חלון מבודד

יכולת הבידוד היא ללא ספק מהתכונות המרכזיות והחשובות ביותר של חלונות, גם אם מרבית הלקוחות הבוחרים חלונות לביתם אינם בהכרח שמים על כך את מלוא הדגש הראוי. רמת הבידוד שמציעים חלונות הבית, הן מבחינה אקוסטית אך במיוחד מבחינה תרמית, משפיעים באופן ישיר הן על ההרגשה המתקבלת באותו אזור של הבית והן על הוצאות שוטפות, בעיקר הוצאות של חימום הבית בחורף ומיזוגו בקיץ. חלון מבודד הוא צעד חשוב בחסכון של הוצאות החימום והקירור של הבית. חלון מבודד בצורה טובה יכול לסייע ליכולת של המבנה לשמור על טמפרטורה מסוימת וכך להוזיל משמעותית את ההוצאות להן אנו נדרשים עבור חימום/מיזוג הבית. כאן בחלונות אנדרסן אנו מציעים מגוון רחב ביותר של חלונות מבודדים היטב, כולל החלון הנחשב למבודד ביותר בעולם.

החלונות המבודדים של Andersenwindows

חלונות מבודדים -
המדריך להבנת עיבוי

חלונות מבודדים
בכל תנאי מזג האוויר

חלונות מבודדים
ובנייה ירוקה

חלונות מבודדים
באיכות שעוד לא הכרתם

מסגרות וחיפויים לחלונות אנדרסן מחומרים מיוחדים ומבודדים ביותר

כאשר שואלים אדם ממוצע ברחוב מהו חלון מבודד, הוא בדרך כלל עונה שזהו חלון אלומיניום עם זכוכית כפולה. כמובן שזכוכית כפולה יותר מבודדת מזכוכית אחת ויחידה, אך הידע וההתקדמות בטכנולוגיה בשנים האחרונות הותירו חלון כזה שנות אור מאחור. חלונות אלומיניום עם זכוכית כפולה הם הנמכרים ביותר בישראל. "מליוני ישראלים יכולים לטעות"? עובדה שכן. כאשר מתפשרים, והולכים על החלון הזול והנגיש כי "זה מה שיש לכולם", מתפשרים על איכות, ובמיוחד על איטום, בידוד וחיסכון באנרגיה. לא חבל? אז אולי, לפני שמקבלים את אחת ההחלטות החשובות בבניית הבית, כדאי לעשות שיעורי בית, ולהעמיק בנושא. בחירת החלון הנכון ישפיע לא רק על ההרגשה שלכם בבית, אלא גם על הכיס. חיסכון באנרגיית חשמל בקירור הבית בקיץ, ובחימום הבית בחורף, הוא השקעה משתלמת לטווח הרחוק.

הרכיב העיקרי אשר הופך את סוגי החלונות שתמצאו בסדרות ובקולקציות השונות של "חלונות אנדרסן" לבעלי יכולת בידוד מצוינת, הוא פרופיל החלון. אלומיניום הוא מתכת שמוליכה חום, ולכן אלומיניום לעולם לא יוכל להיחשב כחומר מבודד. לעומת זאת עץ הוא חומר שמבודד פי 700 מאלומיניום. בבחירת פרופיל חלון מבודד אנו מתקרבים עוד יותר למה שנקרא "חלון מבודד". כדי להגן על העץ מבחוץ כמובן צריך לחשוב על המסגרת והחיפוי החיצוני של החלון. בהתאם לסדרות השונות כך גם החיפויים החיצוניים עשויים מחומרים שונים, אך מדובר בחומרים ייחודיים ואיכותיים במיוחד, כאלו המתאפיינים ביכולת בידוד גבוהה.
העובדה כי החומרים המרכיבים את המסגרות והחיפויים החיצוניים של חלונות אנדרסן (חומרים דוגמת פייברקס, פרמה שילד וכד') הם חומרים בעלי יכולת בידוד טובה ביותר אינה מקרית – באנדרסן השקיעו סכומי עתק במחקר ופיתוח בתחום הנדסת החומרים, במטרה לייצר חומרים חדשים אשר יתאפיינו בתכונות הרצויות ביותר עבור חיפוי לחלון, ובראשן יכולת בידוד טובה. חומרים לבידוד חלונות כמו פייברקס או פרמה שילד, העשויים מתרכובות של סיבי עץ תרמופלסטיים המועברים תהליכים כימיים שונים, תוכננו והונדסו כחומרים בעלי יכולת בידוד טובה כאחד מתכונותיהם העיקריות.
בעוד החיפוי החיצוני בחלונות של אנדרסן עשוי לרוב מאחד מהחומרים שהוזכרו, ברוב הסדרות של החברה, מסגרת החלון עצמה עשויה מעץ מלא. עץ מלא הוא לרוב עץ עבה ודחוס יחסית, והוא מכונה "מלא" בהשוואה לעץ לא מלא, אשר לרוב יהיה הרבה יותר אוורירי והרבה פחות דחוס וכבד. כתוצאה מדחיסותו וממשקלו העץ המלא מבודד גם בצורה טובה יותר מאשר עץ "רגיל", ולכן נחשב לחומר גלם איכותי ויוקרתי יותר, במיוחד בפרטי ריהוט או כחומר גלם למסגרות של חלונות ודלתות כניסה.

חלונות אנדרסן החלונות המבודדים ביותר בעולם

אחד ההבדלים המשמעותיים בין חלונות כפולים סטנדרטיים לחלונות כפולים תוצרת אנדרסן, נעוץ בגז המצוי בין שכבות הזכוכית. בחלונות אנדרסן הוסיפו בין שתי שכבות הזכוכית שכבת הגנה תרמית נוספת – זאת אומרת שבין הזכוכיות יש עוד שכבת בידוד. בעוד שבדגמים הרגילים של החלונות המיוצרים בארץ החלל הנוצר בין הזגוגיות מלא באוויר, בדגמים של חלונות אנדרסן נעשה שימוש בגז ארגון שהוא גז אצילי. היתרון של גז ארגון הוא בתנועת החלקיקים האיטית ביחס לאוויר, תכונה אשר מקנה למוצר יכולת בידוד יעילה יותר. כמו כן, בתוך הפרופיל של החלון, בין שתי שכבות הזכוכית, יש נתק תרמי, למניעת מעבר חום מהמסגרת החצונית לפנימית. בנוסף, הזכוכית מצופה בשכבות דקות של סגסוגת בשם LowE4, השומרות על שקיפות החלון ומאפשרות כניסה מרבית של אור נראה לעין, ללא קרינה מזיקה. כאשר השמש קורנת על החלון שכבת הסגסוגת אינה מאפשרת לחום לחדור פנימה. כך שלא רק הפרופיל מונע מעבר של חום לתוך הבית, אלא כל שטח החלון. הקרינה לא מחממת את הזכוכית החיצונית, וגם מעט החום שכן מצליח לעבור- אינו חודר את שכבת גז הארגון, ולכן גם הזכוכית הפנימית אינה מתחממת. בנוסף לכך, חלונות אנדרסן אטומים בצורה יוצאת דופן, ואינם מאפשר מעבר של אוויר, רוח או גשם לתוך הבית. מסתבר שבארץ חלונות אטומים אינם עניין של מה בכך, כאשר מאוד שכיח למצוא חלון שמכניס זרם של אוויר ביום סוער. בעוד חלונות מכלל הסדרות והקולקציות השונות של אנדרסן הם חלונות מבודדים ברמה טובה, וחלקם אף נחשבים למבודדים במיוחד בתחום, המעוניינים בבידוד אופטימאלי עבור כל אזור בבית יכולים לפנות לחלונות מבודדים מסדרה A של אנדרסן, המהווה חלק מהקולקציה האדריכלית של החברה, המכילה חלונות פרימיום מסוגים שונים. בסדרה A – סדרה של חלונות מבודדים, פרימיום מעץ מלא עם חיפוי חיצוני של פייברקס או פיברגלאס משוך, ניתן למצוא גם את החלון הנחשב למבודד ביותר בעולם. מדובר בחלון הבנוי מזכוכית משולשת (שלוש שכבות של זכוכית), כאשר המרווח שבין כל שתי זכוכיות ממולא בגז ארגון, המשמש לצורכי בידוד. התוצאה המתקבלת היא כאמור בידוד אופטימאלי, ברמה אליה קשה מאוד להגיע עם חלונות "רגילים". בחדר עם חלונות מסוג זה יהיה ניתן לשלוט באופן אופטימאלי על הטמפרטורה ויכולת שמירת החום בחדר, והדבר רלבנטי הן עבור טמפרטורות גבוהות והן עבור טמפרטורות נמוכות (כלומר, הן לחורף והן לקיץ). בנוסף, מדובר כמובן בפתרון אופטימאלי עבור מי שמעוניים לבודד אזור מסוים גם מבחינה אקוסטית, בין אם מדובר באולפן הקלטות ובין אם בחדר השינה בו אתם מעוניינים בפרטיות מוחלטת ושקט מופתי. כל מי שגר בחייו באזור רועש, בין אם ליד כביש ראשי, מוסד חינוך או אתר בניה, יודע שללא בידוד אקוסטי, החיים בבית עלולים להיות קשים מנשוא. חלונות אנדרסן מציעים פתרונות הן לנושא התרמי והן לנושא האקוסטי, באמצעות פרופילים מבודדים וזיגוגים מיוחדים.

פרטים נוספים אודות חלונות אנדרסן ודלתות אנדרסן, מחירים, יתרונות ומידע נוסף תמצאו באתר אנדרסן. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-80-40-240, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן