חלונות מבודדים בכל תנאי מזג האוויר

בין אם מדובר במזג אוויר נעים שמזמין להסתכל החוצה לשמים הקורנים ולגינה הפורחת, ובין אם מדובר במזג אוויר סוער עם רעמים וברקים, חלון הבית הוא מרכיב חשוב מאוד של הבית. עיצוב החלון ותכנון החלון ישפיעו על האינטראקציה בין פנים הבית לחוץ הבית, על כמות האור הטבעי שיכנס פנימה ומה תהיה איכות הבידוד והאיטום של הבית. כמו כן, הרגשת הנוחות בתוך הבית ואיכות החיים גם כן יהיו תלויים בסוג ואיכות החלון.
חשוב להבין שחלון הוא הרבה יותר מחתיכה של זכוכית שתקועה בקיר. סוגי חלונות שונים משפיעים על הבית בצורה שונה. לכן כשבוחרים חלונות לבית חשוב לזכור שמדובר בהשקעה לטווח הרחוק, ולא להסתכל רק על השורה התחתונה של המחיר באותו רגע נתון.

חלונות אלומיניום

חברות שונות מייצרות חלונות אלומיניום וטוענות שאלו חלונות מבודדים. השימוש בזכוכית כפולה אמנם מעלה את הבידוד של החלונות, אך בכל מקרה כאשר מדובר בפרופיל העשוי מאלומיניום, אלו תמיד יהיו חלונות המבודדים ברמה פחותה יותר בהשוואה לחלונות העשויים מחומר מבודד. לדוגמא: חלונות פייברקס או חלונות עץ. אלומיניום היא מתכת המוליכה חום בצורה יעילה מאוד, ולכן פרופיל חלון אלומיניום יהיה קר בחורף, ויקרר את פנים הבית. בנוסף, האלומיניום נוטה לגרום לעיבוי ולכן לעיתים קרובות יזיע ויטפטף, מה שיגרום להופעת עובש וטחב בבית.

חלונות PVC

לחלונות פי וי סי יש יתרון ברור בהשוואה לאלומיניום בזכות הבידוד שלהם. אךPVC אינו חומר חזק במיוחד, ולכן לחלונות אלו יש בדרך כלל פרופיל עבה ולא אסטטי, ואין אחריות ארוכת טווח. בנוסף, רמת הביצועים שלהם בנושא של אטימות החלון נמוכה, והולכת ומחמירה עם השנים.

חלונות מבודדים בכל תנאי מזג האוויר - אנדרסן

חלונות עץ

מכיוון שעץ הוא חומר מבודד וחזק יש לו יתרון בולט בהשוואה לחלון אלומיניום וחלון PVC. ובכל זאת חשוב מאוד לשים לב מאיזו חברה רוכשים את החלונות. החיפוי החיצוני של העץ משפיע על היכולת שלו להתמודד עם האלמנטים של מזג האוויר ולהחזיק מעמד במשך שנים רבות.

חלונות אמריקאים - חלונות אנדרסן

חלונות אנדרסן הם החלונות המובילים בשוק, ומגיעים עם 10-20 שנות אחריות: 20 שנות אחריות על הזכוכית, ו 10 שנים על שאר מרכיבי החלון. חלונות אנדרסן הם האיכותיים והמבודדים ביותר בשוק. רכישת חלונות אנדרסן היא רכישה חכמה מכיוון שהחלונות יחסכו בהוצאות חשמל בקירור וחימום הבית, יחזיקו מעמד ויראו נפלא לאורך שנים רבות. אנדרסן היא החברה הגדולה, הוותיקה והמובילה בעולם מאז 1903, לכן כשקונים אנדרסן – קונים שקט נפשי.

לפרטים נוספים אודות חלון ויטרינה לסלון , חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

בקשה להצעת מחיר

על מנת שנוכל לחזור אליכם עם כל העזרה שנוכל להציע, אנא השאירו פרטים:

077-80-40-240 מספר הטלפון של חברת אנדרסן ישראל

אפשר גם בטלפון:

דילוג לתוכן