חלון מבודד

יכולת הבידוד היא ללא ספק מהתכונות המרכזיות והחשובות ביותר של חלונות, גם אם מרבית הלקוחות הבוחרים חלונות לביתם אינם בהכרח שמים על כך את מלוא הדגש הראוי. רמת הבידוד שמציעים חלונות הבית, הן מבחינה אקוסטית אך במיוחד מבחינה תרמית, משפיעים באופן ישיר הן על ההרגשה המתקבלת באותו אזור של הבית והן על הוצאות שוטפות, בעיקר הוצאות של חימום הבית בחורף ומיזוגו בקיץ. חלון מבודד בצורה טובה יכול לסייע ליכולת של המבנה לשמור על טמפרטורה מסוימת וכך להוזיל משמעותית את ההוצאות להן אנו נדרשים עבור חימום/מיזוג הבית. כאן בחלונות אנדרסן אנו מציעים מגוון רחב ביותר של חלונות מבודדים היטב, כולל החלון הנחשב למבודד ביותר בעולם.

החלונות המבודדים של Andersenwindows

חלונות מבודדים -
המדריך להבנת עיבוי

חלונות מבודדים
בכל תנאי מזג האוויר

חלונות מבודדים
ובנייה ירוקה

חלונות מבודדים
באיכות שעוד לא הכרתם

מסגרות וחיפויים לחלונות אנדרסן מחומרים מיוחדים ומבודדים ביותר

הרכיב העיקרי אשר הופך את סוגי החלונות שתמצאו בסדרות ובקולקציות השונותשל "חלונות אנדרסן" לבעלי יכולת בידוד מצוינת, הוא המסגרת והחיפוי החיצוני של החלון. בהתאם לסדרות השונות כך גם החיפויים החיצוניים עשויים מחומרים שונים, אך מדובר בחומרים ייחודיים ואיכותיים במיוחד, כאלו המתאפיינים ביכולת בידוד גבוהה.
העובדה כי החומרים המרכיבים את המסגרות והחיפויים החיצוניים של חלונות אנדרסן (חומרים דוגמת פייברקס, פרמה שילד וכד') הם חומרים בעלי יכולת בידוד טובה ביותר אינה מקרית – באנדרסן השקיעו סכומי עתק במחקר ופיתוח בתחום הנדסת החומרים, במטרה לייצר חומרים חדשים אשר יתאפיינו בתכונות הרצויות ביותר עבור חיפוי לחלון, ובראשן יכולת בידוד טובה. חומרים לבידוד חלונות כמו פייברקס או פרמה שילד, העשויים מתרכובות של סיבי עץ תרמופלסטיים המועברים תהליכים כימיים שונים, תוכננו והונדסו כחומרים בעלי יכולת בידוד טובה כאחד מתכונותיהם העיקריות.
בעוד החיפוי החיצוני בחלונות של אנדרסן עשוי לרוב מאחד מהחומרים שהוזכרו, ברוב הסדרות של החברה, מסגרת החלון עצמה עשויה מעץ מלא. עץ מלא הוא לרוב עץ עבה ודחוס יחסית, והוא מכונה "מלא" בהשוואה לעץ לא מלא, אשר לרוב יהיה הרבה יותר אוורירי והרבה פחות דחוס וכבד. כתוצאה מדחיסותו וממשקלו העץ המלא מבודד גם בצורה טובה יותר מאשר עץ "רגיל", ולכן נחשב לחומר גלם איכותי ויוקרתי יותר, במיוחד בפרטי ריהוט או כחומר גלם למסגרות של חלונות ודלתות כניסה.

חלונות אנדרסן החלונות המבודדים ביותר בעולם

בעוד חלונות מכלל הסדרות והקולקציות השונות של אנדרסן הם חלונות מבודדים ברמה טובה, וחלקם אף נחשבים למבודדים במיוחד בתחום, המעוניינים בבידוד אופטימאלי עבור כל אזור בבית יכולים לפנות לחלונות מבודדים מסדרה A של אנדרסן, המהווה חלק מהקולקציה האדריכלית של החברה, המכילה חלונות פרימיום מסוגים שונים. בסדרה A – סדרה של חלונות מבודדים, פרימיום מעץ מלא עם חיפוי חיצוני של פייברקס או פיברגלאס משוך, ניתן למצוא גם את החלון הנחשב למבודד ביותר בעולם. מדובר בחלון הבנוי מזכוכית משולשת (שלוש שכבות של זכוכית), כאשר המרווח שבין כל שתי זכוכיות ממולא בגז ארגון, המשמש לצורכי בידוד. התוצאה המתקבלת היא כאמור בידוד אופטימאלי, ברמה אליה קשה מאוד להגיע עם חלונות "רגילים". בחדר עם חלונות מסוג זה יהיה ניתן לשלוט באופן אופטימאלי על הטמפרטורה ויכולת שמירת החום בחדר, והדבר רלבנטי הן עבור טמפרטורות גבוהות והן עבור טמפרטורות נמוכות (כלומר, הן לחורף והן לקיץ). בנוסף, מדובר כמובן בפתרון אופטימאלי עבור מי שמעוניים לבודד אזור מסוים גם מבחינה אקוסטית, בין אם מדובר באולפן הקלטות ובין אם בחדר השינה בו אתם מעוניינים בפרטיות מוחלטת ושקט מופתי…

פרטים נוספים אודות חלונות אנדרסן ודלתות אנדרסן, מחירים, יתרונות ומידע נוסף תמצאו באתר אנדרסן. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 073-3740047, או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן