חלונות עץ לבית עם בריכה בהרצליה פיתוח

כשבונים נכס בהרצליה פיתוח, תמיד הולכים על הטוב ביותר. הרצליה פיתוח היא אחת השכונות היוקרתיות ביותר בארץ, ויש בה בתי פאר, ווילות מרהיבות ואזורי תיירות משגשגים. פלא שחלונות אנדרסן משתלבות שם באופן טבעי? אין דבר שמשדר עושר ומלכותיות יותר מהסדרות היוקרתיות של חלונות העץ של אנדרסן. חברת אנדרסן מייצרת חלונות עץ עם חיפוי חיצוני מהאיכותיים ומרהיבים ביותר בעולם.

חלונות אלומיניום בקרבה לים עלולים להעלות קורוזיה

היתרון הגדול בחלונות אנדרסן הוא ההתאמה שלהם לכל אקלים, ובמיוחד ההתאמה לחוף הים. חלונות אלומיניום אינם מתאימים לבתים שקרובים לים מכיוון שהם עלולים לקבל חלודה ולהעלות קורוזיה. לכן נמצא חלונות עץ בהרבה בתים שנבנים בקרבת ים. לחלונות עץ סטנדרטיים יש חיסרון גדול בכך שהם דורשים תחזוקה של צביעה בכל שנה, וכן הם אינם עמידים ועם הזמן הם מתחילים לקבל סדקים ולהתעוות.

חלונות עץ של אנדרסן– הפתרון המושלם

לכן חלונות אנדרסן הם הפיתרון האולטימטיבי לחלונות שמתקינים במישור החוף. לחלונות העץ של אנדרסן של חיפוי חיצוני של פייברקס, שהוא פולימר של עץ ופלסטיק. הפייברקס דואג לשמירה על החלון מבחוץ, שהוא לא יהיה חשוף לשמש, גשם ושאר נזקי מזג האוויר. מצד שני יש לו תכונות עץ- הוא לא מעלה קורוזיה, והוא נושם ונע יחד עם העץ של החלון. חלונות עץ של אנדרסן מגיעים עם 10 שנות אחריות על כל חלקי החלון, ו 20 שנות אחריות על הזכוכית. אין חברה אחרת בעולם שנותנת אחריות כזאת למוצרים שלה. פלא שתושבי הרצליה פיתוח מעדיפים חלונות אנדרסן?

מעוניינים גם כן? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אין ספק שחלונות עץ מלא מוסיפים למראה קלאסי וחמים של כל חלל, כיום ניתן למצוא חלונות עץ מודרניים וקלאסיים וניתן לשלבם באלומיניום כך שהם עמידים לשנים ארוכות ובאיכות בלתי מתפשרת. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן