חלונות מבודדים – סדרה A

עיצוב מוקפד, פונקציונאליות גבוהה ואפשרויות עיצוב רבות אך כשמדובר בחלונות מבודדים של אנדרסן, החלונות של סדרה A יפתיעו אתכם לטובה.
בשנים האחרונות חלונות עץ עשו קאמבק ותפסו מקום של כבוד בעיצוב פנים של בתים פרטיים, גם במרחב העירוני. אם התרגלתם לראות בחלונות מוצר פונקציונלי בלבד, שנועד לבודד את הבית ולאפשר כניסת אור ואוויר, כדאי שתכירו את החלונות המעוצבים תוצרת אנדרסן, החברה האמריקאית המובילה בתחום חלונות מבודדים מתקדמים.
מה שמיוחד בסדרה A של חלונות אנדרסן הוא העיצוב הקפדני עם יכולות השילוב הרבות. בעצם ההקפדה פה הוא על מידת ההתאמה בין סוגים שונים של חלונות. למשל, אם את בוחרים להתקין סדרה של חלונות מסוגים שונים, כמו חלון כנף ליד חלון הרמה שליד חלון הזזה אחד ליד השני, הקווים בין החלונות יישארו אחידים לכל אורך סדרת החלונות. בעצם אפילו שמדובר בסוגי פתיחה שאינם שייכים אחד לשני הקו העיצובי יהיה אחיד.

חלונות מבודדים מעוצבים לבית

חברת אנדרסן מציעה מגוון רחב של סגנונות עיצוב. לכולם יש מכנה משותף אחד וזוהי האיכות הגבוהה של החלונות ויעילות הבידוד התרמי. בנוסף, החלונות של חברת אנדרסן מוכרים בזכות עמידותם הגבוהה לאורך זמן, נוחות התפעול, חומרי הגלם הידידותיים לסביבה והאחריות הרחבה המגיעה בעת הקנייה ומאפשרת לכם שקט נפשי למשך שנים רבות. כשאתם בוחרים חלונות מעוצבים לבית תוצרת אנדרסן, אתם יודעים שיש לכם כתובת לפנות אליה ואפשרות לבחור מתוך קטלוג עשיר הנותן מענה לכל טעם וסגנון.
חלונות כפולים מסדרה A של חלונות אנדרסן מאפיינים שילובים מעניינים בין עץ, פייברקס, ופייברגלס שאותם ניתן לשלב בבתי עץ, אבן, בוץ, קש, פלדה וכל סוגי הבנייה הקיימים בעולם. החלונות מגיעים הן בצורות סטנדרטיות מלבניות, והן בצורות גיאומטריות שונות כגון קשת, עיגול, משולש ועוד. את מסגרת העץ שנמצא בצד הפנימי ניתן לצבוע בכל צבע שתרצו.
צורת החלון יכולה להיות קלאסית פשוטה או בעלת שבכות ותאים, כאשר דגמים אלו מתאימים גם כדלתות ויטרינה לסלון, וגם לחדרי הבית השונים כולל עליות גג ובתים עם רעפים בקווים אלכסוניים.
הדגמים מגיעים עם עבודת עץ ופרזול בסטנדרטים גבוהים ורמת גימור מושלמת, עם אפשרות לבחירת גוונים שונים לחזית החלון וחלקו הפנימי, כדי ליצור התאמה מושלמת לסגנון הבית שבחרתם הן מבפנים והן כלפי חוץ.

מהם ההבדלים בין חלונות סטנדרטיים בעלי זגוגית כפולה לחלונות של אנדרסן?

כאשר מתקינים חלון בבית, המטרה היא להכניס כמות מרבית של אור מהתחום הנראה לעין, ללא קרינה מזיקה תוך מניעת מעבר חום. לדוגמה, במהלך ימי החורף הקרירים, כאשר מחממים את הבית, צריך לבחור בחלון שימנע את בריחת החום דרך הזגוגית או המסגרת והפוך בימי הקיץ החמים. בישראל ניתן לרכוש דגמים של חברות שונות המציעות חלונות מבודדים בעלי זגוגית כפולה ואף חלונות עם זכוכית בצבעי ברונזה, אפור ועוד. חלונות אלו מורידים את רמת הסנוור, אך לא מונעים בצורה יעילה מעבר חום מצד לצד ולא מהווים מחסום תרמי כמו חלונות אנדרסון המיוצרים בטכנולוגיית LOW E. כמו כן, חלונות LOW E של אנדרסן, אינם צובעים את האור שעובר דרך החלון, כך שכל הצבעים שיש בבית, כולל קירות ורהיטים, שומרים על הגוון המקורי ובזכות הסגסוגת הייחודית של ציפוי הזכוכיות והשימוש בגז ארגון, מונעים כניסה של קרינת אור מזיקה ומעלים את היעילות האנרגטית.
התקנת חלון עם תריס – אמנם, תריסים הם מאוד פופולריים באיזורים מסויימים בארץ, אך יש ליזכור שהם פוגעים בבידוד של הבית. ניתן לשלב תריסים עם חלונות אנדרסן, אך מומלץ להתייעץ איתנו מראש על מנת להקטין למינימום את הנזק הבידודי שתריסים מייצרים. התאמת התריס לחלון זה דבר שחייבים לעשות בצורה חכמה שלא פוגעת בבידוד של הבית.

כיצד בוחרים חלונות מבודדים? אנדרסן מומחים בייצור חלונות לבית ודלתות חוץ מעוצבות

לפרטים נוספים אודות סוגי חלונות כמו, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן