המטבח וחדר השינה בצבע לבן אטום.

חלונות מבודדים אטומים לרעש

משפחת רוט בחרה בחלונות אנדרסן לא רק בגלל העיצוב שהתאים לסגון שלהם, אלא גם בגלל שהם חלונות מבודדים, האיטום האקוסטי אינו מאפשר לרעש לחדור לבית הירושלמי. כשהחלונות סגורים לא שומעים את המכוניות והאמבולנסים שנוסעים ומרעישים כל הלילה.

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מעוניינים החלונות עץ לבית, לעסק או לארגון? התקשרו עוד היום לטלפון מספר: 077-8040240, או השאירו פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן